Строительство »

Як безкоштовно оновити Windows 7 до Windows 10

  1. Процес оновлення windows 7 / 8,1 до windows 10

Microsoft зробила воістину царський подарунок, дозволивши безкоштовно оновити windows 7 до windows 10 , Включаючи навіть піратські копії - правда, легальної система в цьому випадку не стане, але проапгрейдить без проблем.

У більшості випадків система, будь то windows 7 або windows 8 / 8.1 запропонує вам оновити до Windows 10 автоматично, але якщо цього чомусь не відбудеться, процес оновлення можна запустити і вручну. Ще пару років тому встановити систему можна було з завантажувального DVD - диска або флешки , Сьогодні ж найпростіше зробити це через Інтернет - з ним щось у вас проблем немає, гадаю? А саме - через сайт Microsoft

Програма доступна на сторінці в двох версіях - 32-біт і 64-біт, слід завантажити той варіант, який відповідає системі встановленої у вас на комп'ютері або ноутбуці.

Тут ви знайдете дві опції: або запустити невелику програму для оновлення windows, яка сама встановить на вашому комп'ютері Windows 10 (зі збереженням практично всіх ваших програм і документів), або завантажити повний «образ» установочного диска системи, який потім можна перетворити в завантажувальний « флешку »і встановити Windows начисто. Але цей варіант ми розглянемо трохи нижче, поки що скажу, що в цьому випадку вам знадобиться ще й серійний номер Windows, який можна купити тут же, в майкрософтовського «магазині».

Процес оновлення windows 7 / 8,1 до windows 10

Запустивши програму установки, вам буде наданий вибір - «Оновити цей комп'ютер зараз» або « Створити інсталяційний носій для іншого комп'ютера ». При оновленні за допомогою зарезервованої копії в «Отримати Windows 10», все буде точно так же, за винятком відсутності перших декількох кроків, що передують безпосередньо встановлюється оновлення.

Треба сказати, щоб оновити windows 7 до windows 10 без втрат можливо далеко не завжди. Наприклад, якщо у вас на комп'ютері вже встановлена ​​32- разрядная Windows 8, оновити її до 64разрядной Windows 10 не вийде. Точніше, не так: система оновиться. Але при цьому ви втратите всі встановлені програми, крім стандартних додатків Windows, а в нову систему переїдуть лише ваші персональні файли - документи, фото, музика. У найскладніших випадках (наприклад, якщо ви встановлюєте російську версію Windows поверх англомовної) можливість поновлення і зовсім буде заблокована - Windows встановиться начисто, попередньо скопіювавши попередню версію разом з усіма вашими документами в папку Windows. Old на жорсткому диску.

Вибравши «Оновити комп'ютер зараз», почнеться автоматичне завантаження файлів Windows 10 на комп'ютер, після закінчення якої відбудеться «Перевірка завантажених файлів» і «Створення носія Windows 10». По завершенні, автоматично запуститься процес установки Windows 10 на комп'ютер (Такий же, як і при використанні методу з резервуванням).

Процес оновлення до Windows 10 практично повністю повторює звичайну установку windows 10 - хіба що проходить він куди швидше, та й красивих картинок під час установки демонструється більше. Проте знавці рекомендують проводити оновлення Windows (тобто, установку нової версії поверх старої) тільки в тих випадках, коли система працює бездоганно. В іншому випадку завжди є ймовірність, що накопичені вашої старої ОС помилки і збої «у спадок» перейдуть до нової. І все-таки варто спробувати. Адже перевстановлення всіх програм, яка неминуче настане за повним зносом операційної системи, займе у вас кілька годин, а перевстановлення Windows поверх Windows - хвилин сорок.

Відразу ж після того, як ви cмоглі оновити Windows 7 до windows 10 починає активно качати з Мережі оновлення та заплатки, а також нові драйвери - для відеоплати, вбудованого звуку і так далі. Цей процес, власне, не вимагає вашого втручання і проходить абсолютно непомітно, у фоновому режимі (хіба що в подальшому комп'ютер попередити про необхідність перезавантажитися).

Але якщо ви хочете зірвати покрив з цього таїнства, немає нічого легше - клацніть по кнопці Пуск в нижньому лівому кутку екрана і виберіть меню Параметри ⇒ Оновлення та безпеку ⇒ Windows Update. При бажанні процес перевірки оновлень можна запустити і вручну, а зайшовши в меню Додаткові параметри, ви зможете включити режим завантаження оновлень не тільки для Windows, але і для інших програм Microsoft (наприклад, пакету Microsoft Office).

пов'язані матеріали