Строительство »

Італія вілли - відпочинок вілл у Італія


Це, ймовірно, спокійне життя місцевого села, намагаючись трохи італійську, довго страв в ресторанах і часу відпочинку біля басейну, який найкращим чином втілює в собі хорошу італійську віллу.
Восторг в розкритті всіх, що Італія може запропонувати, дотримуйтесь на підкреслений текст, щоб переглянути наш гід Італії пам'яток свята. Країна незрівнянної краси, величною архітектурою і багатою історією, в поєднанні з музичними шедеврами і чудова їжа. Є багато прекрасних свята Італія подій, щоб насолоджуватися протягом усього року, як Італія повинна бути одним з найбільш культурно багатих країн в світі. Події в Італії .
Італія погода
Клімат в Італії є одним з найбільших пам'яток, як це зазвичай тепло і сонячно з травня по вересень і далі на південь в Сицилії ви можете додати квітні і жовтні. Температура може бути досить жарко в пікові періоди відпочинку в липні і серпні.
Італія час
Італія перебуває в Центральній Європі часовий пояс, який підпадає під Центральної Європи Standard Time (CET), яка проходить годину вперед Greenwich Mean Time. Отже Італія є одним годину до Великобританії.
Що очікувати, коли ви орендуєте віллу в Італії
В Італії багато з вілл будуть відновлені властивості, які відображають місцеву архітектуру, це найбільш очевидно в кам'яних будинках Тоскани.
Майже всі наші вілли в Італії, постільна білизна та рушники. Всі вони знаходяться в хороших місцях без зайвого занепокоєння. Багато старовинні будинки і садиби кам'яного які були відремонтовані. Якість як правило, вище, ніж в середньому по Європі. Ви, як правило, необхідно залишити заставу.
Ми маємо великий досвід в оренду цих вілл в Італії і завжди є кілька нових і обраної дорогоцінних каменів, щоб з нетерпінням чекаємо щороку
Вілла відпочинок в Італії, перебування в перетворюються ферми будинки, котеджі і замки, бунгало і розкішних садиб.
Італія є не тільки напрямок, який ми пропонуємо, але це одна з кращих трьох основних країнах показаний в нашому асортименті вілли. Італія в даний час включає основні області Тоскана, де є типовий заміських будинків, розкішних Домашні готелі і навіть замку. Тоді на острові Сицилія, де є багато бунгало, котеджі і вілли на березі моря. Нарешті нішу області Лаціо, де є прекрасні вілли навіть міні-палаци часто поблизу озер в околицях Риму. Більшість наших відпустку проживання в Італії мають приватні басейни. Перегляньте наш вибір італійських через країну, регіон і місто сторінки або скористатися швидким пошуком, щоб знайти вілли в Італії доступні для дат вам потрібно.