Строительство »

До Туреччини без закордонного паспорта

Ще до початку сезону в Туреччину можна буде відправитися без закордонного паспорта. За результатами переговорів, міністри закордонних справ Туреччини та України планують ввести для громадян в'їзд за внутрішніми паспортами на території обох країн. Влада розраховує, що поїхати до Туреччини без закордонного паспорта українці зможуть вже цього літа.

Сьогодні для відпочинку в Туреччині не потрібна віза, що значно спрощує поїздку. А можливість в'їзду за внутрішнім паспортом зробить відпочинок в Туреччині ще більш доступним для туристів. При цьому, українці стали помітно більше подорожувати за кордон. За останні роки кількість виданих закордонних паспортів збільшилася майже в два рази.

Уже зараз українці активно купують тури в Туреччину по акції раннього бронювання . Хоча знижки будуть до квітня, вже в перші місяці зими було куплено в два рази більше турів до Туреччини на літо 2017, ніж в минулому році.

У цьому сезоні туроператори пропонують вигідні умови покупки, які страхують туристів від зміни ціни. Туристи гарантовано отримають повернення коштів у разі зниження вартості, можуть придбати тури в розстрочку, а також купити путівки в Туреччину на літо з істотними знижками, які зараз досягають 40%.

Привертає українців не тільки літній відпочинок, а й тури в Туреччину на травневі свята . В цей час температура води вже дозволяє купатися, а погода м'яка і комфортна. Найкраще для відпочинку в Туреччині в травні підійдуть курорти на Середземному морі: Сіде, Аланія, Белек, Кемер.

Дивіться також: Гарячі тури, акції та спеціальні пропозиції Кращі курорти Туреччини для відпочинку з дітьми