Строительство »

П'ять кілець московського метро

З'являться до 2020 року

Столична влада розробила грандіозний план розвитку внеуличного транспорту в Москві з урахуванням приєднуються територій. За 10 років планується побудувати 150 км нових ліній метро і об'єднати підземку з залізничними гілками і швидкісним трамваєм. До 2020 року на транспортній карті столиці буде вже не одне, а п'ять швидкісних кілець. Також передбачається будівництво нових гілок метро в південно-західний сектор Нової Москви, Рублево-Архангельське і Домодєдово.

Також передбачається будівництво нових гілок метро в південно-західний сектор Нової Москви, Рублево-Архангельське і Домодєдово

фото: Геннадій Черкасов

До недавнього часу уряд Москви анонсувало програму розвитку метрополітену тільки до 2015 року, називаючи в якості найближчих орієнтирів 75 км нових ліній і 36 нових станцій. Однак середньострокові плани чиновників виявилися набагато масштабніше. «До 2020 року протяжність метрополітену повинна збільшитися в 1,5 рази, збільшиться крокова доступність станцій метро і знизиться завантаженість ряду ліній», - заявив в середу на засіданні міського уряду Сергій Собянін. Всього планується побудувати 150 км нових ліній, 42 км з яких припадає на Третій пересадочний контур, 70 станцій і 7 нових депо. Таким чином, загальна протяжність ліній підземки повинна збільшитися до 451 км, станцій - до 252. «Ця програма є мінімальною для метрополітену», - підкреслив Собянін.

Перші дві ділянки Третього пересадочного контуру (ТПК) - «Нижня Маслівка» - «Хорошевський» - «Діловий центр» і «Хорошевський» - «Кунцевська» - планується ввести в експлуатацію вже в 2015 році. Надалі будівництво Великого кільця спочатку буде продовжено в сторону сходу: в 2016 році передбачено введення ділянки від «Нижньої Масловки» до «авіамоторні», що включає 5 станцій, в 2017-м - ділянки від «Каширської» до «Нижегородської вулиці» з 4 станціями . Глава будкомплексу Марат Хуснуллін пояснює, що черговість будівництва нових ліній залежить від перевантаженості конкретних територій. Оскільки на сході зосереджені найбільш неблагополучні в плані транспортної доступності райони, метро в першу чергу було вирішено вести туди. У 2018 року будівельники розраховують продовжити ТПК від «Кунцево» до «Проспекту Вернадського» і далі до «Каховської», що потребують споруди ще 6 станцій. Втім, кількість і місце розташування зупинкових пунктів на Великому кільці поки позиція вельми умовна. «У міру прийняття управлінських рішень про розвиток конкретних територій, ми зможемо" нанизувати "на ТПК додаткові станції, які потрібні для їх транспортного забезпечення», - каже Хуснуллін.

Поки чиновники більш-менш визначилися з будівництвом нової гілки від «Проспекту Вернадського» уздовж Калузького шосе в Нову Москву. Вона повинна бути спроектована до 2015 року і побудована до 2020-го - якраз до цього часу на приєднуються територіях повинні з'явитися нові мешканці, зокрема, мешканці парламентського центру та інших кластерів. Ще одна лінія може прийти на розгляд Великої Москву від станції «Каширська» через Битцевский парк. Втім, чіткої впевненості в тому, що вона буде затребувана, поки немає. «Потрібно подивитися, як будуть формуватися пасажиропотоки. Поки ніякої необхідності в будівництві нової гілки немає », - пояснює глава будкомплексу. Незрозумілі перспективи і двох інших хорд, закладених в програму. Майбутнє однієї з них безпосередньо залежить від перспектив формування транспортного хабу в районі Домодєдово (чиновники вважають, що що планується швидкісний трамвай не впорається з усією навантаженням), другий - від темпів будівництва фінансового центру в Рублево-Архангельськом. Також чиновники розраховують після 2020 року забезпечити метро район Глянув і селище Східний.

інфографіка: Іван Скрипаль

Третій пересадочний контур матиме два перетину з МКЖД, що дозволить сформувати в Москві систему з п'яти швидкісних кілець. Перше - вже добре відома москвичам Кільцева лінія, друге - ТПК, третє - МКЖД. Четверте (найбільше) кільце буде утворено південною частиною ТПК і північною частиною МКЖД, п'яте - навпаки, північною частиною ТПК і південною частиною МКЖД. Пересадку з одного виду транспорту на інший передбачається організувати на станціях «Хорошевський» і «Нижегородська вулиця», які перетворяться в гігантські ТПУ. Ніякої різниці між залізницею і метрополітеном пасажири при цьому не відчують, оскільки по обидва півкола рух поїздів буде здійснюватися в тактовом режимі. «Сукупна робота Третього пересадочного контуру і Малого залізничного кільця створить ефективну транспортну систему», - впевнений Марат Хуснуллін. На відміну від Кільцевої гілки ТПК буде використовуватися не тільки для руху поїздів по колу. «Будуть створені нові маршрути, які дозволять підвозити пасажирів, наприклад, з Кожухова в Сокільники. Раніше таких можливостей для маневру у нас не було », - підкреслює глава будкомплексу.

В даний час в будівництві знаходяться 50 км ліній метро і 18 станцій. До кінця року роботи повинні початися на всіх ділянках, що входять в план прокладки 75 км, а з 2013 року будівельники візьмуться за програму нової п'ятирічки (2016-2020 рр.). Для цього Москва, за словами Хуснуллін, зібрала «всіх пенсіонерів, всіх, хто вміє проектувати і будувати тунелі на території СНД». Витрати на реалізацію програми складуть близько 100 млрд. Руб. щорічно. Всі витрати поки оплачує міський бюджет.

Олена Єгорова

Опублікований в газеті "Московський комсомолець" №25927 26 квітня 2012