Строительство »

Індивідуальне зберігання. Вартість оренди індивідуального складу в Москві або як зберігати майно?

 1. Self-storage для кожного
 2. А що з безпекою?
 3. Послуги індивідуального зберігання речей в Москві: великі перспективи
 4. Зручно, просто ... недорого? Вартість індивідуального зберігання майна

Оренда складу для індивідуального зберігання - оптимальне рішення для тимчасового розміщення особистого майна або товарів:

 • на вибір майданчика під будь-який обсяг і тип речей;
 • можливість утеплення майданчики, проведення електрики;
 • розміщення в день звернення;
 • низькі ціни;
 • зберігання на термін від 1 дня;
 • постійний доступ;
 • захист майна.
Подивитися доступні складські позиції ...

Склади контейнерного типу популярні серед орендарів, завдяки своїй надійності, зручності і економічності. Підходять під різні цілі:


«Де ж це зберігати ?!» - таке питання в сучасній дійсності постає досить часто. Стандартні квартири погано пристосовані для зберігання великогабаритних речей, навіть невелика комора є далеко не в кожній з них. Склад індивідуального зберігання - оптимальне рішення даної проблеми.

Індивідуальні склади з'явилися в Росії не так давно - навіть дивно, що таке зручне рішення не знайшлося раніше. У будь-якому випадку, послуга індивідуального зберігання речей швидко стала вельми затребуваною.

Індивідуальний склад - це надійно охороняється запирающаяся осередок у великому складському приміщенні або стандартний контейнер об'ємом від 33 до 76 кубічних метрів. У них часто встановлюють стелажі, що ще більше збільшує корисну площу. Орендувати комірку або контейнер можна на будь-який термін. Господар має повне право в будь-який момент приїхати на склад і провідати своє майно, щось забрати, а щось покласти на зберігання. З міркувань безпеки на зберігання не приймаються горючі і вибухові речовини, але в іншому - ви можете зберігати все, що не заборонено законом.

Кому може знадобитися така послуга, як індивідуальне зберігання? Індивідуальні склади користуються величезною популярністю, сюди звертаються різні люди і організації. Найчастіше такі склади потрібні для зберігання речей:

 • Меблів з квартир, що здаються в оренду. Нерідко господарі не хочуть залишати новим мешканцям свою обстановку, яка може бути дуже цінною, або ж мешканці бажають зняти квартиру без меблів, проте знижувати вартість оренди квартири, замикаючи майно в одній з кімнат, теж не хочеться. В цьому випадку всі меблі можна залишити на зберігання в індивідуальній складської осередку.
 • Щодо невеликих партій товарів, в тому числі і продуктів харчування.
 • Архівів. Папери часто займають дуже багато місця, і зберігати їх безпосередньо в офісному приміщенні нерозумно - набагато простіше і дешевше орендувати індивідуальний склад.
 • Меблів при переїзді з одного приміщення в інше. Переїзд може дещо розтягнутися, і керівники компаній або власники квартир нерідко стикаються з необхідністю прилаштувати кудись столи, крісла та оргтехніку.
 • Будівельних матеріалів для ремонту.
 • Меблів при ремонті. Під час ремонту залишати меблі в квартирі неможливо, і якщо самі господарі можуть тимчасово переїхати в знімну квартиру, готель, на дачу або до родичів, то куди переїде меблі? На індивідуальний склад!
 • Великогабаритних речей для сезонного використання. Літня і зимова гума, сноуборд, санки, човен, мопед або снігокати - як не крути, а кілька місяців в році ми ці речі не використовуємо, і якщо ви живете не в особняку з великою площею - їх потрібно десь зберігати.

До речі
Це не всі можливості складу індивідуального зберігання. Багато компаній орендують контейнер зовсім не для зберігання речей - це непоганий і досить бюджетний варіант для організації маленького офісу на 5-6 чоловік - наприклад, для інтернет-магазинів і інших підприємств, яким зовсім не обов'язково мати приміщення в центрі міста на престижній вулиці. Такі осередки часто орендують і під шоу-руми.

Self-storage для кожного

Склад - це похмуре і запилене приміщення десь на далекій околиці, до якої потрібно добиратися на трьох електричках? Зовсім ні. Сучасні склади індивідуального зберігання речей розташовані дуже зручно, деякі з них мають безліч відділень в різних кінцях міста, і до будь-якого з них можна дістатися навіть на громадському транспорті.

На складських майданчиках виявляється цілий комплекс логістичних і охоронних послуг. Контейнери розташовані таким чином, щоб до них легко могла під'їхати фура або навантажувач. Якщо хочете, працівники складу самі упакують і занурять в контейнер ваші речі для тривалого зберігання. Вони ж допоможуть вам перевезти добро на склад і відвезти його назад, коли необхідність в зберіганні відпаде.

Ви можете орендувати як контейнер цілком, якщо речей дуже багато, так і індивідуальну комірку - так звану складську кімнату об'ємом від 7 до 25 кубічних метрів. Так що зовсім неважливо, хочете ви віддати на зберігання всю обстановку родового маєтку або всього лише не знаєте, куди подіти зимову коляску для малюка - склад індивідуального зберігання знайде рішення для кожного.

Який росіянин не любить ...
... відпочити на дачі? Однак щороку для багатьох росіян дачний відпочинок обіцяє одні і ті ж «барахольний» клопоти. До літа ми завозимо в будинок і на ділянку багато начиння, а по закінченні сезону все це вивозимо - щоб не вкрали. Навіщо захаращувати квартиру або гараж? Садові інструменти, будматеріали, обігрівачі, насоси та іншу техніку можна здати на зиму на індивідуальне зберігання.

А що з безпекою?

Немає потреби хвилюватися за збереження свого майна - індивідуальні склади охороняються, вони обладнані системами відеоспостереження та пожежною сигналізацією. Всі склади підключені до електрики, а на найкращих з них є навіть Wi-Fi.

Сам по собі контейнер - дуже надійна конструкція. Контейнери роблять з металу, їх двері герметично закриваються. Двері оснащені кількома замками. Так, вашим речам не загрожують ні вода, ні вогкість, ні вогонь, ні зловмисники.

Послуги індивідуального зберігання речей в Москві: великі перспективи

Жителям Москви пощастило найбільше. Якщо в невеликих містах у віддалених районах країни з пошуком складу індивідуального зберігання речей можуть виникнути проблеми, то в столиці таких складів дуже багато. На сьогоднішній день послуги індивідуального зберігання надають десятки компаній, і їх кількість зростає в середньому на 40% в рік, що говорить про затребуваність складів. Фахівці вважають, що ці показники можуть зростати і швидше - люди стають мобільнішими, частіше переїжджають на нові квартири або тимчасово виїжджають з міста на навчання, роботу або тривалий відпочинок. І у всіх цих випадках їм потрібно місце для зберігання речей. Вносить свій внесок і висока вартість житла у великих містах. Оренда складської осередки - це не тільки можливість виділити місце для зберігання речей, а й шанс значно заощадити на оренді або виплати по іпотеці. Адже якщо майно прибудовано, не доводиться купувати або арендовивать квартиру з додатковою площею для його зберігання.

Оскільки складів індивідуального зберігання стає більше, боротьба за клієнта йде дуже серйозна, і для самих споживачів це хороша новина - послуги індивідуального зберігання стають дешевше і якісніше.

Більшість складів дозволяє вибрати, забронювати та оплатити осередок прямо на сайті, розплатившись банківською картою, хоча можна і особисто приїхати на склад, щоб переконатися в тому, що він вам підходить. Укладайте договір на будь-який термін - його завжди можна буде продовжити. Однак краще відразу оплатити весь термін зберігання - в цьому випадку вам, швидше за все, нададуть значну знижку. На більшості складів вас попросять внести депозит у розмірі вартості одного місяця оренди, однак цей момент потрібно уточнювати індивідуально - деякі компанії при певних умовах не вимагають ніякого забезпечення, інші пропонують послугу розстрочки депозиту.

Склади також надають послуги доставки, навантаження, вивантаження і упаковки речей.

Це цікаво
Ідея self-storage, або індивідуального зберігання, - американський винахід. У США зараз діє більше 48 тисяч подібних складів.

Зручно, просто ... недорого? Вартість індивідуального зберігання майна

В середньому вартість квадратного метра складського простору становить 400-1000 рублів на місяць. Погодьтеся, це дійсно недорого за яку охороняють і абсолютно безпечне сховище для ваших речей. Оренда складського 45-футового контейнера (34 квадратних метра) обійдеться в суму близько 17 000 рублів на місяць, а невелика група в контейнері площею близько 3 квадратних метрів - всього в 2100-3000 рублів. Як правило, чим більше площа, що орендується і оплачений термін оренди, тим менше вартість. На ціноутворення впливають також розташування складу, наявність спеціальних акцій, тип складу (контейнери або осередки) і, звичайно, рівень компанії.

Індивідуальний склад - справжня знахідка для всіх, хто потребує в приміщенні для зберігання речей, будь то партія товару, меблі або пара велосипедів, а також для тих, кому потрібно недороге офісне приміщення для кількох працівників. Склад індивідуального зберігання дозволяє вирішити такі питання без зайвих зусиль і витрат.

Недорого?
Кому може знадобитися така послуга, як індивідуальне зберігання?
Під час ремонту залишати меблі в квартирі неможливо, і якщо самі господарі можуть тимчасово переїхати в знімну квартиру, готель, на дачу або до родичів, то куди переїде меблі?
Відпочити на дачі?
Навіщо захаращувати квартиру або гараж?
А що з безпекою?
Недорого?