Строительство »

Вертикальні радіатори опалення для сміливих рішень в інтер'єрі

Вертикальні радіатори опалення не уявляють особливої популярності серед масових споживачів, проте займають не останнє місце при розробці та реалізації дизайну інтер'єру в неординарному екстравагантному стилі

Вертикальні радіатори опалення не уявляють особливої популярності серед масових споживачів, проте займають не останнє місце при розробці та реалізації дизайну інтер'єру в неординарному екстравагантному стилі. Такі радіатори виготовляються більшістю виробників обмеженими партіями і доступні тільки для попереднього замовлення, що дуже зручно і дозволяє вибрати необхідних параметрів модель вертикального радіатора опалення, що хоч і займає 1-3 тижні, але дозволяє отримати опалювальний пристрій відповідне дизайнерської концепції в інтер'єрі.

вертикальні радіатори опалення відрізняються великою висотою, через що їх також називають високими радіаторами або дизайн-радіаторами. Як і більшість аналогів радіаторів стандартних розмірів і конфігурацій, вертикальні радіатори виготовляються зі сталі, алюмінію і в біметалічному виконанні. Вони також складаються з секцій і можуть складатися з різного їх кількості виходячи з потреб в тепловіддачі даних радіаторів.

Вертикальні радіатори опалення - знахідка для створення оригінальних інтер'єрів. Високі секційні радіатори дозволяють доповнити інтер'єр приміщення і дозволяють забезпечить обігрів приміщень, в яких немає можливості встановити звичайні вертикальні радіатори. Досить часто вертикальні радіатори використовуються для опалення приміщень з панорамним склінням. При виборі вертикальних радіаторів слід особливу увагу приділити їх якістю та технічними характеристиками, так як через великої висоти секцій, стінки колектора повинні мати велику товщину і витримувати тиск в опалювальній системі до 10 атм.

Сталеві, алюмінієві і біметалічні вертикальні радіатори опалення покриваються на виробництві захисним термостійким покриттям. І якщо для класичних радіаторів білий колір захисного покриття найбільш популярний з огляду на універсальність і звичності, то для вертикальних радіаторів є можливість придбання їх кольорових варіацій згідно каталогу RAL Хоча далеко не всі виробники високих радіаторів надають можливість замовити радіатор з кольоровим покриттям.

Функціонально високі (вертикальні) радіатори опалення не відрізняються від аналогів стандартних розмірів і підключаються до системи опалення аналогічним чином, як і горизонтальні. Спосіб підключення вертикального радіатора може бути, як нижнім, так і бічним, залежно від особливостей опалювальної системи і моделі самого радіатора. Для регуляції температури нагріву такого радіатора можуть використовуватися термоголовки.

У каталозі інтернет-магазину сантехніки «СанКомф» на сьогоднішній день не представлені вертикальні радіатори опалення, однак асортимент пропонованих сталевих, алюмінієвих і біметалічних радіаторів найближчим часом доповниться вертикальними моделями, а поки Ви можете підібрати у нас радіатори стандартних розмірів з необхідною кількістю секцій від компаній Rifar, Royal і Global.