Строительство »

Веранда заміського будинку

З настанням весни, коли сонце починає радувати своїм ніжним теплом, так хочеться більше часу перебуває на свіжому повітрі, відчувати прилив весняної енергії, слухати спів птахів З настанням весни, коли сонце починає радувати своїм ніжним теплом, так хочеться більше часу перебуває на свіжому повітрі, відчувати прилив весняної енергії, слухати спів птахів. Відмінний час, чи не так? Повною мірою відчути весь шарм теплої весняної пори можна у відповідній обстановці, наповненою комфортом і затишком.

Для цього варто задуматися про пристрій веранди, яка представляє собою відкритий простір для дозвілля на тлі природи.

Дизайн веранди, перш за все, повинен бути комфортним. Важливим елементом в даному випадку виступає зручні меблі, з якої і варто почати облаштування місця для відпочинку. Для більш гармонійного поєднання з природою, слід вибирати меблі переважно з натуральних матеріалів. Плетені меблі в даному випадку буде як не можна, до речі, наприклад, стільці та диванчики з лози, а також дерев'яні столики із плетеними елементами. Можна придбати і складні тканинні стільці і лежаки. Природний матеріал є найкращим вибором для меблів на веранді.

Прикрасити веранду можна з використанням ряду всіляких елементів. Найкращим способом наповнити відкритий простір буде розташування живих квітів і рослин. Вони додадуть свіжості, а також доповнять атмосферу веранди букетом весняних ароматів.

чудовим доповненням дизайну інтер'єру веранди стануть засушені овочі та композиції із засушених трав і квітів. У літню пору не зайвим буде поставити живий натюрморт - свіжі фрукти і вазу з живими квітами.

Якщо включити фантазію, можна обладнати веранду ще більш оригінальними елементами декору. Можна розмістити клітку з птахом, різні підставки для свічок. Власноруч можна створити мініатюрний басейн для риб, поставити міні фонтан, або водоспад.

Якщо ви любите романтику прохолодних вечорів, можна влаштувати на власній веранді камін. Він стане не тільки оригінальним доповненням, але також буде джерелом ніжного тепла. Уявіть, як приємно провести вечір в компанії коханої людини на свіжому повітрі біля каміна.

Стіни можна прикрасити різними фотографіями, або пейзажами, на диванах розташувати м'які подушки, і пледи, а по всій стелі повісити паперові ліхтарики, або гірлянди.

Для того щоб оригінально прикрасити веранду, слід включити фантазію. Подумайте, чого б хотілося саме вам! Не слід забувати, що перевага в будь-якому випадку краще віддати простим і легким формам. Не слід занадто сильно перевантажувати відкритий простір різними предметами, адже в іншому випадку можна отримати житлову кімнату з великими відкритими вікнами.

Відмінний час, чи не так?