Строительство »

Велодоріжки звели до нуля кількість ДТП з велосипедистами - Ліксутов

Фото: ТАСС / Артем Коротаєв

Велодоріжки в Москві звели кількість ДТП з велосипедистами в місті до нуля, заявив заступник мера столиці, глава столичного департаменту транспорту Максим Ліксутов під час прямої трансляції "ВКонтакте" .

"Велодоріжка на Бульварному кільці показала наступне: кількість ДТП за участю велосипедистів в минулому році - нуль. А перед тим, коли не було велодоріжок, близько 30 випадків було, коли автомобілісти збивали. Тому це безпечніше", - зазначив Ліксутов.

При цьому, як повідомив заступник мера, кількість велосипедистів в столиці постійно зростає.

Нагадаємо, влітку 2015 року в Москві в рамках пілотного проекту з'явилася перша велосмуги довжиною майже дев'ять кілометрів. Її проклали від Нікітського до Чистопрудному бульварі по проїжджій частині Бульварного кільця. Від автомобілів велосипедистів відокремили буферною зоною, на всій протяжності встановили спеціальні знаки, завдали розмітку, замінили зливові решітки та обладнали станції прокату.

Раніше повідомлялося, що за стоянку або зупинку машин на велодоріжках почнуть штрафувати . Відповідний законопроект внесений на розгляд депутатів Держдуми, повідомляється на сайті парламенту.

Згідно з документом за парковку або зупинку на велодоріжках і пішохідних переходах в Москві і Санкт-Петербурзі передбачений штраф в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У регіонах ця сума складе одну тисячу рублів.

сюжет: ВелоМосква: де кататися в місті