Строительство »

Велодоріжки на Трухановому острові змусять велосипедистів порушувати ПДР

Асоціація велосипедистів Києва виступає проти будівництва велодоріжки на Трухановому острові Асоціація велосипедистів Києва виступає проти будівництва велодоріжки на Трухановому острові. Велодоріжка в цій рекреаційній зоні - не тільки зайва трата бюджетних коштів, а й перешкода для велосипедистів, оскільки саме в цьому місці вона змусить їх порушувати ПДР, автоматично зробить винними в разі ДТП. Про це повідомили представники асоціації. «На Трухановому традиційно їздить дуже багато велосипедистів, і однієї велодоріжки , Навіть шириною - чотири метри, для них буде недостатньо. По-друге, по велодоріжці будуть рухатися пішоходи, адже на острові немає тротуару для пішоходів, тому, згідно з ПДР, пішоходи змушені йти по велодоріжці. В обох випадках велосипедисти будуть порушувати ПДР, виїжджаючи на дорогу. Якщо при цьому станеться аварія, то велосипедиста автоматично визнають винним: він не їхав по велодоріжці. Навіть якщо вони не могли проїхати », - пояснила координатор Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

В асоціації нагадують, що Труханів острів - пішохідна зона, про що свідчать дорожні знаки при в'їзді. Відповідно, машини тут мають право рухатися не швидше ніж 20 км / год. Це безпечна швидкість для всіх учасників дорожнього руху, і для пішоходів, і для велосипедистів, тому спільне рух в рекреаційних зонах - раціональне рішення і для користувачів дороги, і для міського бюджету, підкреслюють в Асоціації. «Будівництво велодоріжки в умовах, де вона не потрібна і навіть шкідлива - це нераціональне використання коштів міського бюджету та криміналізація велосипедистів», - прокоментувала Бондаренко.

Велосипедисти вимагають від проектувальників дослухатися до їхніх вимог і зробити веломаршрут зручним, безпечним і комфортним: встановити ліхтарі вздовж маршруту і забезпечити реальне обмеження швидкості автомобілів до встановленого ліміту 20 км / год. Асфальт на маршруті вже був відремонтований перед приїздом шведів. Нагадаємо, проектування п'яти веломаршрутів в Києві розпочато в травні 2012 року.

джерело: liga.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.