Строительство »

Як відкрити магазин велосипедів. З чого почати? як досягти успіху

  1. Вартість і термін окупності
  2. рекламна політика

В даний час майже у всіх куточках нашого світу такий засіб пересування, як велосипед дуже популярно, навіть за популярністю обганяє автомобіль. А все тому що, з кожним роком екологічна обстановка в світі все гірше і гірше, а так само прогресують різні захворювання, через забруднення атмосфери. Друга причина - швидке зростання автомобілів, а це тягне до утворення заторів на дорозі. Третя причина - величезна економія від велосипеда.

На жаль, в Росії цей транспорт не настільки популярний. Наші жителі віддають свій вибір на користь автомобілів і годинами простоюють в пробках. А ось якщо б вважали за краще велосипед, то ситуація на дорогах б нормалізувалася. Але не все так погано, поступово популярність велосипедів зростає, а відповідно і бізнес по реалізації велосипедів розвивається, і в майбутньому у нього є величезна перспектива. І тому в цій статті варто поговорити про те, як відкрити магазин велосипедів. Ми розповімо вам основні моменти такого бізнесу і допоможемо правильно почати цю справу.

Продаж велосипедів як бізнес вимагає ретельного підходу. Тут важливо враховувати безліч моментів. Для початку, займіться пошуком відповідного приміщення, визначитися з асортиментом. Потім вам варто отримати ліцензію, укласти договірні відносини з постачальниками, ну і підшукати співробітників. І коли всі вищевказані процедури будуть виконані, відкривайте магазин. Давайте з вами поговоримо про кожному пункті детальніше.

Приміщення.

Продавати велосипеди можна, як в окремій будівлі, так і у вбудованому приміщенні, наприклад, у великому торговому центрі. Але головна умова, щоб магазин був на першому, або, в крайньому випадку на другому поверсі. Це зручно не тільки потенційним покупцям, але і вам, в плані отримання товару від постачальників. Ну, а в якому районі відкривати магазин з продажу велосипедів, тут ви вільні вирішувати самі. При виборі району орієнтуйтеся на свого потенційного покупця, тобто на купівельну спроможність населення. Або ви торгуєте велосипедами для будь-якого жителя, або ви торгуєте дорогими, ексклюзивними велосипедами. І зверніть увагу на той факт, що велосипед для всіх продається на кожному кроці, а велосипеди елітного класу зустрічаються вкрай рідко. І не забувайте про те, що велосипед це досить громіздкий товар, а значить приміщення повинно бути не маленьке від 50 кв.м., а в ідеалі 100 м.кв, вам цього вистачить і обладнати торговий зал, і склад у вас також буде.

Персонал.

У разі якщо, магазин не великий, двох продавців консультантів вам вистачить. Працювати вони будуть позмінно, графік придумайте самостійно. Ще необхідно два касири, так само тут буде присутній змінний графік. Не обійтися вам і без прибиральниці, бухгалтера і охоронця. До речі на перших порах обов'язки бухгалтера Нехай покладуть на себе. А ось забиратися можуть і продавці, по черзі. Якщо магазин буде в торговому центрі, то питання з охоронної вирішене. У зворотному ж випадку, вам варто подбати про сигналізації, щоб уберегти свій магазин від злодіїв і недоброзичливців.

Асортимент.

Ну, тут все просто. Чим різноманітніше ваш перелік товарів, тим більше потенційних покупців у вас буде. Радимо вам, реалізовувати і класичні моделі, і спортивні та зимові. Крім велосипедів ви зможете продавати величезна кількість велотоварів, а також супутні товари. І цій групі приділіть особливу увагу. Так як вона в майбутньому буде приносити вам основну частку виручки. Тому, що велосипед люди купують ну десь на п'ять-десять років.

Пори року.

Основна відмінна риса такого бізнесу - сезонність. Природно основна маса велосипедів реалізується влітку і навесні, ближче до осені попит падає. А про зимовий період практично і сказати нічого. Але якщо навесні і влітку ви продасте велика кількість велосипедів, то заробите собі на решту періоду. Але, якщо ви зробите в організації бізнесу багато помилок, то при настанні першої зими можете прогоріти. Тому, починайте організовувати даний вид бізнесу обов'язково навесні, ну або, в крайньому випадку, влітку. А не восени і взимку.

Вартість і термін окупності

З цієї публікації вам вдалося дізнатися про те, як відкрити магазин велосипедів. Але тепер варто поговорити про конкретні суми прибутку і витратах.

Отже, величина націнки на велосипеди варіюється від 25 до 50 відсотків. Є закономірність, чим нижче по вартості товар, тим вище націнка. Наприклад, 25 відсотків встановлюйте на велосипеди, а 50 відсотків на супутні товари і аксесуари. Термін окупності магазину з продажу велосипедів від одного до півтора років.

Вам варто прочитати статтю сайту: Як відкрити кабінет логопеда і як заробити на цьому гроші

рекламна політика

Щоб мати багато клієнтів і відповідно отримувати з цього прибуток потрібно розрекламувати свою справу. І тут вам на допомогу зможуть прийти різні методи реклами. Наприклад, це може бути: інтернет, листівки і банери.

У багатьох великих мегаполісах обов'язково є такі клуби, як клуби любителів велосипедів. Домовившись з таким клубом, ви можете розмістити там свою рекламу. Просто стане спонсором їх заходи два або три рази. Ну і звичайно регулярно проводите рекламні акції і встановлюйте знижки, наприклад, на початку нового сезону. І стаєте одним з організаторів аматорських велопробігів, тоді про вас дізнаються все більше і більше людей. А це означає те, що ви будете мати гарний прибуток.