Строительство »

Наш день народження по-давньогрецькому. Сценарії дитячих свят для школярів

 1. Наш день народження по-давньогрецькому Дочка моя Агата, як і багато її товариші по групі в дитячому...
 2. У 2016 році компанія 1С: Апрель Софт святкує 21 рік!
 3. Репетитор з давньогрецької
 4. Репетитор з давньогрецької
 5. Літопис першої зміни. Загадкове злочин, частина 7
 6. Творчий вечір у Театрі для всієї родини «семицветик»
 7. чули вже про четверняшек?
 8. Чудесний ДЗЕРКАЛО -1 рік
 9. Хороші привітання з днем ​​народження батькам
 10. «Моє велике грецьке весілля»
 11. Міфи, казки і легенди в образах мистецтва
 12. МІФИ, КАЗКИ І ЛЕГЕНДИ У ОБРАЗАХ МИСТЕЦТВА 8-14 років
 13. Чудесний ДЗЕРКАЛО МИСТЕЦТВА 5-7 років
 14. Строгінско Одіссея! Вуличний сімейне свято для жителів Строгіно 2 червня, початок о 11.30
 15. Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?
 16. допоможіть з уроками 6 клас
 17. Питання по давньогрецької міфології
 18. Касандра ????
 19. Грецькі жіночі імена
 20. Конкурс на найкраще поєднання імен для двійнят :))
 21. Наш день народження по-давньогрецькому
 22. Ну і як вам ідея здавати ЄДІ з географії тепер?
 23. У 2016 році компанія 1С: Апрель Софт святкує 21 рік!
 24. Репетитор з давньогрецької
 25. Репетитор з давньогрецької
 26. Літопис першої зміни. Загадкове злочин, частина 7
 27. Творчий вечір у Театрі для всієї родини «семицветик»
 28. чули вже про четверняшек?
 29. Чудесний ДЗЕРКАЛО -1 рік
 30. Хороші привітання з днем ​​народження батькам
 31. «Моє велике грецьке весілля»
 32. Міфи, казки і легенди в образах мистецтва
 33. МІФИ, КАЗКИ І ЛЕГЕНДИ У ОБРАЗАХ МИСТЕЦТВА 8-14 років
 34. Чудесний ДЗЕРКАЛО МИСТЕЦТВА 5-7 років
 35. Строгінско Одіссея! Вуличний сімейне свято для жителів Строгіно 2 червня, початок о 11.30
 36. Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?
 37. допоможіть з уроками 6 клас
 38. Питання по давньогрецької міфології
 39. Касандра ????
 40. Грецькі жіночі імена
 41. Конкурс на найкраще поєднання імен для двійнят :))
 42. Наш день народження по-давньогрецькому
 43. Ну і як вам ідея здавати ЄДІ з географії тепер?
 44. У 2016 році компанія 1С: Апрель Софт святкує 21 рік!
 45. Репетитор з давньогрецької
 46. Репетитор з давньогрецької
 47. Літопис першої зміни. Загадкове злочин, частина 7
 48. Творчий вечір у Театрі для всієї родини «семицветик»
 49. чули вже про четверняшек?
 50. Чудесний ДЗЕРКАЛО -1 рік
 51. Хороші привітання з днем ​​народження батькам
 52. «Моє велике грецьке весілля»
 53. Міфи, казки і легенди в образах мистецтва
 54. МІФИ, КАЗКИ І ЛЕГЕНДИ У ОБРАЗАХ МИСТЕЦТВА 8-14 років
 55. Чудесний ДЗЕРКАЛО МИСТЕЦТВА 5-7 років
 56. Строгінско Одіссея! Вуличний сімейне свято для жителів Строгіно 2 червня, початок о 11.30
 57. Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?
 58. допоможіть з уроками 6 клас
 59. Питання по давньогрецької міфології
 60. Касандра ????
 61. Грецькі жіночі імена
 62. Конкурс на найкраще поєднання імен для двійнят :))

Наш день народження по-давньогрецькому

Дочка моя Агата, як і багато її товариші по групі в дитячому садку, в цьому році захопилася давньогрецькими міфами: слухали касети, дивилися мультики, читали книги - все про них, про богів і героїв Стародавньої Греції Дочка моя Агата, як і багато її товариші по групі в дитячому садку, в цьому році захопилася давньогрецькими міфами: слухали касети, дивилися мультики, читали книги - все про них, про богів і героїв Стародавньої Греції.

Тому ідея відзначити 6-річчя в давньогрецькому стилі народилася сама собою. Місяці за 2 розпочала підготовку. Відомі конкурси досить легко підігнати під сцени з давньогрецьких міфів. Сценарій у нас був такий:

 1. Привітання - коротка розповідь про міфи.
 2. Грецькі слова: які грецькі, які ні. За правильну відповідь давався лавровий листок, як частина лаврового вінка переможця.
 3. "Перехід через річку - Стікс": 2 команди біжать за двома картонкам, міняючи місцями їх. Команда-переможець отримує призи.
 4. Будівництво грецьких храмів на час - з коробок від соку, кефіру та інших "кірпічеобразних" коробок, збір яких було розпочато місяці за 2 до заходу, а обсяг склав 3 величезних пакета. Перемагає той, хто задіє більшу кількість коробок. Треба сказати, що із задоволенням приєдналися і мами до будівництва!
 5. "Чистка авгієвих стаєнь": хто, як Геракл, швидше впорається з прибиранням тих самих коробок з попереднього конкурсу. У сміттєві мішки дітки із задоволенням упіхівалі колишні "цеглини", і проблеми з прибиранням наче й не було.
 1. "Перевтілення Зевса" - всім відома гра в асоціації: один показує, все вгадують. Я заготовила кілька завдань для перевтілення - живі (легше) і неживі (важче) предмети.
 2. "Нитка Аріадни" - були поставлені стільці і табуретки, одна команда заплутувала клубок між стільцями, інші розплутували, потім мінялися місцями.
 3. Малювання лабіринту з сніжинок, цукерочок, зірочок, сердечок, квіточок ...
  В якості призів за старання дітки отримали по гелевою ручки.
 4. "Боги на Олімпі" - теж відомий конкурс, коли стільців менше на 1, ніж дітей, всі бігають під музику навколо них, коли музика закінчується - повинні сісти, кому місця не вистачило - вибуває. Через брак великої кількості стільців, та й з метою безпеки ми стільці замінили подушками - вийшло ще цікавіша.
 5. "Загадки Сфінкса": щоб дітки відпочили від біганини в попередньому конкурсі, я підготувала великий список загадок, за правильну відповідь давався все той же лавровий листочок, у кого більше листочків - той переможець.
 1. "Голова Горгони": перекидання м'ячика по колу, як в грі "гаряча картопля". Всі називають своє ім'я - букву грецького алфавіту.
 2. Розпис амфор. Заздалегідь були наробив амфори з пляшечок від "Актімель" і "Іммунеле", обклеїла папером і приклеїла ручки. Розписані амфори дісталися мамам в якості призу.
 3. Збір оливок для масла. Розділила гостей на команди, всі носили в чайних ложках червону квасолю (найбільш схожу на оливки), наповнювали пляшки від "Актімель", чиї будуть швидше наповнені - ті й перемогли.
 4. "Перетягування Лернейской гідри" - звичайне перетягування каната; був у подруги узятий симпатичний зшитий довгий змій, його і перетягували.
 5. "Ящик Пандори навпаки" - ящик з добрими якостями, які були написані на папері, якій я обернула призи. Гості мали назвати гарну якість (пом, чесність, витривалість і т. П.): Хто яку якість набрав, тому такий приз і діставався.

Ось така програма! При складанні я намагалася, щоб рухливі конкурси чергувалися з "сидячими". Призи готувала з запасом, знаючи з досвіду попередніх днів народження, що переможців може бути не один і не два, а ще можуть знадобитися втішні призи.

Дія відбувалася під грецьку етнічну музику. Після було частування - з оливками і спеціальним грецьким блюдом "дзадзикі" (найбільш легке, що змогла з їхньої кухні приготувати), а потім, коли мами теж пішли пригоститися і випити келих шампанського за іменинницю, діткам було влаштовано перегляд мультфільмів про Прометея і Геракла.

На завершення свята всім гостям від імені Зевса були вручені грамоти "найвеселішому гостю", а доньці - "самої іменинний іменинниці".

Ішли гості задоволені, з купою призів і, звичайно ж, повітряних кульок.

Сподіваюся, кому-небудь стануть в нагоді мої ідеї, а я буду придумувати і втілювати нові!

Марина Агєєва, Сочі; [email protected] .

Особистий досвід

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Марина, дякую за ідею! Зберегла собі в "скарбничку".

Марина, Ваш сценарій чудовий! Найбільше мене вразило те, що дітки в такому віці вже цікавляться (і знають!) Міфами древніх цивілізацій. Це дуже цікаво, пізнавально (і для батьків теж!) І увлекающе. Вашій доньці запам'ятається - це точно!

18.01.2008 16:39:44, Олена Злобіна

.

Коментувати можут "Наш день народження по-давньогрецькому"

Ну і як вам ідея здавати ЄДІ з географії тепер?

Головне, щоб не історію до 18 року включно)). Географію як-небудь подужаємо, дарма чи в ОГЕ здавали. А там хоч давньогрецький з латиною. 03.11.2016 14:06:44, ШаНуар.

У 2016 році компанія 1С: Апрель Софт святкує 21 рік!

21 рік тому компанія з 15 однодумців вирішила робити світ кращим. Навіть атмосфера "лихих дев'яностих" не завадила їм вибрати благородну місію - допомагати іншим людям в управлінні і розвитку їх бізнесу. Тоді програмні продукти 1С, найвідомішою з яких була 1С: Бухгалтерія, тільки починали завойовувати ринок програмного забезпечення. Сьогодні 1С: Підприємство - це не тільки програми для бухгалтерів; це величезний асортимент програмних продуктів і сервісів обслуговування, повністю ...

Репетитор з давньогрецької

Репетитор з давньогрецької. Навчання, іспити. Студенти. Чи зможете допомогти знайти репетитора з давньогрецької на літо? Можна і студента! Дочка хоче вивчати древнегречесмкій з нуля.

Репетитор з давньогрецької

Репетитор з давньогрецької. Навчання, школа. Підлітки. Мами, допоможіть знайти репетитора з давньогрецької на літо з нуля. Доньці 15 лет.Только з особистих рекомендацій.

Літопис першої зміни. Загадкове злочин, частина 7

19 ЧЕРВНЯ, П'ЯТНИЦЯ Тільки що на ранковому зборі були озвучені результати боротьби за докази. Кращим агентством стали 1-е і 4-е! Друге місце у 2-го агентства і 3 місце розділили 3-е і 5-е сузір'я. А також у нас знову День народження - вітаємо Олесеві Кривенко! Останні приготування до Кінофестивалю і заключного гала-концерту. Небо затягнуте хмарами, червону доріжку і прохід по зоряної алеї (розмальованої детективами-оформителями 4 і 5 агентств) доводиться переносити з вулиці в приміщення. І ...

Творчий вечір у Театрі для всієї родини «семицветик»

На честь нашого дня народження ми організуємо творчий вечір. 21 березня 2015 о 17:00 та приклади 19:00 [посилання-1] Що на ньому буде? Зараз розкривати всіх секретів не будемо. Знайте - буде дуже весело і по-домашньому! Вас чекають сюрпризи та подарунки від Театру для всієї родини «семицветик» Ви побачите номери з наших вистав. До речі ось і перше запрошення - Бабуся Кота Леопольда (Актриса Ольга Мокшина) запрошує Вас на творчий вечір! [Посилання-2] Поспішайте 👣, кількість квитків обмежена! Замовлення ...

чули вже про четверняшек?

Ось як все складно: Імена «Кіра» і «Кир» походять від давньогрецьких парних імен «Кирія» (грец. ?????) і «Кірос» (грец. ??????) , які означають «пані» і «пан». Ці імена походять від перського чоловічого імені «Куруш» (перс.

Чудесний ДЗЕРКАЛО -1 рік

Для дітей 5-7 років Заняття проходять 2 рази на місяць по суботах об 11 год. в студії Клубу в Російській держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева-кільцева), а також в московських музеях і на виставках. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для творчості включені у вартість. При оплаті відразу всього абонемента знижка 10%. 11 жовтня - Чарівне дзеркало мистецтва (художній образ в образотворчому мистецтві). Дзеркало в ...

Хороші привітання з днем ​​народження батькам

Папа, з Днем народження, Сонечко тебе! Нехай любов і щастя, балують завжди! Ти живи тихенько, працюй і не сумуй! Якщо ми засмутили, то за все прости !! Нехай твоя удача, радість принесе! А сім'я в негоди, теплотою врятує !! Чи збудуться бажання, йдуть на лад справи, Ну, і ми намагаємося радувати тебе !! © Хороші привітання з днем ​​народження батькам З Днем народження, мила мама, Ти квіточку, вогнище наших днів! Отримай ти від нас телеграму, З Днем народження! - кричимо ми тобі! Нехай посмішки тебе зігрівають ...

«Моє велике грецьке весілля»

Проект «Моє велике грецьке весілля» продовжує з тріумфом завойовувати серця закоханих пар, які бажають присвятити один день у своєму житті торжества любові і дозволити мрії стати реальністю. Церемонія стала вже приємною традицією і з кожним роком залучає все більше і більше учасників. Це торжество покликане поєднати серця не тільки молодят, але і всіх закоханих, які бажають привнести свято в своє життя, зануритися в атмосферу романтики і подарувати собі весілля мрії. 22 вересня 2014 ...

Міфи, казки і легенди в образах мистецтва

Для школярів 8-14 років 2013-2014 рр. Інтерактивні заняття проходять 2 рази на місяць по суботах о 16 год. в студії Клубу в Російській Держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева), а також в московських музеях і на виставках. Заняття проводяться в ігровій формі, що включає дискусії, розігрування сценок, творчі завдання та конкурси, малювання та інші види рукотворного творчості. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для ...

МІФИ, КАЗКИ І ЛЕГЕНДИ У ОБРАЗАХ МИСТЕЦТВА 8-14 років

Заняття веде Тетяна Володимирівна Ільїна [посилання-1] Інтерактивні заняття проходять 2 рази на місяць по суботах о 16 год. в студії Клубу в Російській Держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева), а також в московських музеях і на виставках. Заняття проводяться в ігровій формі, що включає дискусії, розігрування сценок, творчі завдання та конкурси, малювання та інші види рукотворного творчості. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і ...

Чудесний ДЗЕРКАЛО МИСТЕЦТВА 5-7 років

Заняття веде Тетяна Володимирівна Ільїна [посилання-1] Заняття проходять 2 рази на місяць по суботах об 11 год. в студії Клубу в Російській державній дитячій бібліотеці (м. Жовтнева-кільцева), а також в московських музеях і на виставках. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для творчості включені у вартість. Частина занять проходить в музеях і на виставках Москви. 19 жовтня - Чарівне дзеркало мистецтва ...

Строгінско Одіссея! Вуличний сімейне свято для жителів Строгіно 2 червня, початок о 11.30

Вуличний сімейне свято для жителів Строгінско мініполіса і всього Строгіно в честь Дня захисту дітей. Місце проведення: галявина в Строгинской заплаві, поруч з яхт-клубом 2 июня 2012, початок о 11.30 У стародавніх греків було багато чудових традицій - вони дуже любили спорт і різні змагання, а найвідоміші змагання - Олімпійські ігри та Дельфійські ігри - дійшли до наших днів. На цих змаганнях, присвячених богу Аполлону і іншим олімпійським богам - Зевсу, Афіні, Посейдону, Гері ...

Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?

Радимо прочитати: духовка для копчення. давньогрецькі імена чоловіків. дитина проковтнула скло комаровский. Подивитися теми в інших конференціях

допоможіть з уроками 6 клас

Давньогрецький театр Походження давньогрецького театру. Розвинувся він з ритуального уявлення, дійства (драма - слово грецьке Цікаво, що жарти, на думку стародавніх греків, любить бог Діоніс. Під час цих розваг виникла комічно-побутова сценка.

Питання по давньогрецької міфології

Зареєструватися. Питання по давньогрецької міфології. Дівчата, допоможіть впізнати героїню по її мови: "Я люблю свого чоловіка і свою матір, але моє серце розривається від того, що я не можу жити з ними обома разом" ???

Касандра ????

Кассандра (з двома "с"), жриця-віщунка майбутнього з давньогрецької міфології. Я б так дочка не назвала, але справа смаку. Можна ще Афродіта або Афіна - з тієї ж серії.

Грецькі жіночі імена

Намагалася я на хвилі азарту розшукати списочок старогрецьких богинь, але відразу не далося, без тексту. Може, коли-нить ще спробую ... 01.07.2006 22:43:39, weterok.

Конкурс на найкраще поєднання імен для двійнят :))

А мені здавалося, що Кирило - давньогрецьке. Тут хтось говорив, що це по-грецьки означає щось на кшталт "сяючий як сонце". Я сама не перевіряла, чесне слово, повірила

Наш день народження по-давньогрецькому

Дочка моя Агата, як і багато її товариші по групі в дитячому садку, в цьому році захопилася давньогрецькими міфами: слухали касети, дивилися мультики, читали книги - все про них, про богів і героїв Стародавньої Греції Дочка моя Агата, як і багато її товариші по групі в дитячому садку, в цьому році захопилася давньогрецькими міфами: слухали касети, дивилися мультики, читали книги - все про них, про богів і героїв Стародавньої Греції.

Тому ідея відзначити 6-річчя в давньогрецькому стилі народилася сама собою. Місяці за 2 розпочала підготовку. Відомі конкурси досить легко підігнати під сцени з давньогрецьких міфів. Сценарій у нас був такий:

 1. Привітання - коротка розповідь про міфи.
 2. Грецькі слова: які грецькі, які ні. За правильну відповідь давався лавровий листок, як частина лаврового вінка переможця.
 3. "Перехід через річку - Стікс": 2 команди біжать за двома картонкам, міняючи місцями їх. Команда-переможець отримує призи.
 4. Будівництво грецьких храмів на час - з коробок від соку, кефіру та інших "кірпічеобразних" коробок, збір яких було розпочато місяці за 2 до заходу, а обсяг склав 3 величезних пакета. Перемагає той, хто задіє більшу кількість коробок. Треба сказати, що із задоволенням приєдналися і мами до будівництва!
 5. "Чистка авгієвих стаєнь": хто, як Геракл, швидше впорається з прибиранням тих самих коробок з попереднього конкурсу. У сміттєві мішки дітки із задоволенням упіхівалі колишні "цеглини", і проблеми з прибиранням наче й не було.
 1. "Перевтілення Зевса" - всім відома гра в асоціації: один показує, все вгадують. Я заготовила кілька завдань для перевтілення - живі (легше) і неживі (важче) предмети.
 2. "Нитка Аріадни" - були поставлені стільці і табуретки, одна команда заплутувала клубок між стільцями, інші розплутували, потім мінялися місцями.
 3. Малювання лабіринту з сніжинок, цукерочок, зірочок, сердечок, квіточок ...
  В якості призів за старання дітки отримали по гелевою ручки.
 4. "Боги на Олімпі" - теж відомий конкурс, коли стільців менше на 1, ніж дітей, всі бігають під музику навколо них, коли музика закінчується - повинні сісти, кому місця не вистачило - вибуває. Через брак великої кількості стільців, та й з метою безпеки ми стільці замінили подушками - вийшло ще цікавіша.
 5. "Загадки Сфінкса": щоб дітки відпочили від біганини в попередньому конкурсі, я підготувала великий список загадок, за правильну відповідь давався все той же лавровий листочок, у кого більше листочків - той переможець.
 1. "Голова Горгони": перекидання м'ячика по колу, як в грі "гаряча картопля". Всі називають своє ім'я - букву грецького алфавіту.
 2. Розпис амфор. Заздалегідь були наробив амфори з пляшечок від "Актімель" і "Іммунеле", обклеїла папером і приклеїла ручки. Розписані амфори дісталися мамам в якості призу.
 3. Збір оливок для масла. Розділила гостей на команди, всі носили в чайних ложках червону квасолю (найбільш схожу на оливки), наповнювали пляшки від "Актімель", чиї будуть швидше наповнені - ті й перемогли.
 4. "Перетягування Лернейской гідри" - звичайне перетягування каната; був у подруги узятий симпатичний зшитий довгий змій, його і перетягували.
 5. "Ящик Пандори навпаки" - ящик з добрими якостями, які були написані на папері, якій я обернула призи. Гості мали назвати гарну якість (пом, чесність, витривалість і т. П.): Хто яку якість набрав, тому такий приз і діставався.

Ось така програма! При складанні я намагалася, щоб рухливі конкурси чергувалися з "сидячими". Призи готувала з запасом, знаючи з досвіду попередніх днів народження, що переможців може бути не один і не два, а ще можуть знадобитися втішні призи.

Дія відбувалася під грецьку етнічну музику. Після було частування - з оливками і спеціальним грецьким блюдом "дзадзикі" (найбільш легке, що змогла з їхньої кухні приготувати), а потім, коли мами теж пішли пригоститися і випити келих шампанського за іменинницю, діткам було влаштовано перегляд мультфільмів про Прометея і Геракла.

На завершення свята всім гостям від імені Зевса були вручені грамоти "найвеселішому гостю", а доньці - "самої іменинний іменинниці".

Ішли гості задоволені, з купою призів і, звичайно ж, повітряних кульок.

Сподіваюся, кому-небудь стануть в нагоді мої ідеї, а я буду придумувати і втілювати нові!

Марина Агєєва, Сочі; [email protected] .

Особистий досвід

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Марина, дякую за ідею! Зберегла собі в "скарбничку".

Марина, Ваш сценарій чудовий! Найбільше мене вразило те, що дітки в такому віці вже цікавляться (і знають!) Міфами древніх цивілізацій. Це дуже цікаво, пізнавально (і для батьків теж!) І увлекающе. Вашій доньці запам'ятається - це точно!

18.01.2008 16:39:44, Олена Злобіна

.

Коментувати можут "Наш день народження по-давньогрецькому"

Ну і як вам ідея здавати ЄДІ з географії тепер?

Головне, щоб не історію до 18 року включно)). Географію як-небудь подужаємо, дарма чи в ОГЕ здавали. А там хоч давньогрецький з латиною. 03.11.2016 14:06:44, ШаНуар.

У 2016 році компанія 1С: Апрель Софт святкує 21 рік!

21 рік тому компанія з 15 однодумців вирішила робити світ кращим. Навіть атмосфера "лихих дев'яностих" не завадила їм вибрати благородну місію - допомагати іншим людям в управлінні і розвитку їх бізнесу. Тоді програмні продукти 1С, найвідомішою з яких була 1С: Бухгалтерія, тільки починали завойовувати ринок програмного забезпечення. Сьогодні 1С: Підприємство - це не тільки програми для бухгалтерів; це величезний асортимент програмних продуктів і сервісів обслуговування, повністю ...

Репетитор з давньогрецької

Репетитор з давньогрецької. Навчання, іспити. Студенти. Чи зможете допомогти знайти репетитора з давньогрецької на літо? Можна і студента! Дочка хоче вивчати древнегречесмкій з нуля.

Репетитор з давньогрецької

Репетитор з давньогрецької. Навчання, школа. Підлітки. Мами, допоможіть знайти репетитора з давньогрецької на літо з нуля. Доньці 15 лет.Только з особистих рекомендацій.

Літопис першої зміни. Загадкове злочин, частина 7

19 ЧЕРВНЯ, П'ЯТНИЦЯ Тільки що на ранковому зборі були озвучені результати боротьби за докази. Кращим агентством стали 1-е і 4-е! Друге місце у 2-го агентства і 3 місце розділили 3-е і 5-е сузір'я. А також у нас знову День народження - вітаємо Олесеві Кривенко! Останні приготування до Кінофестивалю і заключного гала-концерту. Небо затягнуте хмарами, червону доріжку і прохід по зоряної алеї (розмальованої детективами-оформителями 4 і 5 агентств) доводиться переносити з вулиці в приміщення. І ...

Творчий вечір у Театрі для всієї родини «семицветик»

На честь нашого дня народження ми організуємо творчий вечір. 21 березня 2015 о 17:00 та приклади 19:00 [посилання-1] Що на ньому буде? Зараз розкривати всіх секретів не будемо. Знайте - буде дуже весело і по-домашньому! Вас чекають сюрпризи та подарунки від Театру для всієї родини «семицветик» Ви побачите номери з наших вистав. До речі ось і перше запрошення - Бабуся Кота Леопольда (Актриса Ольга Мокшина) запрошує Вас на творчий вечір! [Посилання-2] Поспішайте 👣, кількість квитків обмежена! Замовлення ...

чули вже про четверняшек?

Ось як все складно: Імена «Кіра» і «Кир» походять від давньогрецьких парних імен «Кирія» (грец. ?????) і «Кірос» (грец. ??????) , які означають «пані» і «пан». Ці імена походять від перського чоловічого імені «Куруш» (перс.

Чудесний ДЗЕРКАЛО -1 рік

Для дітей 5-7 років Заняття проходять 2 рази на місяць по суботах об 11 год. в студії Клубу в Російській держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева-кільцева), а також в московських музеях і на виставках. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для творчості включені у вартість. При оплаті відразу всього абонемента знижка 10%. 11 жовтня - Чарівне дзеркало мистецтва (художній образ в образотворчому мистецтві). Дзеркало в ...

Хороші привітання з днем ​​народження батькам

Папа, з Днем народження, Сонечко тебе! Нехай любов і щастя, балують завжди! Ти живи тихенько, працюй і не сумуй! Якщо ми засмутили, то за все прости !! Нехай твоя удача, радість принесе! А сім'я в негоди, теплотою врятує !! Чи збудуться бажання, йдуть на лад справи, Ну, і ми намагаємося радувати тебе !! © Хороші привітання з днем ​​народження батькам З Днем народження, мила мама, Ти квіточку, вогнище наших днів! Отримай ти від нас телеграму, З Днем народження! - кричимо ми тобі! Нехай посмішки тебе зігрівають ...

«Моє велике грецьке весілля»

Проект «Моє велике грецьке весілля» продовжує з тріумфом завойовувати серця закоханих пар, які бажають присвятити один день у своєму житті торжества любові і дозволити мрії стати реальністю. Церемонія стала вже приємною традицією і з кожним роком залучає все більше і більше учасників. Це торжество покликане поєднати серця не тільки молодят, але і всіх закоханих, які бажають привнести свято в своє життя, зануритися в атмосферу романтики і подарувати собі весілля мрії. 22 вересня 2014 ...

Міфи, казки і легенди в образах мистецтва

Для школярів 8-14 років 2013-2014 рр. Інтерактивні заняття проходять 2 рази на місяць по суботах о 16 год. в студії Клубу в Російській Держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева), а також в московських музеях і на виставках. Заняття проводяться в ігровій формі, що включає дискусії, розігрування сценок, творчі завдання та конкурси, малювання та інші види рукотворного творчості. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для ...

МІФИ, КАЗКИ І ЛЕГЕНДИ У ОБРАЗАХ МИСТЕЦТВА 8-14 років

Заняття веде Тетяна Володимирівна Ільїна [посилання-1] Інтерактивні заняття проходять 2 рази на місяць по суботах о 16 год. в студії Клубу в Російській Держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева), а також в московських музеях і на виставках. Заняття проводяться в ігровій формі, що включає дискусії, розігрування сценок, творчі завдання та конкурси, малювання та інші види рукотворного творчості. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і ...

Чудесний ДЗЕРКАЛО МИСТЕЦТВА 5-7 років

Заняття веде Тетяна Володимирівна Ільїна [посилання-1] Заняття проходять 2 рази на місяць по суботах об 11 год. в студії Клубу в Російській державній дитячій бібліотеці (м. Жовтнева-кільцева), а також в московських музеях і на виставках. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для творчості включені у вартість. Частина занять проходить в музеях і на виставках Москви. 19 жовтня - Чарівне дзеркало мистецтва ...

Строгінско Одіссея! Вуличний сімейне свято для жителів Строгіно 2 червня, початок о 11.30

Вуличний сімейне свято для жителів Строгінско мініполіса і всього Строгіно в честь Дня захисту дітей. Місце проведення: галявина в Строгинской заплаві, поруч з яхт-клубом 2 июня 2012, початок о 11.30 У стародавніх греків було багато чудових традицій - вони дуже любили спорт і різні змагання, а найвідоміші змагання - Олімпійські ігри та Дельфійські ігри - дійшли до наших днів. На цих змаганнях, присвячених богу Аполлону і іншим олімпійським богам - Зевсу, Афіні, Посейдону, Гері ...

Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?

Радимо прочитати: духовка для копчення. давньогрецькі імена чоловіків. дитина проковтнула скло комаровский. Подивитися теми в інших конференціях

допоможіть з уроками 6 клас

Давньогрецький театр Походження давньогрецького театру. Розвинувся він з ритуального уявлення, дійства (драма - слово грецьке Цікаво, що жарти, на думку стародавніх греків, любить бог Діоніс. Під час цих розваг виникла комічно-побутова сценка.

Питання по давньогрецької міфології

Зареєструватися. Питання по давньогрецької міфології. Дівчата, допоможіть впізнати героїню по її мови: "Я люблю свого чоловіка і свою матір, але моє серце розривається від того, що я не можу жити з ними обома разом" ???

Касандра ????

Кассандра (з двома "с"), жриця-віщунка майбутнього з давньогрецької міфології. Я б так дочка не назвала, але справа смаку. Можна ще Афродіта або Афіна - з тієї ж серії.

Грецькі жіночі імена

Намагалася я на хвилі азарту розшукати списочок старогрецьких богинь, але відразу не далося, без тексту. Може, коли-нить ще спробую ... 01.07.2006 22:43:39, weterok.

Конкурс на найкраще поєднання імен для двійнят :))

А мені здавалося, що Кирило - давньогрецьке. Тут хтось говорив, що це по-грецьки означає щось на кшталт "сяючий як сонце". Я сама не перевіряла, чесне слово, повірила

Наш день народження по-давньогрецькому

Дочка моя Агата, як і багато її товариші по групі в дитячому садку, в цьому році захопилася давньогрецькими міфами: слухали касети, дивилися мультики, читали книги - все про них, про богів і героїв Стародавньої Греції Дочка моя Агата, як і багато її товариші по групі в дитячому садку, в цьому році захопилася давньогрецькими міфами: слухали касети, дивилися мультики, читали книги - все про них, про богів і героїв Стародавньої Греції.

Тому ідея відзначити 6-річчя в давньогрецькому стилі народилася сама собою. Місяці за 2 розпочала підготовку. Відомі конкурси досить легко підігнати під сцени з давньогрецьких міфів. Сценарій у нас був такий:

 1. Привітання - коротка розповідь про міфи.
 2. Грецькі слова: які грецькі, які ні. За правильну відповідь давався лавровий листок, як частина лаврового вінка переможця.
 3. "Перехід через річку - Стікс": 2 команди біжать за двома картонкам, міняючи місцями їх. Команда-переможець отримує призи.
 4. Будівництво грецьких храмів на час - з коробок від соку, кефіру та інших "кірпічеобразних" коробок, збір яких було розпочато місяці за 2 до заходу, а обсяг склав 3 величезних пакета. Перемагає той, хто задіє більшу кількість коробок. Треба сказати, що із задоволенням приєдналися і мами до будівництва!
 5. "Чистка авгієвих стаєнь": хто, як Геракл, швидше впорається з прибиранням тих самих коробок з попереднього конкурсу. У сміттєві мішки дітки із задоволенням упіхівалі колишні "цеглини", і проблеми з прибиранням наче й не було.
 1. "Перевтілення Зевса" - всім відома гра в асоціації: один показує, все вгадують. Я заготовила кілька завдань для перевтілення - живі (легше) і неживі (важче) предмети.
 2. "Нитка Аріадни" - були поставлені стільці і табуретки, одна команда заплутувала клубок між стільцями, інші розплутували, потім мінялися місцями.
 3. Малювання лабіринту з сніжинок, цукерочок, зірочок, сердечок, квіточок ...
  В якості призів за старання дітки отримали по гелевою ручки.
 4. "Боги на Олімпі" - теж відомий конкурс, коли стільців менше на 1, ніж дітей, всі бігають під музику навколо них, коли музика закінчується - повинні сісти, кому місця не вистачило - вибуває. Через брак великої кількості стільців, та й з метою безпеки ми стільці замінили подушками - вийшло ще цікавіша.
 5. "Загадки Сфінкса": щоб дітки відпочили від біганини в попередньому конкурсі, я підготувала великий список загадок, за правильну відповідь давався все той же лавровий листочок, у кого більше листочків - той переможець.
 1. "Голова Горгони": перекидання м'ячика по колу, як в грі "гаряча картопля". Всі називають своє ім'я - букву грецького алфавіту.
 2. Розпис амфор. Заздалегідь були наробив амфори з пляшечок від "Актімель" і "Іммунеле", обклеїла папером і приклеїла ручки. Розписані амфори дісталися мамам в якості призу.
 3. Збір оливок для масла. Розділила гостей на команди, всі носили в чайних ложках червону квасолю (найбільш схожу на оливки), наповнювали пляшки від "Актімель", чиї будуть швидше наповнені - ті й перемогли.
 4. "Перетягування Лернейской гідри" - звичайне перетягування каната; був у подруги узятий симпатичний зшитий довгий змій, його і перетягували.
 5. "Ящик Пандори навпаки" - ящик з добрими якостями, які були написані на папері, якій я обернула призи. Гості мали назвати гарну якість (пом, чесність, витривалість і т. П.): Хто яку якість набрав, тому такий приз і діставався.

Ось така програма! При складанні я намагалася, щоб рухливі конкурси чергувалися з "сидячими". Призи готувала з запасом, знаючи з досвіду попередніх днів народження, що переможців може бути не один і не два, а ще можуть знадобитися втішні призи.

Дія відбувалася під грецьку етнічну музику. Після було частування - з оливками і спеціальним грецьким блюдом "дзадзикі" (найбільш легке, що змогла з їхньої кухні приготувати), а потім, коли мами теж пішли пригоститися і випити келих шампанського за іменинницю, діткам було влаштовано перегляд мультфільмів про Прометея і Геракла.

На завершення свята всім гостям від імені Зевса були вручені грамоти "найвеселішому гостю", а доньці - "самої іменинний іменинниці".

Ішли гості задоволені, з купою призів і, звичайно ж, повітряних кульок.

Сподіваюся, кому-небудь стануть в нагоді мої ідеї, а я буду придумувати і втілювати нові!

Марина Агєєва, Сочі; [email protected] .

Особистий досвід

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Марина, дякую за ідею! Зберегла собі в "скарбничку".

Марина, Ваш сценарій чудовий! Найбільше мене вразило те, що дітки в такому віці вже цікавляться (і знають!) Міфами древніх цивілізацій. Це дуже цікаво, пізнавально (і для батьків теж!) І увлекающе. Вашій доньці запам'ятається - це точно!

18.01.2008 16:39:44, Олена Злобіна

.

Коментувати можут "Наш день народження по-давньогрецькому"

Ну і як вам ідея здавати ЄДІ з географії тепер?

Головне, щоб не історію до 18 року включно)). Географію як-небудь подужаємо, дарма чи в ОГЕ здавали. А там хоч давньогрецький з латиною. 03.11.2016 14:06:44, ШаНуар.

У 2016 році компанія 1С: Апрель Софт святкує 21 рік!

21 рік тому компанія з 15 однодумців вирішила робити світ кращим. Навіть атмосфера "лихих дев'яностих" не завадила їм вибрати благородну місію - допомагати іншим людям в управлінні і розвитку їх бізнесу. Тоді програмні продукти 1С, найвідомішою з яких була 1С: Бухгалтерія, тільки починали завойовувати ринок програмного забезпечення. Сьогодні 1С: Підприємство - це не тільки програми для бухгалтерів; це величезний асортимент програмних продуктів і сервісів обслуговування, повністю ...

Репетитор з давньогрецької

Репетитор з давньогрецької. Навчання, іспити. Студенти. Чи зможете допомогти знайти репетитора з давньогрецької на літо? Можна і студента! Дочка хоче вивчати древнегречесмкій з нуля.

Репетитор з давньогрецької

Репетитор з давньогрецької. Навчання, школа. Підлітки. Мами, допоможіть знайти репетитора з давньогрецької на літо з нуля. Доньці 15 лет.Только з особистих рекомендацій.

Літопис першої зміни. Загадкове злочин, частина 7

19 ЧЕРВНЯ, П'ЯТНИЦЯ Тільки що на ранковому зборі були озвучені результати боротьби за докази. Кращим агентством стали 1-е і 4-е! Друге місце у 2-го агентства і 3 місце розділили 3-е і 5-е сузір'я. А також у нас знову День народження - вітаємо Олесеві Кривенко! Останні приготування до Кінофестивалю і заключного гала-концерту. Небо затягнуте хмарами, червону доріжку і прохід по зоряної алеї (розмальованої детективами-оформителями 4 і 5 агентств) доводиться переносити з вулиці в приміщення. І ...

Творчий вечір у Театрі для всієї родини «семицветик»

На честь нашого дня народження ми організуємо творчий вечір. 21 березня 2015 о 17:00 та приклади 19:00 [посилання-1] Що на ньому буде? Зараз розкривати всіх секретів не будемо. Знайте - буде дуже весело і по-домашньому! Вас чекають сюрпризи та подарунки від Театру для всієї родини «семицветик» Ви побачите номери з наших вистав. До речі ось і перше запрошення - Бабуся Кота Леопольда (Актриса Ольга Мокшина) запрошує Вас на творчий вечір! [Посилання-2] Поспішайте 👣, кількість квитків обмежена! Замовлення ...

чули вже про четверняшек?

Ось як все складно: Імена «Кіра» і «Кир» походять від давньогрецьких парних імен «Кирія» (грец. ?????) і «Кірос» (грец. ??????) , які означають «пані» і «пан». Ці імена походять від перського чоловічого імені «Куруш» (перс.

Чудесний ДЗЕРКАЛО -1 рік

Для дітей 5-7 років Заняття проходять 2 рази на місяць по суботах об 11 год. в студії Клубу в Російській держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева-кільцева), а також в московських музеях і на виставках. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для творчості включені у вартість. При оплаті відразу всього абонемента знижка 10%. 11 жовтня - Чарівне дзеркало мистецтва (художній образ в образотворчому мистецтві). Дзеркало в ...

Хороші привітання з днем ​​народження батькам

Папа, з Днем народження, Сонечко тебе! Нехай любов і щастя, балують завжди! Ти живи тихенько, працюй і не сумуй! Якщо ми засмутили, то за все прости !! Нехай твоя удача, радість принесе! А сім'я в негоди, теплотою врятує !! Чи збудуться бажання, йдуть на лад справи, Ну, і ми намагаємося радувати тебе !! © Хороші привітання з днем ​​народження батькам З Днем народження, мила мама, Ти квіточку, вогнище наших днів! Отримай ти від нас телеграму, З Днем народження! - кричимо ми тобі! Нехай посмішки тебе зігрівають ...

«Моє велике грецьке весілля»

Проект «Моє велике грецьке весілля» продовжує з тріумфом завойовувати серця закоханих пар, які бажають присвятити один день у своєму житті торжества любові і дозволити мрії стати реальністю. Церемонія стала вже приємною традицією і з кожним роком залучає все більше і більше учасників. Це торжество покликане поєднати серця не тільки молодят, але і всіх закоханих, які бажають привнести свято в своє життя, зануритися в атмосферу романтики і подарувати собі весілля мрії. 22 вересня 2014 ...

Міфи, казки і легенди в образах мистецтва

Для школярів 8-14 років 2013-2014 рр. Інтерактивні заняття проходять 2 рази на місяць по суботах о 16 год. в студії Клубу в Російській Держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева), а також в московських музеях і на виставках. Заняття проводяться в ігровій формі, що включає дискусії, розігрування сценок, творчі завдання та конкурси, малювання та інші види рукотворного творчості. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для ...

МІФИ, КАЗКИ І ЛЕГЕНДИ У ОБРАЗАХ МИСТЕЦТВА 8-14 років

Заняття веде Тетяна Володимирівна Ільїна [посилання-1] Інтерактивні заняття проходять 2 рази на місяць по суботах о 16 год. в студії Клубу в Російській Держ. дитячій бібліотеці (м. Жовтнева), а також в московських музеях і на виставках. Заняття проводяться в ігровій формі, що включає дискусії, розігрування сценок, творчі завдання та конкурси, малювання та інші види рукотворного творчості. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і ...

Чудесний ДЗЕРКАЛО МИСТЕЦТВА 5-7 років

Заняття веде Тетяна Володимирівна Ільїна [посилання-1] Заняття проходять 2 рази на місяць по суботах об 11 год. в студії Клубу в Російській державній дитячій бібліотеці (м. Жовтнева-кільцева), а також в московських музеях і на виставках. Вартість одного заняття - 800 руб. Тривалість - 1,5 години з перервою на чаювання. Чаювання і матеріали для творчості включені у вартість. Частина занять проходить в музеях і на виставках Москви. 19 жовтня - Чарівне дзеркало мистецтва ...

Строгінско Одіссея! Вуличний сімейне свято для жителів Строгіно 2 червня, початок о 11.30

Вуличний сімейне свято для жителів Строгінско мініполіса і всього Строгіно в честь Дня захисту дітей. Місце проведення: галявина в Строгинской заплаві, поруч з яхт-клубом 2 июня 2012, початок о 11.30 У стародавніх греків було багато чудових традицій - вони дуже любили спорт і різні змагання, а найвідоміші змагання - Олімпійські ігри та Дельфійські ігри - дійшли до наших днів. На цих змаганнях, присвячених богу Аполлону і іншим олімпійським богам - Зевсу, Афіні, Посейдону, Гері ...

Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?

Радимо прочитати: духовка для копчення. давньогрецькі імена чоловіків. дитина проковтнула скло комаровский. Подивитися теми в інших конференціях

допоможіть з уроками 6 клас

Давньогрецький театр Походження давньогрецького театру. Розвинувся він з ритуального уявлення, дійства (драма - слово грецьке Цікаво, що жарти, на думку стародавніх греків, любить бог Діоніс. Під час цих розваг виникла комічно-побутова сценка.

Питання по давньогрецької міфології

Зареєструватися. Питання по давньогрецької міфології. Дівчата, допоможіть впізнати героїню по її мови: "Я люблю свого чоловіка і свою матір, але моє серце розривається від того, що я не можу жити з ними обома разом" ???

Касандра ????

Кассандра (з двома "с"), жриця-віщунка майбутнього з давньогрецької міфології. Я б так дочка не назвала, але справа смаку. Можна ще Афродіта або Афіна - з тієї ж серії.

Грецькі жіночі імена

Намагалася я на хвилі азарту розшукати списочок старогрецьких богинь, але відразу не далося, без тексту. Може, коли-нить ще спробую ... 01.07.2006 22:43:39, weterok.

Конкурс на найкраще поєднання імен для двійнят :))

А мені здавалося, що Кирило - давньогрецьке. Тут хтось говорив, що це по-грецьки означає щось на кшталт "сяючий як сонце". Я сама не перевіряла, чесне слово, повірила

Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?
Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?
Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?
Чи зможете допомогти знайти репетитора з давньогрецької на літо?
Березня 2015 о 17:00 та приклади 19:00 [посилання-1] Що на ньому буде?
Ли вже про четверняшек?
Є у кого-небудь діти з відставанням у розвитку емоційно-вольової сфери?
Дівчата, допоможіть впізнати героїню по її мови: "Я люблю свого чоловіка і свою матір, але моє серце розривається від того, що я не можу жити з ними обома разом" ?
Касандра ?
Чи зможете допомогти знайти репетитора з давньогрецької на літо?