Строительство »

Іноземець на вечір. Кого і навіщо в «Тіндере» шукають гості мундіалю?

По Петербургу розгулюють тисячі гостей футбольного чемпіонату. «Боротьба за іноземну любов» розгорнулася не тільки на жвавих вулицях, але і в інтернет-просторі. По Петербургу розгулюють тисячі гостей футбольного чемпіонату

AP / TASS

В період чемпіонату додатки для знайомств багаторазово зросли в трафіку. Про це «Ведомости» повідомили 19 червня. У МТС простежили за поведінкою 30 000 абонентів, зосереджених біля стадіонів та фан-зон, після чого прийшли до висновку, що найпопулярнішим «електронним звідником» став Tinder - їм користувалися в 11 разів частіше, ніж зазвичай. Tele2 і «Мегафон» також відзначили позитивну динаміку додатки.

«Фонтанка» не могла не перевірити на собі цей Tinder-бум. Жереб зареєструватися в додатку випав мені. Не будучи фанаткою сумнівних одноденних знайомств, я все-таки скачала Tinder, поставила своє найкраще Селфі, видихнула і початку свайпа запропонованих мені чоловіків. Перша десятка складалася з одних іноземців. Причому траплялися як араби з єгиптянами, так і європейці. І треба ж - відразу взаємні симпатії! Хоча, можливо, вони, як і я, лайкали всіх підряд.

Пропозиції випити кави і подивитися на розлучення мостів посипалися як з рогу достатку. Але я тут зареєструвалася не за цим. Тому технічно «зливала» заморських кавалерів, паралельно з'ясовуючи, хто вони, звідки, як їм Петербург і що шукають в Tinder.

Француз на ім'я Ивес 29 років від роду, наприклад, відразу доповів, що відвідає наше місто в липні, причому приїде не на матч, а просто - погуляти. Написав, що йому терміново потрібна знайома з місцевих, щоб показала Петербург, ну а там вже як піде. На питання, що він знає про російських дівчат, парижанин відповів несподівано:

- О, я багато чого знаю. Два роки я зустрічався з дівчиною родом з Оренбурга. Однак я не думаю, що можу судити про всі дівчатах по одній.

Англієць Карл відразу ж пішов у наступ, так як в даний момент проводить час в Північній столиці. Посипалися запитання на кшталт «Чого ти хочеш - відносин або повеселитися?» Карл вирішив скористатися онлайн-перекладачем, тому його повідомлення виглядали досить комічно.

- У п'ятницю я вільний. Хотів би познайомитися. Мені здається, російські дівчата дуже красиві, як і англійські чоловіки! Ти здаєшся мені милою, мені подобається розмовляти з тобою. Багато хто не розмовляють в «Тіндере», просто збігаються. Я, здається, особливий. Ви любите Мене?! Або хочете для початку зустрітися ?!

Діалог з Карлом довелося перервати, тому що в личку постукав Абдурахман з ОАЕ. Спочатку він поцікавився, як звучить моє ім'я, і ​​взагалі дуже пристойно і ввічливо спілкувався. 26-річний чоловік пояснив, що кілька років він живе в Еміратах, а родом з Єгипту. Абдурахман зізнався, що любов до Петербургу зародилася в ньому не з першого погляду.

- Мені не сподобалися перші годину-дві після прибуття. Але потім я трохи відпочив і вийшов в місто вночі. Після я подумав, що це один з моїх улюблених міст. Тут прекрасна архітектура, особливо якщо милуватися на неї, подорожуючи вночі по каналах.

Про російських дівчат Абдурахман, як з'ясувалося, не чув. Це, звичайно, дивно, з огляду на той факт, що він народився і виріс в Єгипті. Про всяк випадок, я попередила його бути обережнішим під мостами, щоб не стукатися головою, і з російськими дівчатами, тому що не всі знайомляться з іноземцями, керуючись виключно добрими намірами. У відповідь він розсміявся.

- Я думаю, що російські дівчата завжди були дуже милими і красивими. Тепер я знаю, що вони ще й добрі з їхніми порадами про мостах і місцевих жінках!

За півгодини з моменту реєстрації Tinder видав мені 25 іноземців, яким я сподобалася. Якби у мене була мета знайти собі партнера для прогулянок, вечері або чого-небудь цікавіше, то одна б я напевно не залишилася. Звичайно, ні про які серйозні стосунки, здатних закінчитися видом на проживання в іншій країні, годі й казати. Хоча хтозна. Петербург і білі ночі легко можуть посприяти початку божевільного інтернаціонального роману.

До слова, в Держдумі так і не визначилися з тим, варто вступати в інтимні зв'язки з іноземцями чи ні. Глава комітету з питань сім'ї і дитинства Тамара Плетньова закликала росіянок відмовитися від сексу з гостями мундіалю , Так як це може зруйнувати сім'ї та долі дітей, які ризикують стати безбатченками. А ось глава комітету Держдуми з фізкультури, спорту, туризму і у справах молоді Михайло Дегтярьов вважає інакше. На його думку, змішані союзи - це здорово, і чим їх буде більше в нашій країні, тим краще. До кого прислухатися - вирішуйте самі.

Олеся Михайлова,
«Фонтанка.ру»


© Фонтанка.Ру

Посипалися запитання на кшталт «Чого ти хочеш - відносин або повеселитися?
Ви любите Мене?
Або хочете для початку зустрітися ?