Строительство »

Шафа для ванної кімнати, пенал в ванну, купити в інтернет-магазині Родекс

  1. Шафа-пенал в ванну, що поєднується з інтер'єром

Шафа для ванної кімнати це відмінний вибір з точки зору економії місця. Але з огляду на величезний вибір на ринку, як же зробити правильний вибір, що потрібно врахувати, на чому акцентувати увагу, що є важливим при виборі, у які деталі можна опустити? В першу чергу важливо розуміти, що у ванній кімнаті постійно волого, тобто необхідний спеціальний матеріал, який без праці витримує підвищену вологу. Якість використовуваного матеріалу має бути головним критерієм при виборі. Шафа для ванної кімнати це відмінний вибір з точки зору економії місця

Шафа підвісна одностулковий в класичному стилі

Традиційно при виготовленні меблів використовують дерево, але навіть при додатковій обробці воно слабо пручається воді. Дерев'яні моделі краще використовувати для великого приміщення, де хороша вентиляція. Якщо все ж залишиться бажання придбати товар з натурального дерева, то потрібно робити акцент на моделі, покриті спеціальним захисним засобом. Потрібно враховувати, що в цьому випадку вартість меблів збільшується.

Якщо говорити про базові матеріалах, то це:

  1. МДФ.
  2. ДСП.

Ці матеріали найбільш прості в обробці і з них можуть вийти найцікавіші форми.

Є моделі з пластику, що відрізняються низькою вартістю. Це матеріал теж податливий, але з іншого боку має і свої очевидні мінуси:

  • Токсичність при нагріванні.
  • Нестійкість до механічних пошкоджень.
  • Ненадійність.

Пластик є найменш популярним серед споживачів.

Потрібно знати, що більшість меблів має облицювальний шар, то може бути шпон або акрил. Саме дерево буде в такому випадку кращим вибором, про це твердять практично всі виробники. По-перше його поверхня нагадує структуру натурального деревного масиву, по-друге, є екологічно чистим матеріалом. Міцність цього матеріалу нічим не відрізняється від акрилового листа.

Сучасні дизайнерські рішення для ванної кімнати. Шафа-стінка для ванної кімнати

Якщо говорити про використовувану фурнітурі, то тут лідером є нержавіюча сталь. Даний матеріал здатний витримати вологу і не піддає корозії, саме тому його вибирають найчастіше. Що стосується міцності і якості, то тут і говорити нема про що.

Шафа-пенал в ванну, що поєднується з інтер'єром

Багато людей прагнуть зробити приміщення максимально красивим, і до того ж не приділяють належну увагу функціональної стороні питання. Це груба помилку, потрібно знайти компроміс між красою і функціональністю, це і буде кращим варіантом. Головний етап в облаштуванні це, безсумнівно, вибір меблів та іншого необхідного інвентарю. Наприклад, багато хто вважає, що в ванну кімнату, обкладеною плиткою потрібно купувати меблі з акриловим покриттям, інакше глянцева поверхня не буде поєднуватися із загальною картиною і тим самим викличе дисбаланс.

Наприклад, багато хто вважає, що в ванну кімнату, обкладеною плиткою потрібно купувати меблі з акриловим покриттям, інакше глянцева поверхня не буде поєднуватися із загальною картиною і тим самим викличе дисбаланс

Цікаві рішення і незвичайні дизайнерські рішення для меблів у ванну кімнату

Меблі, оснащена дзеркалом, викликає окремий інтерес у населення. Цей варіант є досить функціональним, до того ж створює враження того, що приміщення є більше, ніж це є насправді. Але потрібно розуміти, що через високі температур з'являється запотівання, а потім залишаються патьоки. Це означає, що меблі потребує окремого догляду, далеко не кожного це влаштовує.

Купити з доставкою шафа для ванної кімнати в інтернет-магазині Родекс . Замовити пенал для вашої ванної кімнати від високоякісних і перевірених виробників просто! Залиште заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Відправка шафа-пенала для ванної здійснюється по всій території України з основних складів в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. Доставка протягом трьох днів.

Але з огляду на величезний вибір на ринку, як же зробити правильний вибір, що потрібно врахувати, на чому акцентувати увагу, що є важливим при виборі, у які деталі можна опустити?