Строительство »

Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати

 1. Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати «Нова газета» звернула увагу...
 2. депутати:
 3. уряд:
 4. Адміністрація Президента:
 5. транспорт
 6. депутати:
 7. уряд:
 8. Адміністрація Президента:
 9. Закордонна нерухомість
 10. депутати:
 11. міністри:
 12. Адміністрація Президента:
 13. Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати
 14. Незвичайне майно
 15. депутати:
 16. уряд:
 17. Адміністрація Президента:
 18. транспорт
 19. депутати:
 20. уряд:
 21. Адміністрація Президента:
 22. Закордонна нерухомість
 23. депутати:
 24. міністри:
 25. Адміністрація Президента:
 26. Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати
 27. Незвичайне майно
 28. депутати:
 29. уряд:
 30. Адміністрація Президента:
 31. транспорт
 32. депутати:
 33. уряд:
 34. Адміністрація Президента:
 35. Закордонна нерухомість
 36. депутати:
 37. міністри:
 38. Адміністрація Президента:
 39. Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати
 40. Незвичайне майно
 41. депутати:
 42. уряд:
 43. Адміністрація Президента:
 44. транспорт
 45. депутати:
 46. уряд:
 47. Адміністрація Президента:
 48. Закордонна нерухомість
 49. депутати:
 50. міністри:
 51. Адміністрація Президента:
 52. Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати
 53. Незвичайне майно
 54. депутати:
 55. уряд:
 56. Адміністрація Президента:
 57. транспорт
 58. депутати:
 59. уряд:
 60. Адміністрація Президента:
 61. Закордонна нерухомість
 62. депутати:
 63. міністри:
 64. Адміністрація Президента:

Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати

«Нова газета» звернула увагу на найцікавіші аспекти чиновницьких декларацій.

У залі засідань Державної думи
У залі засідань Державної думи. Фото: РИА Новости

Російські чиновники опублікували декларації про доходи за 2015 рік. Доходи президента країни Володимира Путіна зросли на 1 млн 241 тисячу рублів у порівнянні з попереднім роком - він заробив 8 мільйонів 891 тисячу. Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв від президента вирішив не відставати і поповнив особистий бюджет на ті ж 8,8 мільйона. В общем-то, досить скромно в порівнянні з іншими чиновниками в Кремлі, уряді і Державній думі. В адміністрації президента лідирує В'ячеслав Володін з доходом в 87 мільйонів рублів. Найбагатшою людиною в уряді став міністр з питань Відкритого уряду Михайло Абизов, заробивши більше 455 мільйонів рублів. Серед депутатів доходами відзначився член фракції «Єдина Росія» Леонід Симановський, який задекларував майже мільярд рублів. «Нова газета» звернула увагу на найцікавіші декларовані об'єкти чиновників і парламентарів.

Незвичайне майно

В основному чиновники вказують в деклараціях земельні ділянки, будинки і квартири. Однак зустрічаються і екзотичні речі.

депутати:

Голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова задекларувала дохід в 5,58 млн руб, проте, згідно з декларацією, у власності у неї немає жодної квартири, машини або інших об'єктів. На термін повноважень депутата Держдуми Ярова користується квартирою в 84,7 квадратів.

Дружина депутата Марселя Юсупова ( «Єдина Росія») володіє швейною фабрикою (площею понад 10,5 тисячі квадратів) і двома вантажно-розвантажувальними майданчиками.

Депутат Айрат Хайруллін ( «Єдина Росія») орендує лісову ділянку площею 46 тисяч квадратів.

Депутат Михайло Сліпенчук ( «Єдина Росія») задекларував понад 360 об'єктів нерухомості сільськогосподарського призначення для дачного будівництва і ще 15 - для ведення сільськогосподарського виробництва.

Депутати Балаш Балашов і Сергій Муравленко вказали в якості власності мережу каналізацій.

Дружина єдинороса Антона Жаркова володіє розподільчими газопроводом.

Олександр Ільтяков з «Єдиної Росії» має у власності будівлю храму.

У Раїси Карамзиной - овочесховище.

У Світлани Максимової, крім двох овощебаз, у власності - будівля свинарника і три трактори.

Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков
Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков. Фото: Курганська єпархія

уряд:

Міністр у справах Північного Кавказал Лев Кузнєцов володіє декількома незвичайними об'єктами, зокрема, будівлею трансформаторної підстанції, каналізаційної насосної станцією, каналізаційними очисними спорудами. Крім того, в його власності артезіанська свердловина.

Адміністрація Президента:

Дружина повноважного представника президента в Сибірського Федеральному окрузі Миколи Рогожкіна володіє трьома стайнями.

транспорт

З'ясувалося, що високопоставлені чиновники часто вважають за краще вітчизняні автомобілі і прописують в деклараціях ГАЗ і Ниву. Інші їхні колеги користуються переважно німецьким або японським автопромом - від Mercedes і Audi до Toyota. Але трапляються в деклараціях і досить цікаві засоби пересування.

депутати:

Депутат Дмитро Савельєв, який задекларував дохід в 163,8 млн руб, володіє автомобілем Maybach 57 (в базовій комплектації автомобіль коштує від 18,9 млн), крім того, депутат зазначив автомобіль Mersedes-benz S-класу (ціна від 7,6 млн) . Дружина депутата володіє автомобілем Porsche Cayenne і мотоциклом Harley-Davidson.

Найбагатший депутат Держдуми Леонід Симановський ( «Єдина Росія»), який заробив 907,6 млн руб, за рік оновив автомобільний парк: до вже имевшемуся у нього автомобілю Mercedes-Benz S500 4М він прикупив Mercedes-Benz S500. Крім того, придбав маломірне судно Buster L.

Володимир Жириновський є власником LADA 4x4 вартістю 417 тисяч рублів.

Дружина депутата Леоніда Слуцького (ЛДПР), яка задекларувала дохід в 207 тисяч (її чоловік заробив 5,29 млн) володіє автомобілем Bentley Continental FLYING Spoor, ціна на який починається від 9,9 млн рублів.

У депутата Сергія Железняка, згідно з декларацією, машин немає, зате є два мотоцикли Harley Fat Boy і Harley Davidson VR.

У Миколи Валуєва крім автомобілів виявилися два човни і снегоболотоход.

Депутат з ЛДПР Сергій Катасонов при річному доході понад 19 млн рублів володіє автомобілем ВАЗ 21099 та мотоциклом «Ява».

У Андрія Крутова машини і зовсім немає, зате є причіп «Сталкер 829432».

Власником однієї з найдорожчих машин Maybach став комуніст Сергій Муравленко. У нього у власності також є два автомобілі Mercedes і Porsche. Дохід Муравльова подібні витрати дозволяє: в 2015 році депутат заробив 402 млн 209 тисяч рублів, а його дружина - 163 млн 657 тисяч.

Депутат «Єдиної Росії» Григорій Анікєєв є власником вертольота типу AS 350 В3 вартістю понад 2 мільйони євро. Крім того, він задекларував дві рибальські човни, три автомобіля Mercedes-Benz, а також всюдихідний транспортер HAGGLUND BV 206 і два автомобіля медичної служби. Дохід депутата - більш 599 мільйонів.

Не менш дорогий вертоліт Eurocopter EC 120 В є і у заступника голови комітету із земельних відносин і будівництва Олександра Некрасова, і це при скромному доході в 5 млн 659 рублів. Однак дружина Некрасова заробила значно більше - 206,5 млн руб.

Микола Валуєв
Микола Валуєв. Фото: Вконтакте

уряд:

Михайло Абизов, міністр без портфеля, відповідальний за організацію роботи урядової комісії з координації діяльності «Відкритого уряду», задекларував вертоліт ROBINSON44 CLIPPER II, снігохід і три мотоцикла. У його дружини відразу кілька елітних автомобілів - Porsche, Land Rover, Lexus.

Дружина міністра зв'язку Миколи Никифорова їздить на електромобілі Tesla S.

Міністри також люблять їздити на мотоциклах. Їх в декларації вказали Дмитро Рогозін, Володимир Колокольцев, Антон Силуанов і інші.

Адміністрація Президента:

Повноважний представник президента в Південному Федеральному окрузі Володимир Устинов задекларував ЗІЛ-41041. Автомобілі такої марки за часів СРСР призначалися для обслуговування членів Політбюро

У помічника президента Євгена Школова, крім Audi Q5 і Mercedes-Benz, в власності є мінітрактор Авант 220.

Закордонна нерухомість

В основному чиновники не володіють зарубіжною нерухомістю особисто, а реєструють на подружжя. Серед популярних країн, де у дружин і чоловіків депутатів і членів уряду є квартири або будинку, - Іспанія, Кіпр і навіть США.

депутати:

Дружина депутата Валерія Язєва задекларувала земельну ділянку (площа - 571 кв.метр) і житловий будинок (площею 229 квадратів) на Кіпрі.

Дружина депутата Умахана Умаханова ( «Єдина Росія») володіє житловим будинком в Іспанії площею 312 квадратів.

Депутат Владислав Третьяк володіє квартирою площею 167 квадратів в Латвії.

Чоловік депутата Світлани Савицької (КПРФ) вказав у декларації квартиру (40 квадратів) і гараж в Білорусії.

Дружина депутата Леоніда Симановского ( «Єдина Росія») володіє річним будинком на Кіпрі в 126 квадратів.

У депутата Михайла Сліпенчука ( «Єдина Росія») - кілька об'єктів нерухомості за кордоном: земельну ділянку (1200 квадратів) і житловий будинок (500 квадратів) в Конго, квартира у Франції (94,5 квадратів).

Дружина депутата Дмитра Савельєва ( «Єдина Росія») спільно зі своїми дітьми орендує житловий будинок (248,3) у Великобританії.

У голови комітету Держдуми з бюджету і податків Андрія Макарова є квартира в Росії, в той час як на дитину оформлені дві земельні ділянки і житловий будинок в Іспанії.

Житлоплощею в Іспанії, трьома квартирами, також володіє депутат КПРФ Аркадій Пономарьов, чий дохід у 2015 році склав понад 34 мільйонів рублів.

Квартира в Іспанії площею 88 квадратів також є у Володимира Поцяпуна.

У подружжя єдинороса Сергія Петрова у власності земельну ділянку в США площею 7486 кв.м. Доходи у сім'ї Петрових високі: тільки за 2015 рік депутат Петров заробив 72 млн 51 тисячу рублів, тоді як його дружина - майже 190 млн.

Міністри на нараді у Медведєва
Міністри на нараді у Медведєва. Фото: Government.ru

міністри:

Дружина Ігоря Шувалова орендує квартиру в Великобританії (термін оренди - з 2015 по 2016 рік), а також житловий будинок в Австрії.

Ольга Голодець володіє 1/3 квартири в Італії і 1/2 дачі в Швейцарії.

Олександр Хлопонін спільно з дружиною володіємо земельною ділянкою для рекреаційних цілей в Італії, а також житловим будинком в цій країні.

Міністр Михайло Абизов користується приміщенням в заміському будинку в Італії, а його дружина володіє житловим будинком у Великобританії, а також орендує там квартири і гараж.

Міністр у справах Північного Кавказу Лев Кузнєцов спільно з дружиною володіє земельною ділянкою для розміщення будинків індивідуальної житлової забудови у Франції, а також житловим будинком там же. У власності у Франції у нього квартира і три гаража.

Дружина міністра освіти Дмитра Ліванова володіє 1/4 будинку в Іспанії і місцем для стоянки водного транспорту.

Дружина міністра праці Максима Топіліна задекларувала квартиру і гараж в Болгарії.

Читайте також:

Рогозін прокоментував інформацію про квартиру за 500 млн рублів

Адміністрація Президента:

Майже всі члени адміністрації президента і їх подружжя володіють або користуються нерухомістю в Росії. Лише дружина помічника президента Андрія Фурсенко користується апартаментами і автостоянкою в Латвії.

Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати

«Нова газета» звернула увагу на найцікавіші аспекти чиновницьких декларацій.

У залі засідань Державної думи
У залі засідань Державної думи. Фото: РИА Новости

Російські чиновники опублікували декларації про доходи за 2015 рік. Доходи президента країни Володимира Путіна зросли на 1 млн 241 тисячу рублів у порівнянні з попереднім роком - він заробив 8 мільйонів 891 тисячу. Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв від президента вирішив не відставати і поповнив особистий бюджет на ті ж 8,8 мільйона. В общем-то, досить скромно в порівнянні з іншими чиновниками в Кремлі, уряді і Державній думі. В адміністрації президента лідирує В'ячеслав Володін з доходом в 87 мільйонів рублів. Найбагатшою людиною в уряді став міністр з питань Відкритого уряду Михайло Абизов, заробивши більше 455 мільйонів рублів. Серед депутатів доходами відзначився член фракції «Єдина Росія» Леонід Симановський, який задекларував майже мільярд рублів. «Нова газета» звернула увагу на найцікавіші декларовані об'єкти чиновників і парламентарів.

Незвичайне майно

В основному чиновники вказують в деклараціях земельні ділянки, будинки і квартири. Однак зустрічаються і екзотичні речі.

депутати:

Голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова задекларувала дохід в 5,58 млн руб, проте, згідно з декларацією, у власності у неї немає жодної квартири, машини або інших об'єктів. На термін повноважень депутата Держдуми Ярова користується квартирою в 84,7 квадратів.

Дружина депутата Марселя Юсупова ( «Єдина Росія») володіє швейною фабрикою (площею понад 10,5 тисячі квадратів) і двома вантажно-розвантажувальними майданчиками.

Депутат Айрат Хайруллін ( «Єдина Росія») орендує лісову ділянку площею 46 тисяч квадратів.

Депутат Михайло Сліпенчук ( «Єдина Росія») задекларував понад 360 об'єктів нерухомості сільськогосподарського призначення для дачного будівництва і ще 15 - для ведення сільськогосподарського виробництва.

Депутати Балаш Балашов і Сергій Муравленко вказали в якості власності мережу каналізацій.

Дружина єдинороса Антона Жаркова володіє розподільчими газопроводом.

Олександр Ільтяков з «Єдиної Росії» має у власності будівлю храму.

У Раїси Карамзиной - овочесховище.

У Світлани Максимової, крім двох овощебаз, у власності - будівля свинарника і три трактори.

Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков
Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков. Фото: Курганська єпархія

уряд:

Міністр у справах Північного Кавказал Лев Кузнєцов володіє декількома незвичайними об'єктами, зокрема, будівлею трансформаторної підстанції, каналізаційної насосної станцією, каналізаційними очисними спорудами. Крім того, в його власності артезіанська свердловина.

Адміністрація Президента:

Дружина повноважного представника президента в Сибірського Федеральному окрузі Миколи Рогожкіна володіє трьома стайнями.

транспорт

З'ясувалося, що високопоставлені чиновники часто вважають за краще вітчизняні автомобілі і прописують в деклараціях ГАЗ і Ниву. Інші їхні колеги користуються переважно німецьким або японським автопромом - від Mercedes і Audi до Toyota. Але трапляються в деклараціях і досить цікаві засоби пересування.

депутати:

Депутат Дмитро Савельєв, який задекларував дохід в 163,8 млн руб, володіє автомобілем Maybach 57 (в базовій комплектації автомобіль коштує від 18,9 млн), крім того, депутат зазначив автомобіль Mersedes-benz S-класу (ціна від 7,6 млн) . Дружина депутата володіє автомобілем Porsche Cayenne і мотоциклом Harley-Davidson.

Найбагатший депутат Держдуми Леонід Симановський ( «Єдина Росія»), який заробив 907,6 млн руб, за рік оновив автомобільний парк: до вже имевшемуся у нього автомобілю Mercedes-Benz S500 4М він прикупив Mercedes-Benz S500. Крім того, придбав маломірне судно Buster L.

Володимир Жириновський є власником LADA 4x4 вартістю 417 тисяч рублів.

Дружина депутата Леоніда Слуцького (ЛДПР), яка задекларувала дохід в 207 тисяч (її чоловік заробив 5,29 млн) володіє автомобілем Bentley Continental FLYING Spoor, ціна на який починається від 9,9 млн рублів.

У депутата Сергія Железняка, згідно з декларацією, машин немає, зате є два мотоцикли Harley Fat Boy і Harley Davidson VR.

У Миколи Валуєва крім автомобілів виявилися два човни і снегоболотоход.

Депутат з ЛДПР Сергій Катасонов при річному доході понад 19 млн рублів володіє автомобілем ВАЗ 21099 та мотоциклом «Ява».

У Андрія Крутова машини і зовсім немає, зате є причіп «Сталкер 829432».

Власником однієї з найдорожчих машин Maybach став комуніст Сергій Муравленко. У нього у власності також є два автомобілі Mercedes і Porsche. Дохід Муравльова подібні витрати дозволяє: в 2015 році депутат заробив 402 млн 209 тисяч рублів, а його дружина - 163 млн 657 тисяч.

Депутат «Єдиної Росії» Григорій Анікєєв є власником вертольота типу AS 350 В3 вартістю понад 2 мільйони євро. Крім того, він задекларував дві рибальські човни, три автомобіля Mercedes-Benz, а також всюдихідний транспортер HAGGLUND BV 206 і два автомобіля медичної служби. Дохід депутата - більш 599 мільйонів.

Не менш дорогий вертоліт Eurocopter EC 120 В є і у заступника голови комітету із земельних відносин і будівництва Олександра Некрасова, і це при скромному доході в 5 млн 659 рублів. Однак дружина Некрасова заробила значно більше - 206,5 млн руб.

Микола Валуєв
Микола Валуєв. Фото: Вконтакте

уряд:

Михайло Абизов, міністр без портфеля, відповідальний за організацію роботи урядової комісії з координації діяльності «Відкритого уряду», задекларував вертоліт ROBINSON44 CLIPPER II, снігохід і три мотоцикла. У його дружини відразу кілька елітних автомобілів - Porsche, Land Rover, Lexus.

Дружина міністра зв'язку Миколи Никифорова їздить на електромобілі Tesla S.

Міністри також люблять їздити на мотоциклах. Їх в декларації вказали Дмитро Рогозін, Володимир Колокольцев, Антон Силуанов і інші.

Адміністрація Президента:

Повноважний представник президента в Південному Федеральному окрузі Володимир Устинов задекларував ЗІЛ-41041. Автомобілі такої марки за часів СРСР призначалися для обслуговування членів Політбюро

У помічника президента Євгена Школова, крім Audi Q5 і Mercedes-Benz, в власності є мінітрактор Авант 220.

Закордонна нерухомість

В основному чиновники не володіють зарубіжною нерухомістю особисто, а реєструють на подружжя. Серед популярних країн, де у дружин і чоловіків депутатів і членів уряду є квартири або будинку, - Іспанія, Кіпр і навіть США.

депутати:

Дружина депутата Валерія Язєва задекларувала земельну ділянку (площа - 571 кв.метр) і житловий будинок (площею 229 квадратів) на Кіпрі.

Дружина депутата Умахана Умаханова ( «Єдина Росія») володіє житловим будинком в Іспанії площею 312 квадратів.

Депутат Владислав Третьяк володіє квартирою площею 167 квадратів в Латвії.

Чоловік депутата Світлани Савицької (КПРФ) вказав у декларації квартиру (40 квадратів) і гараж в Білорусії.

Дружина депутата Леоніда Симановского ( «Єдина Росія») володіє річним будинком на Кіпрі в 126 квадратів.

У депутата Михайла Сліпенчука ( «Єдина Росія») - кілька об'єктів нерухомості за кордоном: земельну ділянку (1200 квадратів) і житловий будинок (500 квадратів) в Конго, квартира у Франції (94,5 квадратів).

Дружина депутата Дмитра Савельєва ( «Єдина Росія») спільно зі своїми дітьми орендує житловий будинок (248,3) у Великобританії.

У голови комітету Держдуми з бюджету і податків Андрія Макарова є квартира в Росії, в той час як на дитину оформлені дві земельні ділянки і житловий будинок в Іспанії.

Житлоплощею в Іспанії, трьома квартирами, також володіє депутат КПРФ Аркадій Пономарьов, чий дохід у 2015 році склав понад 34 мільйонів рублів.

Квартира в Іспанії площею 88 квадратів також є у Володимира Поцяпуна.

У подружжя єдинороса Сергія Петрова у власності земельну ділянку в США площею 7486 кв.м. Доходи у сім'ї Петрових високі: тільки за 2015 рік депутат Петров заробив 72 млн 51 тисячу рублів, тоді як його дружина - майже 190 млн.

Міністри на нараді у Медведєва
Міністри на нараді у Медведєва. Фото: Government.ru

міністри:

Дружина Ігоря Шувалова орендує квартиру в Великобританії (термін оренди - з 2015 по 2016 рік), а також житловий будинок в Австрії.

Ольга Голодець володіє 1/3 квартири в Італії і 1/2 дачі в Швейцарії.

Олександр Хлопонін спільно з дружиною володіємо земельною ділянкою для рекреаційних цілей в Італії, а також житловим будинком в цій країні.

Міністр Михайло Абизов користується приміщенням в заміському будинку в Італії, а його дружина володіє житловим будинком у Великобританії, а також орендує там квартири і гараж.

Міністр у справах Північного Кавказу Лев Кузнєцов спільно з дружиною володіє земельною ділянкою для розміщення будинків індивідуальної житлової забудови у Франції, а також житловим будинком там же. У власності у Франції у нього квартира і три гаража.

Дружина міністра освіти Дмитра Ліванова володіє 1/4 будинку в Іспанії і місцем для стоянки водного транспорту.

Дружина міністра праці Максима Топіліна задекларувала квартиру і гараж в Болгарії.

Читайте також:

Рогозін прокоментував інформацію про квартиру за 500 млн рублів

Адміністрація Президента:

Майже всі члени адміністрації президента і їх подружжя володіють або користуються нерухомістю в Росії. Лише дружина помічника президента Андрія Фурсенко користується апартаментами і автостоянкою в Латвії.

Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати

«Нова газета» звернула увагу на найцікавіші аспекти чиновницьких декларацій.

У залі засідань Державної думи
У залі засідань Державної думи. Фото: РИА Новости

Російські чиновники опублікували декларації про доходи за 2015 рік. Доходи президента країни Володимира Путіна зросли на 1 млн 241 тисячу рублів у порівнянні з попереднім роком - він заробив 8 мільйонів 891 тисячу. Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв від президента вирішив не відставати і поповнив особистий бюджет на ті ж 8,8 мільйона. В общем-то, досить скромно в порівнянні з іншими чиновниками в Кремлі, уряді і Державній думі. В адміністрації президента лідирує В'ячеслав Володін з доходом в 87 мільйонів рублів. Найбагатшою людиною в уряді став міністр з питань Відкритого уряду Михайло Абизов, заробивши більше 455 мільйонів рублів. Серед депутатів доходами відзначився член фракції «Єдина Росія» Леонід Симановський, який задекларував майже мільярд рублів. «Нова газета» звернула увагу на найцікавіші декларовані об'єкти чиновників і парламентарів.

Незвичайне майно

В основному чиновники вказують в деклараціях земельні ділянки, будинки і квартири. Однак зустрічаються і екзотичні речі.

депутати:

Голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова задекларувала дохід в 5,58 млн руб, проте, згідно з декларацією, у власності у неї немає жодної квартири, машини або інших об'єктів. На термін повноважень депутата Держдуми Ярова користується квартирою в 84,7 квадратів.

Дружина депутата Марселя Юсупова ( «Єдина Росія») володіє швейною фабрикою (площею понад 10,5 тисячі квадратів) і двома вантажно-розвантажувальними майданчиками.

Депутат Айрат Хайруллін ( «Єдина Росія») орендує лісову ділянку площею 46 тисяч квадратів.

Депутат Михайло Сліпенчук ( «Єдина Росія») задекларував понад 360 об'єктів нерухомості сільськогосподарського призначення для дачного будівництва і ще 15 - для ведення сільськогосподарського виробництва.

Депутати Балаш Балашов і Сергій Муравленко вказали в якості власності мережу каналізацій.

Дружина єдинороса Антона Жаркова володіє розподільчими газопроводом.

Олександр Ільтяков з «Єдиної Росії» має у власності будівлю храму.

У Раїси Карамзиной - овочесховище.

У Світлани Максимової, крім двох овощебаз, у власності - будівля свинарника і три трактори.

Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков
Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков. Фото: Курганська єпархія

уряд:

Міністр у справах Північного Кавказал Лев Кузнєцов володіє декількома незвичайними об'єктами, зокрема, будівлею трансформаторної підстанції, каналізаційної насосної станцією, каналізаційними очисними спорудами. Крім того, в його власності артезіанська свердловина.

Адміністрація Президента:

Дружина повноважного представника президента в Сибірського Федеральному окрузі Миколи Рогожкіна володіє трьома стайнями.

транспорт

З'ясувалося, що високопоставлені чиновники часто вважають за краще вітчизняні автомобілі і прописують в деклараціях ГАЗ і Ниву. Інші їхні колеги користуються переважно німецьким або японським автопромом - від Mercedes і Audi до Toyota. Але трапляються в деклараціях і досить цікаві засоби пересування.

депутати:

Депутат Дмитро Савельєв, який задекларував дохід в 163,8 млн руб, володіє автомобілем Maybach 57 (в базовій комплектації автомобіль коштує від 18,9 млн), крім того, депутат зазначив автомобіль Mersedes-benz S-класу (ціна від 7,6 млн) . Дружина депутата володіє автомобілем Porsche Cayenne і мотоциклом Harley-Davidson.

Найбагатший депутат Держдуми Леонід Симановський ( «Єдина Росія»), який заробив 907,6 млн руб, за рік оновив автомобільний парк: до вже имевшемуся у нього автомобілю Mercedes-Benz S500 4М він прикупив Mercedes-Benz S500. Крім того, придбав маломірне судно Buster L.

Володимир Жириновський є власником LADA 4x4 вартістю 417 тисяч рублів.

Дружина депутата Леоніда Слуцького (ЛДПР), яка задекларувала дохід в 207 тисяч (її чоловік заробив 5,29 млн) володіє автомобілем Bentley Continental FLYING Spoor, ціна на який починається від 9,9 млн рублів.

У депутата Сергія Железняка, згідно з декларацією, машин немає, зате є два мотоцикли Harley Fat Boy і Harley Davidson VR.

У Миколи Валуєва крім автомобілів виявилися два човни і снегоболотоход.

Депутат з ЛДПР Сергій Катасонов при річному доході понад 19 млн рублів володіє автомобілем ВАЗ 21099 та мотоциклом «Ява».

У Андрія Крутова машини і зовсім немає, зате є причіп «Сталкер 829432».

Власником однієї з найдорожчих машин Maybach став комуніст Сергій Муравленко. У нього у власності також є два автомобілі Mercedes і Porsche. Дохід Муравльова подібні витрати дозволяє: в 2015 році депутат заробив 402 млн 209 тисяч рублів, а його дружина - 163 млн 657 тисяч.

Депутат «Єдиної Росії» Григорій Анікєєв є власником вертольота типу AS 350 В3 вартістю понад 2 мільйони євро. Крім того, він задекларував дві рибальські човни, три автомобіля Mercedes-Benz, а також всюдихідний транспортер HAGGLUND BV 206 і два автомобіля медичної служби. Дохід депутата - більш 599 мільйонів.

Не менш дорогий вертоліт Eurocopter EC 120 В є і у заступника голови комітету із земельних відносин і будівництва Олександра Некрасова, і це при скромному доході в 5 млн 659 рублів. Однак дружина Некрасова заробила значно більше - 206,5 млн руб.

Микола Валуєв
Микола Валуєв. Фото: Вконтакте

уряд:

Михайло Абизов, міністр без портфеля, відповідальний за організацію роботи урядової комісії з координації діяльності «Відкритого уряду», задекларував вертоліт ROBINSON44 CLIPPER II, снігохід і три мотоцикла. У його дружини відразу кілька елітних автомобілів - Porsche, Land Rover, Lexus.

Дружина міністра зв'язку Миколи Никифорова їздить на електромобілі Tesla S.

Міністри також люблять їздити на мотоциклах. Їх в декларації вказали Дмитро Рогозін, Володимир Колокольцев, Антон Силуанов і інші.

Адміністрація Президента:

Повноважний представник президента в Південному Федеральному окрузі Володимир Устинов задекларував ЗІЛ-41041. Автомобілі такої марки за часів СРСР призначалися для обслуговування членів Політбюро

У помічника президента Євгена Школова, крім Audi Q5 і Mercedes-Benz, в власності є мінітрактор Авант 220.

Закордонна нерухомість

В основному чиновники не володіють зарубіжною нерухомістю особисто, а реєструють на подружжя. Серед популярних країн, де у дружин і чоловіків депутатів і членів уряду є квартири або будинку, - Іспанія, Кіпр і навіть США.

депутати:

Дружина депутата Валерія Язєва задекларувала земельну ділянку (площа - 571 кв.метр) і житловий будинок (площею 229 квадратів) на Кіпрі.

Дружина депутата Умахана Умаханова ( «Єдина Росія») володіє житловим будинком в Іспанії площею 312 квадратів.

Депутат Владислав Третьяк володіє квартирою площею 167 квадратів в Латвії.

Чоловік депутата Світлани Савицької (КПРФ) вказав у декларації квартиру (40 квадратів) і гараж в Білорусії.

Дружина депутата Леоніда Симановского ( «Єдина Росія») володіє річним будинком на Кіпрі в 126 квадратів.

У депутата Михайла Сліпенчука ( «Єдина Росія») - кілька об'єктів нерухомості за кордоном: земельну ділянку (1200 квадратів) і житловий будинок (500 квадратів) в Конго, квартира у Франції (94,5 квадратів).

Дружина депутата Дмитра Савельєва ( «Єдина Росія») спільно зі своїми дітьми орендує житловий будинок (248,3) у Великобританії.

У голови комітету Держдуми з бюджету і податків Андрія Макарова є квартира в Росії, в той час як на дитину оформлені дві земельні ділянки і житловий будинок в Іспанії.

Житлоплощею в Іспанії, трьома квартирами, також володіє депутат КПРФ Аркадій Пономарьов, чий дохід у 2015 році склав понад 34 мільйонів рублів.

Квартира в Іспанії площею 88 квадратів також є у Володимира Поцяпуна.

У подружжя єдинороса Сергія Петрова у власності земельну ділянку в США площею 7486 кв.м. Доходи у сім'ї Петрових високі: тільки за 2015 рік депутат Петров заробив 72 млн 51 тисячу рублів, тоді як його дружина - майже 190 млн.

Міністри на нараді у Медведєва
Міністри на нараді у Медведєва. Фото: Government.ru

міністри:

Дружина Ігоря Шувалова орендує квартиру в Великобританії (термін оренди - з 2015 по 2016 рік), а також житловий будинок в Австрії.

Ольга Голодець володіє 1/3 квартири в Італії і 1/2 дачі в Швейцарії.

Олександр Хлопонін спільно з дружиною володіємо земельною ділянкою для рекреаційних цілей в Італії, а також житловим будинком в цій країні.

Міністр Михайло Абизов користується приміщенням в заміському будинку в Італії, а його дружина володіє житловим будинком у Великобританії, а також орендує там квартири і гараж.

Міністр у справах Північного Кавказу Лев Кузнєцов спільно з дружиною володіє земельною ділянкою для розміщення будинків індивідуальної житлової забудови у Франції, а також житловим будинком там же. У власності у Франції у нього квартира і три гаража.

Дружина міністра освіти Дмитра Ліванова володіє 1/4 будинку в Іспанії і місцем для стоянки водного транспорту.

Дружина міністра праці Максима Топіліна задекларувала квартиру і гараж в Болгарії.

Читайте також:

Рогозін прокоментував інформацію про квартиру за 500 млн рублів

Адміністрація Президента:

Майже всі члени адміністрації президента і їх подружжя володіють або користуються нерухомістю в Росії. Лише дружина помічника президента Андрія Фурсенко користується апартаментами і автостоянкою в Латвії.

Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати

«Нова газета» звернула увагу на найцікавіші аспекти чиновницьких декларацій.

У залі засідань Державної думи
У залі засідань Державної думи. Фото: РИА Новости

Російські чиновники опублікували декларації про доходи за 2015 рік. Доходи президента країни Володимира Путіна зросли на 1 млн 241 тисячу рублів у порівнянні з попереднім роком - він заробив 8 мільйонів 891 тисячу. Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв від президента вирішив не відставати і поповнив особистий бюджет на ті ж 8,8 мільйона. В общем-то, досить скромно в порівнянні з іншими чиновниками в Кремлі, уряді і Державній думі. В адміністрації президента лідирує В'ячеслав Володін з доходом в 87 мільйонів рублів. Найбагатшою людиною в уряді став міністр з питань Відкритого уряду Михайло Абизов, заробивши більше 455 мільйонів рублів. Серед депутатів доходами відзначився член фракції «Єдина Росія» Леонід Симановський, який задекларував майже мільярд рублів. «Нова газета» звернула увагу на найцікавіші декларовані об'єкти чиновників і парламентарів.

Незвичайне майно

В основному чиновники вказують в деклараціях земельні ділянки, будинки і квартири. Однак зустрічаються і екзотичні речі.

депутати:

Голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова задекларувала дохід в 5,58 млн руб, проте, згідно з декларацією, у власності у неї немає жодної квартири, машини або інших об'єктів. На термін повноважень депутата Держдуми Ярова користується квартирою в 84,7 квадратів.

Дружина депутата Марселя Юсупова ( «Єдина Росія») володіє швейною фабрикою (площею понад 10,5 тисячі квадратів) і двома вантажно-розвантажувальними майданчиками.

Депутат Айрат Хайруллін ( «Єдина Росія») орендує лісову ділянку площею 46 тисяч квадратів.

Депутат Михайло Сліпенчук ( «Єдина Росія») задекларував понад 360 об'єктів нерухомості сільськогосподарського призначення для дачного будівництва і ще 15 - для ведення сільськогосподарського виробництва.

Депутати Балаш Балашов і Сергій Муравленко вказали в якості власності мережу каналізацій.

Дружина єдинороса Антона Жаркова володіє розподільчими газопроводом.

Олександр Ільтяков з «Єдиної Росії» має у власності будівлю храму.

У Раїси Карамзиной - овочесховище.

У Світлани Максимової, крім двох овощебаз, у власності - будівля свинарника і три трактори.

Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков
Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков. Фото: Курганська єпархія

уряд:

Міністр у справах Північного Кавказал Лев Кузнєцов володіє декількома незвичайними об'єктами, зокрема, будівлею трансформаторної підстанції, каналізаційної насосної станцією, каналізаційними очисними спорудами. Крім того, в його власності артезіанська свердловина.

Адміністрація Президента:

Дружина повноважного представника президента в Сибірського Федеральному окрузі Миколи Рогожкіна володіє трьома стайнями.

транспорт

З'ясувалося, що високопоставлені чиновники часто вважають за краще вітчизняні автомобілі і прописують в деклараціях ГАЗ і Ниву. Інші їхні колеги користуються переважно німецьким або японським автопромом - від Mercedes і Audi до Toyota. Але трапляються в деклараціях і досить цікаві засоби пересування.

депутати:

Депутат Дмитро Савельєв, який задекларував дохід в 163,8 млн руб, володіє автомобілем Maybach 57 (в базовій комплектації автомобіль коштує від 18,9 млн), крім того, депутат зазначив автомобіль Mersedes-benz S-класу (ціна від 7,6 млн) . Дружина депутата володіє автомобілем Porsche Cayenne і мотоциклом Harley-Davidson.

Найбагатший депутат Держдуми Леонід Симановський ( «Єдина Росія»), який заробив 907,6 млн руб, за рік оновив автомобільний парк: до вже имевшемуся у нього автомобілю Mercedes-Benz S500 4М він прикупив Mercedes-Benz S500. Крім того, придбав маломірне судно Buster L.

Володимир Жириновський є власником LADA 4x4 вартістю 417 тисяч рублів.

Дружина депутата Леоніда Слуцького (ЛДПР), яка задекларувала дохід в 207 тисяч (її чоловік заробив 5,29 млн) володіє автомобілем Bentley Continental FLYING Spoor, ціна на який починається від 9,9 млн рублів.

У депутата Сергія Железняка, згідно з декларацією, машин немає, зате є два мотоцикли Harley Fat Boy і Harley Davidson VR.

У Миколи Валуєва крім автомобілів виявилися два човни і снегоболотоход.

Депутат з ЛДПР Сергій Катасонов при річному доході понад 19 млн рублів володіє автомобілем ВАЗ 21099 та мотоциклом «Ява».

У Андрія Крутова машини і зовсім немає, зате є причіп «Сталкер 829432».

Власником однієї з найдорожчих машин Maybach став комуніст Сергій Муравленко. У нього у власності також є два автомобілі Mercedes і Porsche. Дохід Муравльова подібні витрати дозволяє: в 2015 році депутат заробив 402 млн 209 тисяч рублів, а його дружина - 163 млн 657 тисяч.

Депутат «Єдиної Росії» Григорій Анікєєв є власником вертольота типу AS 350 В3 вартістю понад 2 мільйони євро. Крім того, він задекларував дві рибальські човни, три автомобіля Mercedes-Benz, а також всюдихідний транспортер HAGGLUND BV 206 і два автомобіля медичної служби. Дохід депутата - більш 599 мільйонів.

Не менш дорогий вертоліт Eurocopter EC 120 В є і у заступника голови комітету із земельних відносин і будівництва Олександра Некрасова, і це при скромному доході в 5 млн 659 рублів. Однак дружина Некрасова заробила значно більше - 206,5 млн руб.

Микола Валуєв
Микола Валуєв. Фото: Вконтакте

уряд:

Михайло Абизов, міністр без портфеля, відповідальний за організацію роботи урядової комісії з координації діяльності «Відкритого уряду», задекларував вертоліт ROBINSON44 CLIPPER II, снігохід і три мотоцикла. У його дружини відразу кілька елітних автомобілів - Porsche, Land Rover, Lexus.

Дружина міністра зв'язку Миколи Никифорова їздить на електромобілі Tesla S.

Міністри також люблять їздити на мотоциклах. Їх в декларації вказали Дмитро Рогозін, Володимир Колокольцев, Антон Силуанов і інші.

Адміністрація Президента:

Повноважний представник президента в Південному Федеральному окрузі Володимир Устинов задекларував ЗІЛ-41041. Автомобілі такої марки за часів СРСР призначалися для обслуговування членів Політбюро

У помічника президента Євгена Школова, крім Audi Q5 і Mercedes-Benz, в власності є мінітрактор Авант 220.

Закордонна нерухомість

В основному чиновники не володіють зарубіжною нерухомістю особисто, а реєструють на подружжя. Серед популярних країн, де у дружин і чоловіків депутатів і членів уряду є квартири або будинку, - Іспанія, Кіпр і навіть США.

депутати:

Дружина депутата Валерія Язєва задекларувала земельну ділянку (площа - 571 кв.метр) і житловий будинок (площею 229 квадратів) на Кіпрі.

Дружина депутата Умахана Умаханова ( «Єдина Росія») володіє житловим будинком в Іспанії площею 312 квадратів.

Депутат Владислав Третьяк володіє квартирою площею 167 квадратів в Латвії.

Чоловік депутата Світлани Савицької (КПРФ) вказав у декларації квартиру (40 квадратів) і гараж в Білорусії.

Дружина депутата Леоніда Симановского ( «Єдина Росія») володіє річним будинком на Кіпрі в 126 квадратів.

У депутата Михайла Сліпенчука ( «Єдина Росія») - кілька об'єктів нерухомості за кордоном: земельну ділянку (1200 квадратів) і житловий будинок (500 квадратів) в Конго, квартира у Франції (94,5 квадратів).

Дружина депутата Дмитра Савельєва ( «Єдина Росія») спільно зі своїми дітьми орендує житловий будинок (248,3) у Великобританії.

У голови комітету Держдуми з бюджету і податків Андрія Макарова є квартира в Росії, в той час як на дитину оформлені дві земельні ділянки і житловий будинок в Іспанії.

Житлоплощею в Іспанії, трьома квартирами, також володіє депутат КПРФ Аркадій Пономарьов, чий дохід у 2015 році склав понад 34 мільйонів рублів.

Квартира в Іспанії площею 88 квадратів також є у Володимира Поцяпуна.

У подружжя єдинороса Сергія Петрова у власності земельну ділянку в США площею 7486 кв.м. Доходи у сім'ї Петрових високі: тільки за 2015 рік депутат Петров заробив 72 млн 51 тисячу рублів, тоді як його дружина - майже 190 млн.

Міністри на нараді у Медведєва
Міністри на нараді у Медведєва. Фото: Government.ru

міністри:

Дружина Ігоря Шувалова орендує квартиру в Великобританії (термін оренди - з 2015 по 2016 рік), а також житловий будинок в Австрії.

Ольга Голодець володіє 1/3 квартири в Італії і 1/2 дачі в Швейцарії.

Олександр Хлопонін спільно з дружиною володіємо земельною ділянкою для рекреаційних цілей в Італії, а також житловим будинком в цій країні.

Міністр Михайло Абизов користується приміщенням в заміському будинку в Італії, а його дружина володіє житловим будинком у Великобританії, а також орендує там квартири і гараж.

Міністр у справах Північного Кавказу Лев Кузнєцов спільно з дружиною володіє земельною ділянкою для розміщення будинків індивідуальної житлової забудови у Франції, а також житловим будинком там же. У власності у Франції у нього квартира і три гаража.

Дружина міністра освіти Дмитра Ліванова володіє 1/4 будинку в Іспанії і місцем для стоянки водного транспорту.

Дружина міністра праці Максима Топіліна задекларувала квартиру і гараж в Болгарії.

Читайте також:

Рогозін прокоментував інформацію про квартиру за 500 млн рублів

Адміністрація Президента:

Майже всі члени адміністрації президента і їх подружжя володіють або користуються нерухомістю в Росії. Лише дружина помічника президента Андрія Фурсенко користується апартаментами і автостоянкою в Латвії.

Власники свинарників, храмів і ВАЗів: що декларують чиновники і депутати

«Нова газета» звернула увагу на найцікавіші аспекти чиновницьких декларацій.

У залі засідань Державної думи
У залі засідань Державної думи. Фото: РИА Новости

Російські чиновники опублікували декларації про доходи за 2015 рік. Доходи президента країни Володимира Путіна зросли на 1 млн 241 тисячу рублів у порівнянні з попереднім роком - він заробив 8 мільйонів 891 тисячу. Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв від президента вирішив не відставати і поповнив особистий бюджет на ті ж 8,8 мільйона. В общем-то, досить скромно в порівнянні з іншими чиновниками в Кремлі, уряді і Державній думі. В адміністрації президента лідирує В'ячеслав Володін з доходом в 87 мільйонів рублів. Найбагатшою людиною в уряді став міністр з питань Відкритого уряду Михайло Абизов, заробивши більше 455 мільйонів рублів. Серед депутатів доходами відзначився член фракції «Єдина Росія» Леонід Симановський, який задекларував майже мільярд рублів. «Нова газета» звернула увагу на найцікавіші декларовані об'єкти чиновників і парламентарів.

Незвичайне майно

В основному чиновники вказують в деклараціях земельні ділянки, будинки і квартири. Однак зустрічаються і екзотичні речі.

депутати:

Голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова задекларувала дохід в 5,58 млн руб, проте, згідно з декларацією, у власності у неї немає жодної квартири, машини або інших об'єктів. На термін повноважень депутата Держдуми Ярова користується квартирою в 84,7 квадратів.

Дружина депутата Марселя Юсупова ( «Єдина Росія») володіє швейною фабрикою (площею понад 10,5 тисячі квадратів) і двома вантажно-розвантажувальними майданчиками.

Депутат Айрат Хайруллін ( «Єдина Росія») орендує лісову ділянку площею 46 тисяч квадратів.

Депутат Михайло Сліпенчук ( «Єдина Росія») задекларував понад 360 об'єктів нерухомості сільськогосподарського призначення для дачного будівництва і ще 15 - для ведення сільськогосподарського виробництва.

Депутати Балаш Балашов і Сергій Муравленко вказали в якості власності мережу каналізацій.

Дружина єдинороса Антона Жаркова володіє розподільчими газопроводом.

Олександр Ільтяков з «Єдиної Росії» має у власності будівлю храму.

У Раїси Карамзиной - овочесховище.

У Світлани Максимової, крім двох овощебаз, у власності - будівля свинарника і три трактори.

Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков
Будівля храму, яким володіє депутат Ільтяков. Фото: Курганська єпархія

уряд:

Міністр у справах Північного Кавказал Лев Кузнєцов володіє декількома незвичайними об'єктами, зокрема, будівлею трансформаторної підстанції, каналізаційної насосної станцією, каналізаційними очисними спорудами. Крім того, в його власності артезіанська свердловина.

Адміністрація Президента:

Дружина повноважного представника президента в Сибірського Федеральному окрузі Миколи Рогожкіна володіє трьома стайнями.

транспорт

З'ясувалося, що високопоставлені чиновники часто вважають за краще вітчизняні автомобілі і прописують в деклараціях ГАЗ і Ниву. Інші їхні колеги користуються переважно німецьким або японським автопромом - від Mercedes і Audi до Toyota. Але трапляються в деклараціях і досить цікаві засоби пересування.

депутати:

Депутат Дмитро Савельєв, який задекларував дохід в 163,8 млн руб, володіє автомобілем Maybach 57 (в базовій комплектації автомобіль коштує від 18,9 млн), крім того, депутат зазначив автомобіль Mersedes-benz S-класу (ціна від 7,6 млн) . Дружина депутата володіє автомобілем Porsche Cayenne і мотоциклом Harley-Davidson.

Найбагатший депутат Держдуми Леонід Симановський ( «Єдина Росія»), який заробив 907,6 млн руб, за рік оновив автомобільний парк: до вже имевшемуся у нього автомобілю Mercedes-Benz S500 4М він прикупив Mercedes-Benz S500. Крім того, придбав маломірне судно Buster L.

Володимир Жириновський є власником LADA 4x4 вартістю 417 тисяч рублів.

Дружина депутата Леоніда Слуцького (ЛДПР), яка задекларувала дохід в 207 тисяч (її чоловік заробив 5,29 млн) володіє автомобілем Bentley Continental FLYING Spoor, ціна на який починається від 9,9 млн рублів.

У депутата Сергія Железняка, згідно з декларацією, машин немає, зате є два мотоцикли Harley Fat Boy і Harley Davidson VR.

У Миколи Валуєва крім автомобілів виявилися два човни і снегоболотоход.

Депутат з ЛДПР Сергій Катасонов при річному доході понад 19 млн рублів володіє автомобілем ВАЗ 21099 та мотоциклом «Ява».

У Андрія Крутова машини і зовсім немає, зате є причіп «Сталкер 829432».

Власником однієї з найдорожчих машин Maybach став комуніст Сергій Муравленко. У нього у власності також є два автомобілі Mercedes і Porsche. Дохід Муравльова подібні витрати дозволяє: в 2015 році депутат заробив 402 млн 209 тисяч рублів, а його дружина - 163 млн 657 тисяч.

Депутат «Єдиної Росії» Григорій Анікєєв є власником вертольота типу AS 350 В3 вартістю понад 2 мільйони євро. Крім того, він задекларував дві рибальські човни, три автомобіля Mercedes-Benz, а також всюдихідний транспортер HAGGLUND BV 206 і два автомобіля медичної служби. Дохід депутата - більш 599 мільйонів.

Не менш дорогий вертоліт Eurocopter EC 120 В є і у заступника голови комітету із земельних відносин і будівництва Олександра Некрасова, і це при скромному доході в 5 млн 659 рублів. Однак дружина Некрасова заробила значно більше - 206,5 млн руб.

Микола Валуєв
Микола Валуєв. Фото: Вконтакте

уряд:

Михайло Абизов, міністр без портфеля, відповідальний за організацію роботи урядової комісії з координації діяльності «Відкритого уряду», задекларував вертоліт ROBINSON44 CLIPPER II, снігохід і три мотоцикла. У його дружини відразу кілька елітних автомобілів - Porsche, Land Rover, Lexus.

Дружина міністра зв'язку Миколи Никифорова їздить на електромобілі Tesla S.

Міністри також люблять їздити на мотоциклах. Їх в декларації вказали Дмитро Рогозін, Володимир Колокольцев, Антон Силуанов і інші.

Адміністрація Президента:

Повноважний представник президента в Південному Федеральному окрузі Володимир Устинов задекларував ЗІЛ-41041. Автомобілі такої марки за часів СРСР призначалися для обслуговування членів Політбюро

У помічника президента Євгена Школова, крім Audi Q5 і Mercedes-Benz, в власності є мінітрактор Авант 220.

Закордонна нерухомість

В основному чиновники не володіють зарубіжною нерухомістю особисто, а реєструють на подружжя. Серед популярних країн, де у дружин і чоловіків депутатів і членів уряду є квартири або будинку, - Іспанія, Кіпр і навіть США.

депутати:

Дружина депутата Валерія Язєва задекларувала земельну ділянку (площа - 571 кв.метр) і житловий будинок (площею 229 квадратів) на Кіпрі.

Дружина депутата Умахана Умаханова ( «Єдина Росія») володіє житловим будинком в Іспанії площею 312 квадратів.

Депутат Владислав Третьяк володіє квартирою площею 167 квадратів в Латвії.

Чоловік депутата Світлани Савицької (КПРФ) вказав у декларації квартиру (40 квадратів) і гараж в Білорусії.

Дружина депутата Леоніда Симановского ( «Єдина Росія») володіє річним будинком на Кіпрі в 126 квадратів.

У депутата Михайла Сліпенчука ( «Єдина Росія») - кілька об'єктів нерухомості за кордоном: земельну ділянку (1200 квадратів) і житловий будинок (500 квадратів) в Конго, квартира у Франції (94,5 квадратів).

Дружина депутата Дмитра Савельєва ( «Єдина Росія») спільно зі своїми дітьми орендує житловий будинок (248,3) у Великобританії.

У голови комітету Держдуми з бюджету і податків Андрія Макарова є квартира в Росії, в той час як на дитину оформлені дві земельні ділянки і житловий будинок в Іспанії.

Житлоплощею в Іспанії, трьома квартирами, також володіє депутат КПРФ Аркадій Пономарьов, чий дохід у 2015 році склав понад 34 мільйонів рублів.

Квартира в Іспанії площею 88 квадратів також є у Володимира Поцяпуна.

У подружжя єдинороса Сергія Петрова у власності земельну ділянку в США площею 7486 кв.м. Доходи у сім'ї Петрових високі: тільки за 2015 рік депутат Петров заробив 72 млн 51 тисячу рублів, тоді як його дружина - майже 190 млн.

Міністри на нараді у Медведєва
Міністри на нараді у Медведєва. Фото: Government.ru

міністри:

Дружина Ігоря Шувалова орендує квартиру в Великобританії (термін оренди - з 2015 по 2016 рік), а також житловий будинок в Австрії.

Ольга Голодець володіє 1/3 квартири в Італії і 1/2 дачі в Швейцарії.

Олександр Хлопонін спільно з дружиною володіємо земельною ділянкою для рекреаційних цілей в Італії, а також житловим будинком в цій країні.

Міністр Михайло Абизов користується приміщенням в заміському будинку в Італії, а його дружина володіє житловим будинком у Великобританії, а також орендує там квартири і гараж.

Міністр у справах Північного Кавказу Лев Кузнєцов спільно з дружиною володіє земельною ділянкою для розміщення будинків індивідуальної житлової забудови у Франції, а також житловим будинком там же. У власності у Франції у нього квартира і три гаража.

Дружина міністра освіти Дмитра Ліванова володіє 1/4 будинку в Іспанії і місцем для стоянки водного транспорту.

Дружина міністра праці Максима Топіліна задекларувала квартиру і гараж в Болгарії.

Читайте також:

Рогозін прокоментував інформацію про квартиру за 500 млн рублів

Адміністрація Президента:

Майже всі члени адміністрації президента і їх подружжя володіють або користуються нерухомістю в Росії. Лише дружина помічника президента Андрія Фурсенко користується апартаментами і автостоянкою в Латвії.