Строительство »

Валенсія - місто казка


Валенсія - адміністративна столиця і центр області L 'Orta. Це найбільш густонаселений місто регіону, який оточений районами з безперервними забудовами, в яких середня щільність населення є 1600 жителів на один квадратний кілометр.

Як символ міста вважається Кафедральний собор (XIII-XIV ст.).

Крім історичних пам'яток, ви можете оглянути вулиці з широкими тротуарами, широкі магістралі і незліченні приклади модерністської архітектури. Це та частина міста, яка вважається ультрасучасної. Тут ви можете знайти багато різних розваг і для себе і для ваших дітей: дозвільний і культурний комплекс Ciutat de Les Arts і дитячий парк і ін. Життя міста поширюється вниз до набережної з гаванню і пляжаміЛас-Аренас і La Malyarrosa.

Якщо ви будете їхати до Валенсії через Барселону, обов'язково проведіть деякий час в столиці Каталонії. Хоча вона теж розташована на середземноморському узбережжі, але у цього міста своя культурна апеляція. Наприклад, Валенсія має свій Інститут сучасного мистецтва, а Барселона - музей Гауді.

Забронювати готель в Валенсії ви можете поблизу аеропорту. У Валенсії, звичайно ж, багато готелів. Наприклад, готель Best Western Hotel розташований в трьох кілометрах від аеропорту. Якщо хочете економити - можете зупинитися в одному з бюджетних готелів. Так у вас залишиться більше коштів і зможете витратити їх на різні розваги.

Схожі статті: