Строительство »

Телепередача «Концерт Олени Ваєнги" Військові пісні "» на каналі «Перший», Владивосток

  1. перший
  2. тривалість

У концерті прозвучать відомі пісні воєнних років: "Вороги спалили рідну хату", "Темна ніч", "Журавлі", "Б'ється в тісній грубці вогонь", "Вставай, страна огромная", "Ленінградки", "Десятий наш десантний батальйон". Олена Ваєнга: "Є вічні цінності, з якими ніхто не може сперечатися: сім'я, традиції, справжні народні свята. У війну в нашій країні загинуло більше 25 мільйонів чоловік. Немає жодної сім'ї, яку вона б обійшла. Тому пам'ять про це - це святе. Це данина поваги нашим дідусь і бабусям. Я роблю все, щоб за цей концерт мені не було соромно ".

У концерті прозвучать відомі пісні воєнних років: Вороги спалили рідну хату, Темна ніч, Журавлі, Б'ється в тісній грубці вогонь, Вставай, страна огромная, Ленінградки, Десятий наш десантний батальйон перший

Помилка в розкладі

У концерті прозвучать відомі пісні воєнних років: "Вороги спалили рідну хату", "Темна ніч", "Журавлі", "Б'ється в тісній грубці вогонь", "Вставай, страна огромная", "Ленінградки", "Десятий наш десантний батальйон". Олена Ваєнга: "Є вічні цінності, з якими ніхто не може сперечатися: сім'я, традиції, справжні народні свята. У війну в нашій країні загинуло більше 25 мільйонів чоловік. Немає жодної сім'ї, яку вона б обійшла. Тому пам'ять про це - це святе. Це данина поваги нашим дідусь і бабусям.

Я роблю все, щоб за цей концерт мені не було соромно ".

тривалість

1 година 15 хвилин (75 хвилин)