Строительство »

Зважені та щасливі - учасники минулих сезонів до і після

Хто переміг на шоу "Зважені та щасливі".

Фото: прес-служба

30 серпня стартує новий сезон самого вагомого і чарівного шоу країни "Зважені та щасливі". Уже восьмий рік глядачі спостерігають за трансформацією учасників. З товстих безпорадних людей вони перетворюються в здорових і щасливих. Багато учасників після проекту створюють власні марафони схуднення або ведуть щоденники в інстаграме, адже коли за тобою спостерігають тисячі людей, складно їх підвести. Згадаймо перших учасників проекту, і як вони виглядають зараз - через 7 років!

Наталія Загородня брала участь в першому сезоні. У свої 44 роки вона зважилася змінити життя і прийти на проект, щоб схуднути. Наталя прийшла з вагою 112 кг і схудла на 41 кг.

Наталія Загородня

Фото: прес-служба

Володимир Одноріг був учасників другого сезону. Коли він прийшов на проект, його вага становила 130 кг. Зараз у Володимира прекрасна сім'я, і ​​він не тільки чудово виглядає, але і допомагає іншим худнути.

Володимир Одноріг

Фото: прес-служба

Михайло Репех був учасником першого сезону проекту. У 18 років важив 150 кг! Зараз Міша в прекрасній формі і бігає марафони.

Михайло Репех

Фото: прес-служба

Христина Кирчів брала участь у другому сезоні. У 22 роки вона важила 135 кг. Для молодої дівчини це була страшна цифра, але на проекті Христина взяла себе в руки і змінилася. І зараз виглядає краще, ніж в свої 20 років.

Христина Киричем

Фото: прес-служба

Марта і Андрій Марнауз. Березня Карпенко прийшла на другий сезон шоу з вагою 135 кг. Там вона знайшла не тільки нову здорове життя, а й щасливе, адже зустріла майбутнього чоловіка - також учасника проекту Андрія Марнауза. Вага Андрія тоді становив 168 кг. Пара одружилася і в зв'язку зі складними родами і хворобою дитини, знову набрала вагу. Марта і Андрій - єдині учасники "зваження та щасливих", яким дали другий шанс і вони повторно брали участь в проекті в сьомому сезоні. Зараз вони прекрасно виглядають і щасливі! Березня робить марафони схуднення і дає поради, засновані на особистому досвіді.

Марта і Андрій Марнауз з Мариною Узєлкова

Фото: прес-служба

Березня Марнауз до і після

Фото: прес-служба

Нагадаємо, що в цьому році тема сезону - батьки і діти. Також глядачі побачать нову ведучу, якої стала блогер Мирослава Ульянина. Тренери проекту - Марина Боржемская-Узєлкова, В'ячеслав Узелков, Василь Вірастюк. Новий сезон і нові історії учасників дивіться вже з 30 серпня на СТБ.

Раніше ми писали про те, як виглядає переможниця четвертого сезону "Зважені та щасливі" .

Нагадаємо, ми повідомляли про те, як зірки прийдуть на шоу і чого чекати в новому сезоні .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні