Строительство »

Антон Гусєв і Вікторія Романець подають заяву на розлучення

Цілком логічне, для багатьох шанувальників, рішення про розлучення увійшли колишні учасники «Дому-2» Вікторія Романець та Антон Гусєв. Варто відзначити, що екс-домочадці були одружені менше року. Причому, деяким здалося, що все у пари було добре, але, як виявилося, ця картинка лише ілюзія.

Причому, деяким здалося, що все у пари було добре, але, як виявилося, ця картинка лише ілюзія

На своїх офіційних сторінках у соціальних мережах Антон Гусєв і Вікторія Романець регулярно публікували нові фотографії, на яких показували, як насолоджуються сімейним щастям. Вікторія регулярно показувала шанувальникам, які романтичні сюрпризи робив їй Антон. Серед шанувальників пішов поголос, що Гусєв опинився турботливим чоловіком. Однак, як виявилося, весь цей час їх шлюб був на грані руйнування.

Сам молодий чоловік зізнався, що відносини зжили себе і хоч нічого страшного не сталося, але пара зрозуміла, що слід рухатися по життю далі окремо, тому вже в найближчі дні вони подадуть заяву на розлучення. Одна частина шанувальників через новини вельми засмутилась, а інша, навпаки, заявила в коментарі, що подібний результат логічне завершення такого сумнівного союзу.

Неодноразово весілля пари переносилася, вони пройшли через регулярні з'ясування відносин, зради, скандали і все в цьому дусі, тому поживши разом усвідомлено вирішили припинити спільне життя.


Микола Офіцерів