Строительство »

Торговий центр «Грінвіч» евакуювали через небезпечного предмета

Відвідувачі ТЦ чекають на вулиці, коли приміщення перевірять

У торговому центрі «Грінвіч» сьогодні спрацювала пожежна сигналізація і евакуювали всіх відвідувачів. Про це повідомляють читачі E1.RU, яким довелося перервати шопінг.

- По гучномовному зв'язку говорять, що в будівлі задимлення, всіх евакуювали, - розповів читач E1.RU Віталій. - Закрили двері, всередину нікого не пускають, у людей паніка. Всіх вигнали дуже швидко - за п'ять хвилин максимум, але, поки двері не закрили, народ бігав туди-сюди, охорона не дуже-то справлялася.

За словами очевидців, поряд з «Гринвічем» утворилася величезна пробка. Як з'ясувалося, в ТЦ знайшли невідомий предмет, який порахували небезпечним.

- Було повідомлення про небезпечний предмет, тому вирішили евакуювати торговий центр, - прокоментував ситуацію E1.RU представник «Грінвіча» Ілля Клюжін. - Зараз там проводяться всі заходи щодо регламенту, все перевіряють.

- Зараз там проводяться всі заходи щодо регламенту, все перевіряють

Нещодавно в ТЦ «Грінвіч», а також в «алатир» і «Пасажі» знайшли порушення правил пожежної безпеки, прокуратура зажадала закрити ці ТЦ до усунення порушень. А арбітражний суд Свердловської області виніс рішення про заборону експлуатації будівлі дозвіллєвого центру Guru на вулиці Рєпіна, 22.

Випадки евакуації торгових центрів в Єкатеринбурзі відбуваються регулярно. Найчастіше там не знаходять нічого небезпечного, але рятувальники все одно кожен раз перевіряють будівлі, щоб переконатися, що немає ніякої загрози. Наймасовіші евакуації були 29 вересня 2017 року, тоді телефонні терористи «Замінували» більше сотні будівель по всьому місту .