Строительство »

Про підготовку ФЗ «Про внесення змін до Містобудівна кодекс Російської Федерації»

ІТП «Град» підготовлений проект Федерального закону «Про внесення змін до Містобудівна кодекс Російської Федерації в частині вдосконалення правового регулювання питань підготовки, погодження та затвердження документації з планування території» ІТП «Град» підготовлений проект Федерального закону «Про внесення змін до Містобудівна кодекс Російської Федерації в частині вдосконалення правового регулювання питань підготовки, погодження та затвердження документації з планування території».

Як ми повідомляли раніше, 25-го квітня 2012 року відбулося засідання Робочої групи Громадської ради при Мінрегіоні України з питань стратегічного і територіального планування, присвячене, в тому числі, питань підготовки федерального закону «Про внесення змін до Містобудівна кодекс Російської Федерації» (в частині вдосконалення правового регулювання питань підготовки, погодження та затвердження документації з планування території).

На засіданні Робочої групи генеральний директор ІТП «Град» А.Н. Берегівських представила для обговорення пропозиції щодо внесення змін до Містобудівна кодекс РФ, підготовлені Інститутом з урахуванням матеріалів семінарів, суспільно-професійних дискусій і розглянутих законопроектів.

Учасники засідання підтримали пропозиції А.Н. Берегівських і рекомендували прийняти їх за основу при підготовці Інститутом законопроекту.

З урахуванням отриманих рекомендацій, на основі пропозицій по внесенню змін до Містобудівна кодекс РФ, представлених А.Н. Берегівських, Інститутом була підготовлена ​​і направлена ​​в Мінрегіон Росії оновлена ​​версія законопроекту .