Строительство »

Містобудівна рада розглянула концепцію забудови правобережного віза

16 березня 2017 18:14 16 березня 2017 18:14   «Яким бути мікрорайону ВІЗ-Правобережний

«Яким бути мікрорайону ВІЗ-Правобережний?» - саме цим питанням задалися учасники засідання архітектурно-містобудівної ради при голові Адміністрації міста Єкатеринбурга, яке відбулося 16 березня 2017 року.

Першим питанням у порядку денному значився розгляд концепції забудови території в межах вулиці Юрія Исламова - Червоних Зір - периферійного транспортного кільця - берега Верх-Ісетським ставка. Документ розроблений на замовлення компанії «ЛСР. Нерухомість-Урал »і охоплює території в 500 гектар. Варто відзначити, що забудовнику належить ділянка в 14 гектар.

Розробники запропонували розмістити в південній частині ділянки великий масив житлових будинків, розрахований приблизно на 43 тисячі 300 мешканців. На південь від нього передбачається розмістити центр ділової активності і великий транспортний вузол, утворений навколо станції другої гілки метрополітену. Берег ставка задуманий як зона відпочинку, західна частина ділянки відведена під розміщення експо-центру та прилеглого до нього експо-парку.

Концепція великого виставкового центру продиктована наміром Уряду РФ, губернатора Свердловської області Євгена Куйвашева і глави Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександра Якоба поборотися за проведення в Росії міжнародної виставки EXPO-2025. У числі трьох міст, які названі претендентами на розміщення експозиції, названий і Єкатеринбург. За словами керівника підприємства «ЛСР. Нерухомість-Урал », депутата Єкатеринбурзькій міської Думи Володимира Крицького, до цього, нехай поки і гіпотетичному, події краще бути готовим заздалегідь, щоб не упустити шанс уральської столиці на проведення такого великого заходу.

Члени ради погодилися з такою логікою. Однак запропонована концепція вступила в суперечність з Генпланом забудови Єкатеринбурга. Тому документ був відхилений. Проте члени ради висловили компанії-розробнику визнання за виконану роботу.

Текст підготував Дмитро Мигалина (телефон +7 (343) 354-56-51), фото надано Департаментом архітектури, містобудування та регулювання земельних відносин Адміністрації міста ЄкатеринбургаКлючові слова: олександр Якоб , віз-правобережний , владимир Крицький , містобудівна рада , евгений Куйвашев

Матеріали по темі