Строительство »

Чи можна купити житло без ріелтора? - Сторінка 67 - Харків Форум - Україна

11.07.2018, 22:04

Реєстрація: 28.01.2011

З: Ukraine

Повідомлень: 2,872

Цитата:

Повідомлення від городянки

Городите, що попало. У вас тут у всіх ТАКА каша в головах .. Ви навіть не знаєте, що сенс завдатку, саме слова, давно загублений. Зараз використовується зовсім інше формулювання в зав'язуванні відносин між покупцем і продавцем. Та й все інше ... такий все несуть марення. Ріелтора в основному беруть собі в допомогу люди, які взагалі не нишпорять в юридичних питаннях, які все життя не робили ніяких документів і там в них потрібно комусь розібратися і зібрати для продажу. Буває, що отримали ділянку під забудову, наприклад в 50-х роках, потім все життя будували без узаконення будівництва і жили, потім три покоління не вступали в спадок і втратили свідоцтва про народження, і мають помилки-розбіжності при зміні паспортів, і інше, і інше, а потім вирішили продати і, наприклад, роз'їхатися. Ось і шукають знайомого ріелтора, який все разгребёт, буває і через суд відновить, і зупинить в сім'ї скандали, годинами по телефону роз'яснюючи, що і як і чому саме так потрібно зробити, і знайде покупця і все організує .. навіть перевезення на нове місце . Також і для покупця. Головне для них, щоб поруч була людина, з яким можна все обговорити, довіритися. Ці люди знають, за що платять гроші і потім вдячні все життя, що їм вирішили їх проблеми.

Ви маєте рацію в тому, що у нас в країні часто настільки через одне місце все робиться, настільки підмінюють поняття, що в підсумку поняті здавалося б речі набувають настільки перекручений зміст, що волосся дибки стає
А що стосується самовільної забудови 50-х років минулого століття, та ще й при неоформлених документів спадкування в кілька поколінь, та ще й при розбіжності імен та прізвищ, то це якраз до досвідченого ріелтору звертатися Ви маєте рацію в тому, що у нас в країні часто настільки через одне місце все робиться, настільки підмінюють поняття, що в підсумку поняті здавалося б речі набувають настільки перекручений зміст, що волосся дибки стає   А що стосується самовільної забудови 50-х років минулого століття, та ще й при неоформлених документів спадкування в кілька поколінь, та ще й при розбіжності імен та прізвищ, то це якраз до досвідченого ріелтору звертатися   Або знову Ріелтор буде як посередник Або знову Ріелтор буде як посередник? Тобто віднесе Ваша справа адвокатам і собі відсоток приклеїть? Хіба що тільки так, тому що в таких ситуаціях не кожен юрист буде братися, це найскладніші справи, а якась ріелтор, в минулому перукар або домогосподарка, в кращому випадку після ІНЖЕК або політеху з чарівною паличкою все розрулити.

Тобто віднесе Ваша справа адвокатам і собі відсоток приклеїть?