Строительство »

Станіслав Говорухін терміново госпіталізований - ЗМІ

Станіслав Говорухін. Скріншот з відео

відомий режисер Станіслав Говорухін, який зняв детектив "Место встречи изменить нельзя" з Володимиром Висоцьким у головній ролі, доставлений в Центральну клінічну лікарню (ЦКЛ) в Москві, пише " Медуза " з посиланням на російські ЗМІ.

Повідомляється, що лікарі оцінюють стан 82-річного Говорухіна як вкрай важкий. Деякі ЗМІ навіть повідомили про те, що він впав у кому або навіть помер, проте, прес-секретар режисера Марія Шоппом заявила, що Говорухін живий.

Відзначимо, що Станіслав Говорухін режисер таких відомих фільмів, як "Место встречи изменить нельзя", "Десять негренят" і "Ворошиловський стрілок". Також він ставить театральні постановки і написав кілька книг.

Нагадаємо, в понеділок, 12 березня, Помер радянський і російський актор, режисер театру і кіно, народний артист СРСР Олег Табаков. Останні кілька місяців він перебував у лікарні. Був госпіталізований в кінці листопада 2017 року. З тих пір про стан артиста надходили суперечливі новини: спочатку повідомлялося, що Табаков хворий пневмоній і незабаром випишеться з лікарні, пізніше стало відомо, що ситуація зі здоров'ям у актора серйозніша - його підключили до апарату штучного дихання, він не може говорити, зберігаючи при цьому орієнтацію в просторі і часі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні