Строительство »

Готель «Чотири сезони» - бронюйте готель в центрі Єкатеринбурга, недорого

 1. Правила проживання в готелі «4 сезони» Єкатеринбурга
 2. Готелі Єкатеринбурга: очікування і реальність
 3. Переваги проживання в готелі «4 сезони» в центрі Єкатеринбурга
 4. Крім цього:

Розташування готелю «4 сезони» в центрі Єкатеринбурга привертає до себе увагу людей, які цікавляться його промисловими об'єктами, науковим потенціалом, захоплюючою історією та унікальними природними ресурсами регіону. Приїжджаючи в місто - у справах або на відпочинок, багато мандрівники хочуть зняти готель в Єкатеринбурзі, в якій російське гостинність поєднується з європейським сервісом.

Правила проживання в готелі «4 сезони» Єкатеринбурга

Справжні правила встановлюють порядок бронювання, поселення, проживання та надання послуг в готелі «Чотири сезони».

Готель призначений для тимчасового проживання громадян на термін, узгоджений з адміністрацією готелю. Після закінчення узгодженого терміну проживає зобов'язаний звільнити номер на вимогу адміністрації.

При бажанні продовжити термін проживання необхідно повідомити про це адміністратора готелю не пізніше, ніж за 2 години до розрахункової години - 12 години за місцевим часом. Продовження терміну проживання в цьому ж номері можливо тільки при відсутності на нього підтвердженої броні на користь третіх осіб.

Розміщення в готелі «Чотири сезони» громадян РФ проводиться при наявності паспорта, а іноземних гостей при наявності закордонного паспорта, візи та міграційної карти.

Розміщення в готелі осіб, які не досягли 18-річного віку, здійснюється лише з батьками, або за пред'явленням довіреності від обох батьків (ст. 21 Цивільного кодексу РФ).

Режим роботи готелю - цілодобовий.

Проживають в готелі зобов'язані:

1. Дотримуватися встановлений адміністрацією порядок проживання.

2. Постояльці повинні дбайливо поводитися з майном готелю, використовувати обладнання за призначенням.

3. Дотримуватися правил пожежної безпеки, не допускаючи виникнення вогнищ пожежі.

4. У разі виявлення пошкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (затока, загоряння, розбиті стекла і т.п.) необхідно негайно повідомити про це адміністратора готелю.

5. З 23 до 8 години ранку готелю на території необхідно зберігати тишу.

У номерах в цей час забороняється включати на велику гучність телевізори.

6. До відвідувачів готелю можуть приходити гості з 8 до 23 годин. Про прихід гостя необхідно попередньо повідомити адміністратора, який веде реєстрацію всіх відвідувачів, що приходять в готель. За гостя відповідає проживаючий в номері. При необхідності адміністратор має право перевірити документи гостя.

7. У разі порушення гостем санітарно-гігієнічних норм і порядку в номері стягується штраф 1000 руб. і грошові кошти за псування майна згідно з чинним прейскурантом.

8. Зміна рушників і туалетного приладдя виробляється один раз в три дні. Зміна постільної білизни проводиться один раз в п'ять днів. На прохання гостя може бути проведена позапланова заміна білизни, за додаткову оплату, відповідно до діючого прейскуранта.

Куріння на території готелю строго заборонено!

Відповідно до вимог Федерального закону Російської Федерації від 23 лютого 2013 р N 15-ФЗ "Про охорону здоров'я громадян від впливу навколишнього тютюнового диму та наслідків споживання тютюну" і з метою пропаганди здорового способу життя, наш готель оголошена «ЗОНОЮ ВІЛЬНОЇ ВІД КУРІННЯ» .

Попереджаємо Вас, що:

• На території готелю забороняється куріння в усіх приміщеннях, в тому числі і в номерах;
• Готель не обладнана спеціальними місцями для куріння, тому переконливе прохання для куріння виходити на вулицю;

• У випадку, порушення правил про заборону на куріння в приміщеннях готелю адміністрація має право, після попередження, виселити вас, або стягнути компенсацію, за доставлені нам і нашим некурящим гостям незручності, в розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

Вхід після 23:00

Для проживаючих гостей вхід після 23:00 здійснюється за посвідченням особи. Гості, що залишаються в вашому номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в службі прийому і розміщення і оплатити проживання відповідно до затверджених тарифів.

При виході з готелю обов'язково здавати ключ від номера адміністратору.

У разі втрати ключа штраф 1000 (одна тисяча) гривень.

Ідучи з номера необхідно закрити крани водопостачання, вимкнути світло, телевізор, закрити вікна, вхідні двері в номері.

Будь ласка, економте енергоресурси!

При виїзді з готелю провести повний розрахунок за проживання і всі надані послуги, здати ключ.

У разі пошкодження майна готелю, відшкодувати вартість нанесеного готелі шкоди.

Додаткові послуги

Ви можете замовити прання і прасування одягу за додаткову плату, або зробити це самостійно. В цьому випадку слід звернутися до адміністратора, який надасть для прасування обладнане приміщення.

Для дзвінків по телефону усередині готелю бажано користуватися внутрішніми номерами з 1-2 цифри номера. Дзвінки на міські номери здійснюються безкоштовно (телефонний довідник є в кожному готельному номері).

експлуатація кондиціонера

При працюючому кондиціонері вікна і зовнішні вхідні двері повинні бути закриті. Пульти управління кондиціонером і телевізором видаються адміністратором під розпис. Експлуатація в зимовий час заборонена.

відеоспостереження

Територія готелю, вхід в неї, хол контролюються відеокамерами. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії і зберігається. Відеоспостереження здійснюється з метою безпеки гостей, їхнього майна, майна готелю.

Заїзд і парковка автотранспорту

Заїзд автомобілів можливий з вул. Сакко і Ванцетті (односторонній рух).

Парковка розташована у дворі будинку, де знаходиться готель. Персонал готелю оформляє пропуск на в'їзд у двір житлового комплексу, де знаходиться готель. На жаль, конкретного паркувального місця за готелем не закріплено. Вам дається можливість заїхати під шлагбаум у двір і при наявності паркувального місця поставити автомобіль. Стоянка машин на території житлового комплексу без дозволу керуючої компанії заборонена. Тому якщо ви плануєте приїхати в Єкатеринбург на машині, за кілька днів повідомте адміністратора готелю реєстраційні номери автомобіля, колір і марку, а також власника машини.

Які проживають гостям в готелі забороняється

Забороняється кидати сміття в унітаз (в тому числі волосся і туалетний папір), тому що в номерах встановлена ​​примусова система каналізації. У разі потрапляння сміття, відбувається зупинка роботи системи і затоплення ванної кімнати номера. В цьому випадку з гостя стягується - штраф 2000 (дві тисячі) рублів.

Забороняється залишати в номерах сторонніх осіб в свою відсутність, а також передавати їм ключі від номера.

Забороняється вживати нецензурну лайку на території готелю, і щодо персоналу.

Забороняється утримувати тварин в номері.

Забороняється зберігати громіздкі речі, легкозаймисті матеріали, зброю, хімічні і радіоактивні речовини.

Готель забезпечує проживають в готелі збереження особистих речей, що знаходяться в номері, за умови дотримання гостями порядку проживання в готелі.

За втрату цінних речей, які не зданих на зберігання, готель відповідальності не несе.

Готелі Єкатеринбурга: очікування і реальність

Більшість туристів бажає, щоб передбачувані готелі були в центрі Єкатеринбурга, а вартість номера не виходила за межі «розумного». Додайте до цього наявність транспортних розв'язок, безкоштовну парковку , А також прості процеси бронювання і реєстрації. Готель відповідну перерахованим параметрам, можна відшукати на вулиці Радищева . Готель «4 сезони» це зразкова, що розташована практично в центрі Єкатеринбурга домашня готель .

Неподалік знаходяться Площа 1905 року, будинок Севастьянова, пам'ятник Леніну або Храм-на-Крові, побудований на місці Іпатіївського будинку. Якщо ви хочете зняти номер в готелі поруч ТЦ "Грінвіч", то приходьте до нас. Серед усіх готелів в Єкатеринбурзі, «Чотири сезони» приваблює туристів своїм комфортом, продуманим сервісом і атмосферою доброзичливості, яка буквально обволікає кожного гостя своїм сервісом.

Переваги проживання в готелі «4 сезони» в центрі Єкатеринбурга Розташування готелю «4 сезони» в центрі Єкатеринбурга привертає до себе увагу людей, які цікавляться його промисловими об'єктами, науковим потенціалом, захоплюючою історією та унікальними природними ресурсами регіону

 • По-перше, готелі «4 сезони» представлено 13 затишних номерів. Невелика кількість кімнат в складі цього готелю Єкатеринбурга дозволяє персоналу закладу забезпечити належним комфортом і увагою кожного гостя. Це вигідно відрізняє нашу затишний готель від великих готелів Єкатеринбурга. Погодьтеся, що після напруженого дня, проведеного в уральському мегалополисом, краще бути гостем в тихому спокійному готелі.
 • По-друге, важливою перевагою проживання в такому готелі Єкатеринбурга в центрі, як «Чотири сезони», є зручне бронювання. Потенційному гостю досить залишити заявку на сайті. Тільки не забудьте дочекатися підтвердження бронювання. Замовлення номера не вимагає додаткової оплати.
 • По-третє, «Чотири сезони» пропонує гостям одні з найбільш лояльних до споживача ціни на послуги готельного сервісу. Ви можете переконатися в цьому, провівши власний моніторинг інших готелів в центрі Єкатеринбурга. Бонусів до приємною ціною стануть святкові акції та система знижок для клієнтів.
 • По-четверте, наш готель набрала 8,8 балів за відгуками відвідувачів на порталі Booking.com

Крім цього:

 1. Готель «4 сезони» розташований близько до торгового центру «Грінвіч» і станції метро «Геологічна» і зупинок міського транспорту, тому наш гість легко добереться до будь-якого місця призначення.
 2. Номери класу Стандарт, Стандарт Плюс і Стандарт Преміум, а також Номер для молодят - дозволять туристу підібрати оптимальний для себе варіант.
 3. Безлімітний і безкоштовний доступ до Інтернету в вигляді Wi-Fi, дозволять нашому гостю постійно перебувати в інформаційному потоці, раціонально планувати свій відпочинок або робочий візит!