Строительство »

Судовий збір. - Сторінка 2 - Харьков Форум - Україна

3.01.2015, 21:27

Реєстрація: 19.12.2008

Адреса: Лозівський район

З: UKRAINE

Повідомлень: 48,149

Цитата:

Повідомлення від Піранья

У кого було подібне?

Саме з судновим збором особисто у мене не було. Але було з держмитом. Я включив дурня, і подав в суд який потрібно, хоча реквізити були іншого суду. І обласний суд став на мою сторону.
Залишення заяви без руху допускається тільки у випадках, передбачених ЦПК РФ (Огляд судової практики у цивільних справах Бєлгородського обласного суду за липень 2007 року)
Ухвалою суду позовну заяву Р. залишено без руху з огляду на те, що позивачем оплачена державне мито за невірним реквізитами, а саме неправильно вказано код бюджетної класифікації, ІПН податкового органу. Скасовуючи ухвалу, судова колегія вказала наступне. Згідно ст. 136 ЦПК РФ, на яку послався суд, підставою для залишення заяви без руху є недотримання при його подачі вимог ст. ст. 131, 132 ЦПК РФ і в, зокрема, якщо до заяви не додано документ, що підтверджує оплату державного мита. Згідно п. 3 ст. 333.18 НК РФ факт сплати державного мита платником у готівковій формі підтверджується квитанцією встановленої форми, що видається платнику банком. З позовної заяви Р. вбачається, що їм заявлені вимоги майнового характеру про стягнення збитків в сумі 437 735 рублів 25 копійок. Державне мито підлягає оплаті за майновими вимогами становить 6000 рублів. При подачі позовної заяви Р. була оплачена державне мито в сумі 6000 рублів. Їм була представлена квитанція встановленої форми, видана банком, що свідчить про сплату державного мита.

__________________
Прийдуть часи коли все будуть божеволіти. А хто не буде божеволіти на того скажуть: "Ти божевільний".