Строительство »

Розрахунок розміру держмита в суд

 1. Калькулятор розрахунку держмита Призначений для розрахунку суми державного мита, яку необхідно сплатити...
 2. Розмір держмита в суд по іншим найбільш частим вимогам
 3. Яким чином калькулятор держмита проводить розрахунок?
 4. Розрахунок розміру держмита в суд
 5. Держмито в суд загальної юрисдикції
 6. Розрахунок держмита в суд загальної юрисдикції 2017
 7. Відстрочка сплати держмита в суд загальної юрисдикції
 8. Звільнення від сплати державного мита в суд загальної юрисдикції
 9. Держмито в арбітражний суд
 10. Скільки коштує
 11. Як розрахувати і заплатити
 12. Коли гроші можна повернути
 13. Дивіться ще:

Калькулятор розрахунку держмита

Призначений для розрахунку суми державного мита, яку необхідно сплатити при подачі позовної або іншої заяви в суд загальної юрисдикції або арбітражний суд, а також для ознайомлення з сумами державних мит за зверненнями за іншими юридично значимими діями.

Детально вивчити вимоги до сплати державного мита можна в розділі 25.3 Податкового кодексу.

Ви можете скористатися калькулятором на нашому порталі або завантажити його на свій комп'ютер *. В останньому випадку не варто хвилюватися щодо його актуальності - калькулятор автоматично оновлюватиметься в залежності від законодавчих змін.

(!) Звертаємо вашу увагу, що відповідно до ст. 13 НК РФ державне мито відноситься до федеральних податків і зборів. А відповідно до п. 6 ст. 52 НК РФ сума податку обчислюється в повних рублях (округляється).

У п. 4 постанови Пленуму Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації від 11 липня 2014 р № 46 «Про застосування законодавства про державне мито при розгляді справ в арбітражних судах» було дано роз'яснення, що дана норма застосовується також і при розрахунку держмита. Згідно п. 1 ст. 3 Федерального конституційного закону від 4 червня 2014 р № 8-ФКЗ «Про внесення змін до Федерального конституційного закону« Про арбітражних судах в Російській Федерації »і статті 2 Федерального конституційного закону« Про Верховний Суд Російської Федерації »роз'яснення з питань судової практики застосування законів та інших нормативних правових актів арбітражними судами, дані Пленумом Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації, зберігають свою силу до прийняття відповідних рішень Пленумом Верховного Суду Російської Федерації.

Для коректного відображення цієї сторінки потрібно програвач Flash Player версії 10.3.0 або новіше.

* У цьому випадку необхідно підключення до Інтернету.

www.garant.ru

Калькулятор держмита в суд загальної юрисдикції

Калькулятор для вимоги майнового характеру, що підлягає оцінці

* При вимозі про видачу судового наказу оплачується тільки 50% від держмита за відповідними вимогам.
** Розмір держмита в суди загальної юрисдикції за вимогами майнового характеру, що підлягає оцінці, для фізичних та юридичних осіб не відрізняється.

Розмір держмита в суд по іншим найбільш частим вимогам

Для фізичних осіб:

Для юридичних осіб:

Яким чином калькулятор держмита проводить розрахунок?

Формула для розрахунку держмита, застосована в калькуляторі, заснована на вимогах пункту 1 частини 1 статті 333.19 Податкового кодексу РФ. У даній статті наводиться градація в залежності від ціни позову.

Розрахувати держмито в суд загальної юрисдикції досить легко - потрібно просто вставити ціну позову у відповідне поле. Розрахунок мита проводиться автоматично і ви побачите розмір державного мита в поле нижче.

Варто пам'ятати, що:

 • Мінімальний розмір держмита на вимогу майнового характеру, що підлягає оцінці, становить 400 рублів;
 • Максимальний розмір держмита на вимогу майнового характеру, що підлягає оцінці, становить 60 000 рублів;
 • Якщо в одній позовній заяві заявляється кілька вимог, розрахунок держмита за них проводиться окремо. Хоча на практиці, суд часто допускає розрахунок розміру держмита, виходячи з суми вимог майнового характеру, що підлягають оцінці.
 • Якщо держмито буде сплачена менше, ніж передбачалося або є несплаченою взагалі, позовну заяву може бути залишено без руху.
 • Реквізити для оплати держмита краще дізнаватися на сайтах відповідних судів. Реквізити для оплати мита в районні суди міста Єкатеринбурга можна подивитися на відповідних сторінках:

Також вам можуть стати в нагоді інші калькулятори:

yurist-ekaterinburg.ru

Розрахунок розміру держмита в суд

Увага!
Щоб персональні дані (П.І.Б., адреса) не стали доступними третім особам, приймайте такі запобіжні заходи:
1) користуйтеся сервісом «Квитанція» тільки на особистому комп'ютері і не діліться «посиланням на шаблон» з будь-ким.
2) якщо потрібно використовувати сервіс на публічному комп'ютері або поділитися «посиланням на шаблон» - не заповнюйте графи «П.І.Б.» і «Адреса». Ці дані можна вписати від руки на принте квитанції.

Автор гарантує, що за допомогою даного сервісу він не здійснює збір і зберігання персональних даних. Разом з тим, використовуючи справжній сервіс, Ви погоджуєтеся з тим, що:
- зазначені Вами персональні дані будуть оброблені, але тільки з метою формування квитанції;
- самостійно і в повному обсязі несете ризик можливого поширення згаданих Вами персональних даних.

арбітражні суди

Ціна позову:
Держмито: ст.333.21 НК РФ

Можливості калькулятора:
- На часі в 2017 і в 2018 році;
- При розрахунку держмита в арбітражних судах враховані положення пункту 4 постанови Пленуму ВАС РФ від 11.07.2014 №46, згідно з яким сума держмита обчислюється в повних рублях: менше 50 коп. відкидається, а 50 коп. і більше округляється до повного рубля.
- Ціну позову можна вводити з пробілами або без, з літерними позначеннями рублів і копійок або без (зручно копіювати з документів);
- Десяткові знаки позначаються крапкою або комою;
- Ціну позову можна вводити з використанням математичних функцій, наприклад, 6700 + 9300 або (57000-125) * 23/5 + 45,5;
- Якщо клікнути по посиланню «Пояснення», розкриється пояснення з розрахунку держмита;
- Роздруківка квитанції на оплату держмита для судів загальної юрисдикції і світових суддів. При цьому для судів Москви і районних судів Санкт-Петербурга реквізити встановлені. Для інших судів є можливість для самостійного набору реквізитів квитанції. Досить набрати реквізити один раз і використовувати в подальшому шаблон квитанції (по згенерованої посиланням).

Інформація представлена ​​з метою ознайомлення. Автор не несе відповідальності за наслідки використання інформації, отриманої на цій сторінці. Якщо Ви виявили помилку, прохання повідомити про це в коментарях або на електронну пошту baradeyo (a) gmail.com

Теги: держмито в суд, калькулятор держмита в суд загальної юрисдикції, розрахунок держмита в суд, калькулятор держмита в арбітражний суд, калькулятор держмита 2018, реквізити держмита в суд м.Москва, реквізити для сплати держмита в суд, квитанція держмито в суд, держмито в арбітражний суд

kod-x.ru

Держмито в суд загальної юрисдикції

Актуально на: 28 июня 2017 р

Про державне мито в арбітражний суд ми розповідали в нашій консультації. У цьому матеріалі розповімо про розміри держмита в суди загальної юрисдикції.

Розрахунок держмита в суд загальної юрисдикції 2017

Розміри державного мита в суди загальної юрисдикції встановлені ст. 333.19 НК РФ.

Так, наприклад, при подачі позовної заяви майнового характеру, адміністративного позовної заяви майнового характеру, що підлягають оцінці, держмито складе (пп. 1 п. 1 ст. 333.19 НК РФ):

Покажемо, як розрахувати держмито в суд загальної юрисдикції на прикладі. Припустимо, організація подає позовну заяву до суду загальної юрисдикції і ціна позову становить 265 000 рублів. У такому випадку розрахунок державного мита в суді загальної юрисдикції буде такою: 5 200+ 1% * (265 000 - 200 000). Отже, держмито становитиме 5 850 рублів.

За НК держмито в суд загальної юрисдикції при подачі заяви про винесення судового наказу становить 50% наведених вище значень (пп. 2 п. 1 ст. 333.19 НК РФ).

Якщо подається позовна заява майнового характеру, що не підлягає оцінці, або позовну заяву немайнового характеру, а також наглядова скарга, оплата держмита в суд загальної юрисдикції проводиться в таких розмірах (пп. 3,4 п. 1 ст. 333.19 НК РФ):

 • для фізичних осіб - 300 грн;
 • для організацій - 6 000 рублів.

При подачі апеляційної чи касаційної скарги держмито потрібно оплатити в наступних розмірах (пп. 9 п. 1 ст. 333.19 НК РФ):

 • для фізичних осіб - 150 рублів;
 • для організацій - 3 000 рублів.

Відстрочка сплати держмита в суд загальної юрисдикції

Відстрочка держмита в судах загальної юрисдикції (так само як і розстрочка) застосовується за клопотанням зацікавленої особи (п. 1 ст. 333.41 НК РФ). Звісно ж відстрочка з фінансових причин. Це передбачає, що у заявника немає можливості сплатити держмито в установлений строк, але є достатні підстави вважати, що можливість сплати з'явиться протягом терміну відстрочки (п. 2 ст. 64 НК РФ). Відстрочка оплати держмита в суд загальної юрисдикції може бути надана на термін до закінчення розгляду справи, але не більш ніж на 1 рік (п. 1 ст. 64 НК РФ, п. 7 Постанови Пленуму ВАС від 11.07.2014 № 46). До відстрочення та розстрочення сплати держмита застосовуються загальні правила її надання, встановлені для податків, зборів, страхових внесків та розглянуті нами в окремому матеріалі.

Звільнення від сплати державного мита в суд загальної юрисдикції

НК РФ передбачає окремі випадки, коли особи звільняються від сплати держмита в судах загальної юрисдикції.

До речі, самі суди загальної юрисдикції звільняються від сплати держмита в наступних випадках:

 • при направленні (подачі) запитів до Конституційного Суду РФ (пп. 2 п. 1 ст. 333.35 НК РФ);
 • при направленні (подачі) заяв в конституційні (статутні) суди суб'єктів РФ (пп. 3 п. 1 ст. 333.35 НК РФ).

Організації ж звільняються від сплати держмита в суди загальної юрисдикції, зокрема, в наступних випадках (ст. 333.36 НК РФ):

 • за вимогами, що випливають із трудових правовідносин;
 • за позовами про відшкодування майнової шкоди, заподіяної злочином;
 • за заявами про відстрочку (розстрочку) виконання рішень, про зміну способу чи порядку виконання рішень, про поворот виконання рішення, відновлення пропущених строків, перегляд рішення, ухвали або постанови суду за нововиявленими обставинами, про перегляд заочного рішення судом, який виніс це рішення;
 • за позовами майнового характеру громадських організацій інвалідів, а також їх позовами, що містить одночасно вимоги майнового і немайнового характеру, якщо ціна позову не перевищує 1 000 000 рублів.

glavkniga.ru

Держмито в арбітражний суд

Мито - це обов'язковий грошовий збір, який потрібно заплатити державі при зверненні до органу з розгляду спору. Держмито за подачу позовної заяви до арбітражного суду сплачується у розмірах, встановлених Податковим кодексом, а всі інші питання, пов'язані з цим збором, регулюються Арбітражним процесуальним кодексом Російської Федерації. У цій статті ми розглянемо питання, пов'язані зі сплатою мита, більш докладно.

Скільки коштує

Державне мито в арбітражний суд при подачі заяви майнового характеру залежить від ціни позову та може становити від 2000 до 200 000 рублів.

При ціні позову (в рублях):

 • до 100 000 - 4 відсотки ціни позову, але не менше 2000 руб .;
 • від 100 001 до 200 000 - 4000 руб. плюс 3 відсотки суми, що перевищує 100 000 руб .;
 • від 200 001 до 1 000 000 - 7000 руб. плюс 2 відсотки суми, що перевищує 200 000 руб .;
 • від 1 000 001 до 2 000 000 - 23 000 руб. плюс 1 відсоток суми, що перевищує 1 000 000 руб .;
 • понад 2 000 000 - 33 000 руб. плюс 0,5 відсотка суми, що перевищує 2 000 000 руб., але не більше 200 000 руб ..

Якщо розглядається спір про укладення, зміну або розірвання договору, або спір про визнання угоди недійсною - держмито становить 6 000 рублів.

Подача заяви про визнання нечинним нормативного правового акта, так само як і про визнання незаконним рішення, дії або бездіяльності державних органів або чиновників, буде коштувати 300 рублів для фізичних осіб і 3000 рублів для організацій.

При подачі інших позовів немайнового характеру держмито в 2018 році становить 6000 рублів, а за заявами про банкрутство - 300 рублів для громадян і 6000 для організацій.

Як розрахувати і заплатити

Щоб правильно розрахувати держмито в арбітражний суд, найзручніше скористатися калькулятором, представленим вище.

Перший крок - визначте позивача. Позивачем може виступати як фізична особа, так і організацій, і розміри мита для них можуть відрізнятися.

Позивачем може виступати як фізична особа, так і організацій, і розміри мита для них можуть відрізнятися

Другий крок - виберіть загальний тип позову. Це може бути майновий або немайнову позов, а також оскарження вже винесеного рішення в суді наступній інстанції.

Це може бути майновий або немайнову позов, а також оскарження вже винесеного рішення в суді наступній інстанції

Якщо ви використовуєте калькулятор для розрахунку розміру позову по майновому спору, в віконці треба вказати суму позову.

Якщо ви використовуєте калькулятор для розрахунку розміру позову по майновому спору, в віконці треба вказати суму позову

Калькулятор порахує розмір держмита і покаже його у відповідному вікні.

Калькулятор порахує розмір держмита і покаже його у відповідному вікні

Якщо ж вас цікавить розмір держмита у спорах немайнового характеру або апеляційним і касаційним скаргам, то при виборі відповідної опції з'явиться список видів звернень. Виберіть потрібний - і у вікні «Розмір держмита становитиме» ви побачите шукане значення.

Виберіть потрібний - і у вікні «Розмір держмита становитиме» ви побачите шукане значення

Зверніть увагу, що розрахунок держмита в арбітражний суд і підсумкові суми можуть значно відрізнятися в залежності від того, ким є позивач: фізичною або юридичною особою. Перевірте, чи правильно ви вказали статус позивача.

При подачі позову, що містить одночасно вимоги як майнового, так і немайнового характеру, потрібно одночасно сплатити суму збору, встановлену як для одних, так і для інших вимог. Також в ціну позову включаються стягуються суми неустойки (штрафів, пені) і відсотки.

Якщо ви все ж не впевнені, яку суму потрібно заплатити - не засмучуйтеся. Встановивши, що до вашого позову до нього не додається документ про сплату держмита, або її сплачено в меншому розмірі, ніж потрібно, суддя просто залишить ваше заяву без руху і встановить термін для усунення недоліків. В ухвалі суду, яке ви отримаєте, буде вказано розмір мита, яку необхідно сплатити.

Коли гроші можна повернути

Стороні, на користь якої ухвалено рішення, арбітражний суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати, в тому числі і суму держмита, сплаченого при подачі позову. Про стягнення судових витрат можна відразу заявити при подачі позову, або звернутися з такою заявою до арбітражного суду, який розглядав справу в якості суду першої інстанції, протягом шести місяців з дня набрання законної сили останнього судового акта, прийняттям якого закінчився розгляд справи по суті.

Якщо ж позов задоволено частково, судові витрати відносяться на осіб, які беруть участь у справі, пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

ppt.ru

Дивіться ще:

 • Як оформити утримання на чоловіка Оформлення утриманні вдови дружина військовослужбовця овдовіла; - вона довгі роки не працювала (домогосподарка); - вона отримує стандартну московську пенсію; - померлий чоловік отримував велику відомчу пенсію; - є можливість переоформити пенсію дружині, щоб вона стала істотно вище стандартної московської [...]
 • Дозвіл у гумового сайту Якого дозволу робити макет веб-сайту (дизайн) і як бути з контентом і полями з боків? Є посилання на зразки. Ось дизайнерський задум сайту: Збільшити Тип майбутнього сайту: сайт-візитка Монітори потенційної аудиторія майбутнього сайту мають дозвіл екрана по ширині від 1280 до 1920 (ноутбуки в тому [...]
 • Стаття 4 закону 2003-1 Про податки на майно фізичних осіб (в ред. Закону РФ від 22.12.92 № 4178-1; Федеральних законів від 11.08.94 № 25-ФЗ, від 27.01.95 № 10-ФЗ, від 17.07.99 № 168-ФЗ, від 24.07.2002 № 110-ФЗ, від 22.08.2004 № 122-ФЗ, від 05.04.2009 № 45-ФЗ) Стаття 1. Платники податків (в ред. Федерального закону від 17.07.1999 № [...]
 • Штрафи за їзду дитини без крісла Перевезення дітей без крісла в таксі може загрожувати водієві кримінальною відповідальністю Чому таксистів притягують до кримінальної відповідальності за перевезення дітей без крісла. У Росії намітилася нездорова тенденція, коли таксистів або директорів таксомоторних компаній залучають до кримінальної [...]
 • Виїзд неповнолітнього за межі рф Виїзд неповнолітнього за кордон Міграційний режим РФ передбачає спеціальний порядок перетинання державного кордону при виїзді за кордон. Існує поширена думка, що виїзд неповнолітніх за кордон можливий тільки при наявності нотаріального згоди обох батьків. Але це не […]
 • За ризиками осаго В поліс "РЕСОавто-Допомога-Економ" включені наступні ризики: "Евакуація при пошкодженні" Евакуація автомобіля до місця ремонту або стоянки при його пошкодженні в результаті наступних подій: • дорожньо-транспортна пригода (ДТП), в тому числі з нерухомими чи рухомими предметами [...]