Строительство »

Як сплатити податки або мита

 1. Оплата податків і зборів за допомогою квитанції в банку
 2. Оплата податків ігоспошлін в терміналі або банкоматі Ощадбанку
 3. Оплата податків онлайнв особистому кабінеті платника податків.
 4. Оплата податків черезінтернет-банк на прикладі Сбербанк-Онлайн
 5. Оплата податків і зборів за допомогою електронного гаманця

Для оплати податкових зборів, держмита чи інших зборів, передбачених законодавством РФ, слід в першу чергу визначитися цих розміром і реквізитами кінцевої податкової інспекції.

Оплата податків і зборів проводиться на підставі реквізитів податкових інспекцій, всі необхідні дані вказані на сторінках податкових інспекцій нашого сайту в розділі реквізити.

Так само існують способи автоматично формують платіжне доручення на підставі, введених вами даних. Найпопулярніший надається самій податковою інспекцією.

Якщо ви не знаєте до якої податкової інспекції ви приписані, дізнайтеся як знайти податкову інспекцію .

Оплата податків і зборів за допомогою квитанції в банку

Отримавши всю необхідну інформацію про розмір податку та реквізити для оплати або роздрукувавши квитанцію одним з описаних способів ви можете відвідати Ощадбанк або інший зручний для вас банк і сплатити потрібну вам суму через касира-операціоніста чи термінал для оплати.

При зверненні до співробітника банку від вас не буде потрібно додаткових дій, але використання платіжного терміналу часто може виявитися вигідніше через меншу комісії, що стягується банками за операції із застосуванням автоматизованих апаратів оплати або банкоматів з необхідним функціоналом.

Оплата податків ігоспошлін в терміналі або банкоматі Ощадбанку

Оплата податків ігоспошлін в терміналі або банкоматі Ощадбанку

Оплата в терміналах здійснюється як готівкою, так ібанковскімі картами. Від вас буде потрібно вибрати в меню необхідний вам тіпплатежа і дані для проведення операції.

Багато банків дозволяють оплачувати збори через свої терміналиі банкомати, але ми розглянемо загальні платіж на підставі терміналу Ощадбанку Росії, як самого часто зустрічається і найбільш доступного на території Росії.

Увага! Існує кілька версій терміналів ібанкоматов, тому назви пунктів меню і функціонал може відрізнятися. Уразі виникнення труднощів рекомендуємо звернутися до співробітників банку запомощью.

1. Виберіть спосіб оплати: банківською картою іліналічнимі. Для використання банківської карти потрібно вставити її в термінал іввесті пін-код. Для оплати готівкою виберіть відповідний пункт на дисплеях натисніть на нього.

2. Натисніть на пункт «Платежі в вашому регіоні»

3. Виберіть тип організації «Податкові» і введітеномер податкової і свій ІПН, альтернативно ви можете ввести дані при помощісканера штрих-коду. Дотримуйтесь подальших вказівок, і ви оплатите податки втермінале.

4. Для оплати держмита потрібно ввести большееколічество інформації: ПІБ заявника, паспортні дані, дані про получателеплатеж.

5. За результатами оплати вам буде предоставленичекі, які слід зберегти.

Оплата податків онлайнв особистому кабінеті платника податків.

ФНС Росії надає доступ до даних про податки, заборгованість та операціях з допомогою функціоналу Особистий кабінетналогоплательщіка фізичної особи.

Оплата можлива онлайн, дізнайтеся докладну інформацію і покрокові інструкції в статті як оплатити податки онлайн через інтернет-сервіс Особистий кабінет платника податків .

Увага! Через особливості заповнення реквізитів пріоплате податків через Інтернет, вам буде потрібно доступ до особистого кабінету вашегобанка.

Оплата податків черезінтернет-банк на прикладі Сбербанк-Онлайн

Якщо банк в якому ви обслуговуючого надає доступ клічному кабінету з використанням логіна і пароля, то ви можете оплатити податки мита через нього, без використання особистого кабінету платника податків.

Ось перелік банків, які підтримують платежі Уподатковому органи (список постійно розширюється і доповнюється, уточняйтевозможность оплати в своєму особистому кабінеті):

 • Сбербанк
 • Альфа Банк
 • Промсвязьбанк
 • КІВІ-Банк
 • ВПБ (Військово-Промисловий банк)
 • АБ Ваш Банк
 • Алмазергіебанк
 • Банк Санкт-Петербург
 • Банк Центр-Інвест
 • Банк Платина Plat.ru
 • банк Примор'ї
 • Газпромбанк
 • Кредит Урал Банк
 • ККБ Банк
 • Московський Індустріальний Банк
 • ПСБК
 • Челябінвестбанк
 • Handybank

Якщо вашого банку немає в переліку, то ви можетевоспользоваться варіантом «Оплата за реквізитами», доступним у всіх банків.

Тепер опишемо процес оплати податків і мит в СбербанкОнлайн.

1. Зайдіть в особистий кабінет використовуючи свої регістраціонниеданние.

2. Виберіть пункт меню «Перекази та платежі»

Виберіть пункт меню «Перекази та платежі»

3. У переліку доступних платежів виберіть «Федеральнаяналоговая служба»

У переліку доступних платежів виберіть «Федеральнаяналоговая служба»

4. Далі вам надається варіант «Оплатаналогов за індексом документа», він зазначений у самому початку квитанції. Або «Поіскзадолженностей по ІПН» дані автоматично завантажуються на підставі інформацііФНС.

Або «Поіскзадолженностей по ІПН» дані автоматично завантажуються на підставі інформацііФНС

5. Якщо вам потрібно оформити державне мито, то ви можете скористатися оплатою за довільними реквізитами.

6. Після заповнення даних, що залежать від тіпаплатежа і підтвердження операції за допомогою смс-повідомлення, операція будетсовершена.

7. Роздрукуйте чек при необхідності.

Оплата податків і зборів за допомогою електронного гаманця

Якщо для у вас є гаманець в системі Ківі, Яндекс.Деньги, Webmoney ілііной електронній системі платежів, ви можете скористатися їх функціоналомдля оплати зборів податкової інспекції, для цього потрібно перейти до переліку послуги знайти там платежі до податкової інспекції, наприклад, система Webmoney предлагаетдва варіанти оплати за ІПН і УВП.

У будь-якому випадку вам буде потрібно заповнити реквізити вашегоплатежа і свої персональні дані.