Строительство »

Рак: любовний гороскоп 2017

Рак: любовний гороскоп 2017

Рак: любовний гороскоп 2017

Для раків 2017 рік Червоного Вогняного Півня стане стартовим плацдармом і задасть любовний тон на наступні кілька років. Це означає, що багато представників знаку в цьому році мають всі шанси зустріти свого єдиного і неповторного партнера, якщо не на століття, то вельми надовго. Дуже багато сердець в цьому році заб'ються з небаченою силою, і це стосується раків обох статей. Причому відбуватися це може де завгодно, як в сусідній булочної, так і в далеких краях під шелест пальм і шум прибою.
Але, незважаючи на пафос прогнозів і їх принадність, зірки радять раків зберігати звичну для них обережність. Дуже ймовірно, що під личиною нової любові ховається людина розважливий і використовує своє становище у вашому серці. Тобто вас можуть просто використовувати, розкручуючи на дорогі підношення. Перш ніж розкидатися діамантами і ключами від машин, переконайтеся в щирості вашого візаві.
Щоб завоювати прихильність придивилася персони, частіше проявляйте кращі риси свого характеру - сміливість, щедрість, впевненість, силу, постійність і здатність наполягти на своєму. Досить імовірно, це допоможе переломити ситуацію і завоювати того, хто спочатку до вас байдужий. А наївність і звичку обожнювати предмет любовного запалу засуньте на задній план, так воно вірніше буде.
Сімейні можуть розслабитися, у них в 2017 році суцільна тиша, гладь і любовна благодать, розбавлені спільними турне, вечірніми променадами, палкими зізнаннями та іншими романтичними заходами, організатором яких виступає, звичайно, сам рак.
Навесні і восени зірки радять подвоїти турботу про партнера, виявити до нього більше уваги, щоб уникнути непотрібних проблем і захистити того від спокус. Імовірність зради висока, але не критична. У будь-якому випадку для партнера вона не матиме значення, а ось раку ранить серйозно і надовго, так що відносини, можливо, доведеться перервати.
Пробачити зраду зможуть далеко не всі раки, незважаючи на спроби партнера виправити ситуацію і повернути все в колишнє русло. Загалом, якщо не хочете зайвих розладів - постарайтеся якомога більше часу проводити з улюбленими, не залишивши їм часу і можливостей для "витівок".
Ракам, які планують в цьому році додати сімейному гніздечку офіційний статус, зірки рекомендують відправлятися в ЗАГС в кінці весни / початку літа. Союзи, укладені в цей час, будуть найміцнішими і щасливими. А ближче до осені можна і про продовження роду задуматися. Між іншим, раки є рекордсменами по прийдешньому кількістю відвідувань пологових будинків в 2017 році.

Гороскоп Любові на 2017 рік для всіх знаків зодіаку:

СХІДНИЙ ГОРОСКОП 2017 ДЛЯ ЖІНОК ЗА РІК НАРОДЖЕННЯ

ГОРОСКОП 2017 ДЛЯ ЖІНОК ЗА місяць народження
ГОРОСКОП 2017 ДЛЯ ЖІНОК ЗА місяць народження