Строительство »

У Лондоні розмістили сатиричні плакати про роль Путіна в Brexit (фото)

цею материал Доступний по-русски

На плакатах зображена фотографія Путіна, підморгує і тримає російський прапор.

На плакатах зображена фотографія Путіна, підморгує і тримає російський прапор

Ілюстрація / REUTERS

Про це повідомляє Reuters .

Рекламні щити викупила група активістів "Гордий ведмідь". На обох з них однакові фотографії Морган Путіна на блакитному тлі, з написом в якому в слові Brexit англійська літера "R" замінена на російську "Я".

Читайте також Британці проголосували б за членство в ЄС у разі повторного референдуму

На іншому плакаті представлений противник Брекзіт, колишній міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон з російським прапором і підписом зі зміненою літерою: "Спасибі, ВОЯІЅ".

Reuters вдалося зв'язатися з представниками Proud Bear, які у відповідь надіслали заяву російською мовою, в якій говориться, що група стурбована станом російської демократії і виступає проти "авторитарних тенденцій Москви". Однак хто саме стоїть за цією акцією представник Proud Bear повідомити відмовився.

У заяві людей, які розмістили постери, йдеться, що вони є групою офіцерів ГРУ, які хочуть, щоб їхня істинна роль в голосуванні по Brexit була визнана.

"Група сподівається протистояти недавньої необгрунтованої негативної розголосу щодо ГРУ, розміщуючи рекламні оголошення, в яких підкреслюється їх участь в неминучому звільнення Великобританії від ЄС", - йдеться в заяві групи, яка називає себе "Гордий ведмідь".

Відзначається, що Великобританія заявила про відсутність доказів того, що Росія втручалася в голосування по Brexit в 2016 році, і Москва неодноразово заперечувала навіть спроби, проте противники кампанії неодноразово ставили під сумнів роль Кремля у референдумі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter