Строительство »

У мерії Харкова розпорошили газ і кинули шумову гранату

Невідомі розпорошили газ на другому поверсі будівлі Харківської міськради, де в сесійній залі проходить чергова сесія міськради.

Про це кореспонденту Укрінформу розповіли у відділі комунікацій ГУ Нацполіціі в Харківській області.

"Розсипали невідому газ, винуватці поки також невідомі. Інформація уточнюється", - відзначили у відділі.

Невідомі розпорошили газ на другому поверсі будівлі Харківської міськради, де в сесійній залі проходить чергова сесія міськради

У той же час, очевидці стверджують, що газ - сльозогінний, і його розпорошили представники "Національного корпусу", яких охорона не пустила до сесійної зали. В цей же час, хтось кинув на першому поверсі шумову гранату . До будівлі прибула машина швидкої допомоги. Невідомо, чи є постраждалі. Телефони прес-служби міськради мовчать.

Читайте також:  На виборчих дільницях в Одеській області шукають вибухівкуЧитайте також: На виборчих дільницях в Одеській області шукають вибухівку

Що стосується сесії міськради VII скликання, то в залі - представники місії ОБСЄ, ГУ Нацполіціі в Харківській області, члени виконкому міськради, директори департаментів, керівники райадміністрацій міста, представники громадськості та ЗМІ. На порядку денному - 65 питань.