Строительство »

Гоген Солнцев зізнався, що його дівчину вбив "бітцевський маніяк"

Колишній учасник телепроекту "Дом-2" повідомив, що після загибелі дівчини тривалий час не вірив, що зможе знайти справжнє щастя, але завдяки Катерині Терешкович хлопець кардинально змінив свою думку.

Колишній учасник телепроекту Дом-2 повідомив, що після загибелі дівчини тривалий час не вірив, що зможе знайти справжнє щастя, але завдяки Катерині Терешкович хлопець кардинально змінив свою думку

Відомо, що 12 квітня цього року 37-річний Гоген зіграв весілля з 63-річною Катериною Терешкович. Молодята відразу ж кинулися в Кіпр, а потім помчали в Сочі. Після медового місяця подружжя прибуло на передачу Андрія Малахова, де Солнцев розповів про загибель колишньої коханої. До речі, саме на передачу "Прямий ефір" Катерина познайомилася зі своєю свекрухою, яка накинулася з обвинуваченнями на дружину-пенсіонерку.

"Ти стара вішалка, відвали від мого сина", - не приховуючи емоцій, висловилася Людмила Василівна.
Сам же Солнцев став захищати свою дружину. Чоловік повідомляє, що завдяки шлюбу з Катериною він знайшов справжнє щастя. Відомо, що попередні стосунки, на жаль, закінчилися трагічно. Колишня дівчина стала жертвою "бітцевського маніяка". Відомо, що ще одна загинула в жахливому ДТП.

"Зустрічалися року 3, але знайомі понад 15 років. Галю дуже любив, звичайно, її смерть стала для мене повною несподіванкою. Її вбив" бітцевський маніяк ". Коли я дізнався, був просто шокований ... <> ... Потім з'явилася Катя. Вона стала оточувати мене турботою, увагою, готувала для мене. В результаті я зміг повернутися до нормального життя ", - зізнався Солнцев.

Мати екс-учасника "Дому-2" шокована такою відвертістю, але все одно відмовилася приймати дружину Гогена.