Строительство »

"ЛенСпецСМУ" отримало дозвіл на введення 83 тис. Кв. м в ЖК "Ластівчине гніздо"

"ЛенСпецСМУ" отримало дозвіл на введення 83 тис. Кв. м в ЖК "Ластівчине гніздо"

/ Січень, 2014 / ЗАТ ССМО "ЛенСпецСМУ" (входить до Групи компаній "Еталон") ввело в експлуатацію 4 житлових будинки та 2 окремо стоять багаторівневих паркінгу в ЖК "Ластівчине гніздо" в Санкт-Петербурзі.

Житлові будинки заввишки 24 поверхи включають 1 426 квартир, паркінги розраховані на 537 машиномісць. Загальна реалізована площа становить 83,1 тис. Кв. м.
Житлові будинки заввишки 24 поверхи включають 1 426 квартир, паркінги розраховані на 537 машиномісць Житловий комплекс "Ластівчине гніздо" розташований в Невському районі Санкт-Петербурга в районі Уткін заплави. Це проект комплексної забудови території, що складається з 12 висотних корпусів різної поверховості, побудованих за цегляно-монолітною технологією із застосуванням навісних вентильованих фасадів, окремо стоячих паркінгів і школи на 825 учнів.
Загальна реалізована площа проекту становить 334 тис. Кв. м, з яких 189 тис. кв. м. були введені в експлуатацію в 2013 році. Забудовником проекту виступає ЗАТ ССМО "ЛенСпецСМУ", генпідрядники: ЗАТ "Новатор", ЗАТ "СУ-267", ТОВ "НСК-Механізація".
Будівництво нових будівель було завершено в повній відповідності з будівельною програмою ГК "Еталон" на 2014 рік, яка передбачає введення в експлуатацію в цілому 580 тис. Кв. м. реалізованої площі (на 24% вище показника 2013 року). З урахуванням введених площ в ЖК "Ластівчине гніздо", протягом 2014 року ДК "Еталон" уже ввела в експлуатацію 349,8 тис. Кв. м. реалізованої площі: ЖК "Галант", ЖК "Смарагдові пагорби" (м Красногорськ), РК "Молодіжний" та РК "Ластівчине гніздо".
девелопер Etalon Group (Головна компанія холдингу "ЛенСпецСМУ", м.Санкт-Петербург) займається житловим і комерційним будівництвом, є одним з найбільших будівельних об'єднань Північно-Заходу РФ.