Строительство »

Квіти з полімерної глини

  1. Квіти з полімерної глини Робота на дому для жінок

Квіти з полімерної глини

Робота на дому для жінок

У минулій статті я писала про те, як полімерна глина може допомогти жінці організувати власну справу . Це цікавий і прибутковий заробіток на дому для того хто мріє про незалежність і творчій роботі. Та й як хобі робота з полімерною глиною може принести безліч приємних хвилин. Також хочу порекомендувати недорогий курс " Прикраси з полімерної глини від А до Я "Для тих, хто мріє швидко освоїти цю цікаву справу:

Також хочу порекомендувати недорогий курс    Прикраси з полімерної глини від А до Я   Для тих, хто мріє швидко освоїти цю цікаву справу:

Квіти з полімерної глини

Одне з найцікавіших і складних напрямків в роботі з даним матеріалом, це керамічна флористика - виготовлення з полімерної глини різних кольорів, квіткових букетів і композицій.
Полімерна глина дозволяє створювати квіти, які практично неможливо відрізнити від справжніх. Але цього звичайно спочатку треба навчитися. Для цього у великому місті можна записатися на курси, якщо немає такої можливості, то освоїти мистецтво робити квіти з полімерної глини можна по інтернету. Тут повно різних відео-уроків, є якісні курси ( ось посилання ), А фахівці готові навчати бажаючих по скайпу.

Композиції з штучних квітів

Де використовують квіти з полімерної глини? Звичайно в першу чергу для подарунків. Але все більше поширюється мода на декорування ними інтер'єру квартир і ресторанів, офісів і холів готелів, магазинних вітрин магазинів і т.д.

Композиціями з таких квітів прикрашають практично будь-які предмети інтер'єру - люстри, вази, лампи, стіни, дзеркала, сходи і все що підкаже фантазія дизайнера. Крім того квітами можна прикрасити невеликі предмети декору типу свічників, фото-рамок і шкатулок, зробити на стіну картину з об'ємними квітами.

Ще одне застосування квітів з полімерної глини, це квіти на весілля. Наприклад, в Сполучених Штатах давно прижився звичай все життя зберігати керамічні квіти зі своєю весілля . Тому там намагаються обзавестися якомога красивішим і ніжним букетом, милуючись яким можна буде згадувати цей щасливий день.

У нас квіти на весілля з полімерної глини тільки починають входити в моду, але нареченої вже оцінили можливість прикрашати ними зачіску і сукню, замість ніжних і нетривких живих квітів. У бутоньєрку нареченого теж краще взяти штучні квіти, адже їм треба протриматися весь день. Крім того ними прикрашають зал.

Крім того ними прикрашають зал

Квіти з полімерної глини

Композиції з таких квітів для весілля можна навіть здавати в оренду, адже не кожен може дозволити собі живі квіти, а керамічні, які потрібні тільки на один день, із задоволенням використовують для цих цілей.

Добре, уроки освоєні, матеріали куплені, але ж власну справу вимагає створення гарного ринку збуту? Для цього доведеться провести рекламну компанію. Як тільки почнуть виходити з справжньому красиві і якісні речі, відразу треба починати створювати портфоліо. І вже на його основі дати рекламу в ЗМІ та мережі інтернет, оповістити рідних і знайомих. Рознести свої буклети по офісах і магазинах сувенірів, шлюбним агентствам і ресторанам. Загалом, туди де, на вашу думку, думку можуть знадобитися штучні квіти. Детально про те, як безкоштовно рекламувати свій бізнес в мережі інтернет читайте тут .

Про те що ще можна робити з полімерної глини і як перетворити це в свій бізнес без вкладень читайте в статті « Заробіток на будинку-вироби з полімерної глини ». І наостанок відео про те, яку красу жінка створила з цього пластичного матеріалу:

PS Раджу почитати: « Бізнес без вкладень для жінок: в'язання гачком ».

Схожі теми


Добре, уроки освоєні, матеріали куплені, але ж власну справу вимагає створення гарного ринку збуту?