Строительство »

Записки тайської матусі: «Слідами героїні Джулії Робертс з фільму 'Є. Молитися. Кохати"

В один із днів на Балі Ольга вирушила на зустріч з дивовижною жінкою, яка сьогодні відома на весь світ. В один із днів на Балі Ольга вирушила на зустріч з дивовижною жінкою, яка сьогодні відома на весь світ

Після картини «Є. Молитися. Любити »з Джулією Робертс у головній ролі тисячі туристок за сорок тут же рвонули на Балі. Фото: www.kinopoisk.ru.

Її історію знають тисячі людей по всьому світу. Нещасне заміжжя (благовірний постійно піднімав на неї руку), непроста розставання (розлучення вважається на Балі штукою майже немислимою), одиночне плавання з дитиною (майже без засобів до існування і без свого кутка). Але потім в її житті з'явилася Елізабет Гілберт, яка зібрала для неї гроші на власний будинок, а заодно прославила в своїй книзі «Є. Молитися. Кохати". І з тих пір життя звичайної цілительки на ім'я Вайан разюче змінилася.


Заради того, щоб побачити її на власні очі, поспілкуватися з нею і дізнатися ключ до власного щастя, з усіх кінців світу потягнулися відвідувачки. Ну, а вже після того, як на екрани вийшов фільм «Є. Молитися. Любити »з Джулією Робертс у головній ролі, вона і зовсім стала справжньою зіркою.
... Знайти будинок Вайан - штука нескладна. Будь-який житель Убуда покаже вам, де приймає їх місцева знаменитість. На прийом - досить пристойна черга. В основному - жінки за сорок, кожна з яких вірить: після цієї зустрічі їх особисте життя казково перетвориться. Видно, що всі або читали книгу, або дивилися фільм.
Справа обставлено у Вайан на потік. Платиш приблизно двадцять п'ять доларів (у перерахунку на місцеві гроші), заповнюєш анкету (суто діловий підхід - там і місце постійної прописки, і адреса на Балі, а також сімейний стан, вік і ін.), Чекаєш прийому. Можеш в цей час зробити масаж (для цього у Вайан працюють кілька помічників), можеш просто спостерігати, як вона працює. Я вибрала останній варіант.
Зізнаюся чесно: чогось особливо магічного я не спостерігаю. Вайан більше схожа на успішну бізнес-вумен (з місцевим акцентом, звичайно), і все проходить у неї споро і діловито. Жодного зайвого руху, все прораховано мало не по хвилинах. Чергова відвідувачка - пара питань, кілька відповідей, і все - отримуйте (за додаткову плату) свій власний рецепт настоянок і усних рекомендацій.
Однак коли черга дійшла до мене, і Вайан сказала кілька фраз про мене, весь сарказм кудись випарувався ...

Продовження ...

Попередню історію Ольги читайте тут , А з чого все починалося - тут .