Строительство »

»Чому в США існують афроамериканських гетто

Загалом, це, як би, продовження попередньої моєї статті про роботу американської поліції . А наштовхнула мене на думку сьогоднішня публікація на пораваліть про люмпенів. Я почну тільки.

Великий і могутній російську мову надзвичайно бідний на слова, що позначають соціальні низи, непотріб і людей, які втратили людську подобу. Тому великому і могутньому довелося запозичувати подібні слова з інших мов: з польського прийшло слово «bydlo», а з німецької - слово «Lumpen».

Отже, що ж таке «люмпен»? Хто такі люмпени?

Люмпени - це громадяни, для яких виконується як мінімум одне з трьох умов:

1. П'ють горілку, пиво чи інші алкогольні напої в під'їздах. Або на лавках біля під'їздів. Або на дитячих майданчиках. Або в громадському транспорті. Або в міських скверах. Або під балконами житлових будинків. Або на сходинках вбудованого в перший поверх будинку магазину «Живе пиво». Або ходять вечорами по міських вулицях, розпиваючи алкоголь з горла. Порушують статтю 20.20 КоАП РФ.

2. Викидають недопалки вниз з балконів. Або викидають з вікон пляшки, порожні сигаретні пачки, порожні пивні банки. Або викидають сміття в під'їзді на підлогу. Або викидають сміття з вікон свого автомобіля. Або викидають сміття на газон, клумбу, тротуар, дорогу. Або смітять у лісі на пікніках. Або смітять на пляжах. Порушують статтю 8.2 КоАП РФ.

3. Курять в під'їздах житлових будинків. Або в ліфтах. Або на дитячих майданчиках. Або в громадському транспорті. Або на вокзалі. Або біля входу в торговий центр, магазин. Або в парках. Порушують 15-ФЗ.

Люмпени в Росії можуть бути будь-якої статі, будь-якого віку. Конституційна більшість громадян Росії, звичайно, люмпенами не є, але одна з проблем низького рівня життя та якості життя в Росії полягає в тому, що люмпени рівномірним шаром розмазані по містах, немов мелкодісперсная суспензія.

У розвинених державах Північної Америки (причому обох) люмпени живуть в гетто і не висовуються, а в Росії на сходовому майданчику в чотирьох квартирах можуть проживати наступні громадяни: кандидат фізико-математичних наук; під'їзний алкаш; нейрохірург; агресивний люмпен, слухає Вітю АК і кидає спустошені їм пивні банки вниз з балкона на прибудинковій газон. http://pora-valit.livejournal.com/4598634.html

Ось ми і дійшли до Північної Америки. Але перш ось картинка з тієї статті, яку я тільки що почав цитувати. Картинка всім знайома, в тому числі і мені. ТАКЕ з пам'яті не стирається.

Ось знаєте, пофарбувати б їх усіх в чорний колір, і точно виходить картинка з нашого чиказького гетто. Такий же бардак, вічна п'янка, до того ж ще грабежі, наркотики ... нічого хорошого.

Намагалися їх розселяти, будували для цього великі багатоповерхівки. Тільки мало хто йде, все звикли до такого життя. Діди жили, батьки жили ... ну і ми тут живемо і жити будемо.

У мене десь були свої фотки і навіть трохи відео, але не знайду зараз. Втім, ось фотки просто з інтернету. Це саме Chicago South Side - південна частина Чикаго.

Зліва рукописне оголошення, яке перекладається так: «Не стріляти, тут грають діти». Ну, це пародія на звичайний дорожній знак, типу такого: «Пригальмуйте, тут грають діти».

А ось ще характерна картинка, звичайна для телевізійного екрану, до речі. Поліцейські розбираються з якимось злочином, зрозуміло знову на саусайде.

Так, хлопці, якщо Ви очікували побачити якісь нетрі, вкриті радіоактивним попелом, то цього зараз немає і в помині. В принципі, житло мало чим відрізняється від нашої чи сусіднього села.

Мабуть, я поставлю один зі своїх роликів, знятих в сусідній, мексиканської селі. Я там, правда, в основному, знімав чорних кроликів, які тут бовталися, але житло видно теж.

Ну і ще знімок людей. Дуже характерно - вся сім'я на ганку. Пам'ятаю, в глибокому дитинстві, в Саратові, ми теж так збиралися вечорами. І тут афроамериканці гріються на сонечку.

Загалом, сенс такої: як є українські села, польські, навіть російські, так і афроамериканці живуть особнячком, дотримуючись своїх «чітких» правил. І йти зі своїх гетто не збираються.

схоже

Отже, що ж таке «люмпен»?
Хто такі люмпени?