Строительство »

Відео-інтерв'ю з Володимиром Гончаровим, заступником генерального директора ТОВ "Епіцентр К"

  1. Орфографічна помилка в тексті:

30 листопада 2015 року, 13:02 Переглядів: 30 листопада 2015 року, 13:02 Переглядів:   ДОВІДКА:   Епіцентр К - потужна компанія з українськими інвестиціями, мережа торгових центрів, яка налічує 40 гіпермаркетів на території України, один з найбільших платників податків країни в категорії ритейл і лідер роздрібної торгівлі

ДОВІДКА:

"Епіцентр К" - потужна компанія з українськими інвестиціями, мережа торгових центрів, яка налічує 40 гіпермаркетів на території України, один з найбільших платників податків країни в категорії ритейл і лідер роздрібної торгівлі. Щорічно національна мережа "Епіцентр К" стабільно розвивається, професійно вдосконалюється, надаючи можливість покупцям купувати якісний товар для будівництва, ремонту, декорування та оформлення житла в форматі "від і до", а також скористатися додатковими послугами в гіпермаркетах.

Працюючи в унікальному форматі, "Епіцентр К" забезпечує споживачів широким асортиментом товарів, створює нові товарні групи і відділи для максимального задоволення потреб покупців. Крім товарів для будівництва і ремонту, функціонують і успішно розвиваються такі напрямки, як "Деко" - посуд, текстиль, подарунки; "Спорттовари" - широкий вибір тренажерів та аксесуарів, товарів для спортивних ігор, фітнесу та т.д .; "Епік" - дитячі товари, іграшки, засоби гігієни та догляду, дитяче харчування; "Канцтовари" - товари для творчості, навчання та офісу; "Побутова техніка" - широка лінійка товарів для дому та дозвілля; "Побутова хімія "- незамінні товари для побуту та особистої гігієни. Все це надає покупцям можливість комплексного придбання всього необхідного для ведення господарства та облаштування будинку.

Компанія "Епіцентр К" працює за унікальним принципом "Виробник -Епіцентр-Споживач", що дозволяє уникнути посередників і дає покупцям гарантовано отримувати якісні товари за найкращою і вигідною ціною. Індивідуальний підхід, надання кращих цін, великий вибір товарів, відмінний сервіс та постійна турбота про споживачів-запорука успішної діяльності національної мережі "Епіцентр К".

Переконливим свідченням стрімкого розвитку компанії стало відкриття в 2014 році в Києві нового торгового центру загальною площею понад 105 000кв.м., В новому унікальному і надсучасному форматі, якому немає аналогів в світі. Створений з урахуванням всіх потреб українського споживача, цей торговий центр надає широкий асортимент товарів відомих вітчизняних і європейських виробників, кращі ціни , Вражає інноваціями, численними спеціалізованими послугами та сервісами, рестораном і кафе, а також безкоштовними зонами відпочинку і розваг.

У 2015 році національна мережа гіпермаркетів "Епіцентр К" підписала ліцензійний договір про партнерство з швейцарською компанією IIC-Intersport INTERNATIONAL CORPORATION GMBH і представила лідера світової спортивної індустрії, зробивши Україну 45-ю країною в географії відомої торгової мережі. Таким чином партнерство лідерів рітейлу - компанія "Епіцентр К" і INTERSPORT - надасть українському споживачеві широкий вибір спортивних товарів відомих світових брендів, підтримку різних видів спорту, популяризацію здорового способу життя серед населення України.

На сьогоднішній день Епіцентр продовжує свій розвиток в напрямку мультиформатного центру торгівлі європейського зразка.

Свої запитання можна надсилати за адресою [email protected]

Відео-інтерв'ю буде доступно на сторінці конференції: http://conferences.segodnya.ua/goncharovepicentr.html

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Відео-інтерв'ю з Володимиром Гончаровим, заступником генерального директора ТОВ" Епіцентр К "". інші онлайн конференції дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.