Строительство »

Вартість оформлення та посвідчення (посвідчення) довіреності у нотаріуса в Москві

  1. Як зробити нотаріальну довіреність?
  2. Види довіреностей у нотаріуса
  3. Вартість оформлення довіреності у нотаріуса

Під довіреністю розуміється документ, згідно з якою одна приватна особа, офіційний представник або компанія наділяє правом від власного імені займатися вирішенням певних питань юридичного характеру, будь то висновок важливих договорів або проведення майнових угод.

Як зробити нотаріальну довіреність?

Надає нотаріальне завірення довіреності права на вчинення правочинів, розпорядження нерухомістю або автомобільним транспортом. Скористатися такою можливістю можуть і фізичні, і юридичні особи. Розглянемо, що являє собою документ і які його різновиди бувають

Дані документи можуть бути особистими і службовими. Приватні оформляються в довільному порядку, але важливо відзначити назву документа, ПІБ і адреси обох сторін, місце і дату укладення, зміст, термін дії, підписи та інші дані. Для законного оформлення офіційного варіанта використовується спеціальний бланк форматів А4 або А5, що залежить від обсягу письмової інформації. На бланку в обов'язковому порядку позначається точна назва підприємства і його розгорнутий юридична адреса.

Види довіреностей у нотаріуса

Оформлення довіреності у нотаріуса можлива наступних видів:

  • Разові, згідно з якими дія можна виконати тільки один раз. Найчастіше вони потрібні для отримання товару або матеріальних коштів, будь то поштовий грошовий переказ, заробітна плата, пенсія, студентська стипендія, рекомендований лист, бандероль або посилка.
  • Спеціальні довіреності, що дають приватній особі право на виконання дій одного типу. Це може бути наділення можливістю проводити банківські операції, здійснювати господарську діяльність протягом деякого періоду часу або представляти компанію в суді.
  • генеральні - загальні довіреності, що дають широке коло повноважень. Банківські операції, представництво в судових органах влади, розпорядження нерухомістю та іншим майном - все входить до їхнього кола дій.

Організація, офіційний представник або приватна особа, яка видала довіреність, зберігає право про її скасування, так само як особа, на ім'я якого документ був оформлений, може відмовитися від нього. Угода, яка говорила про відмову від права, складати немає сенсу - з точки зору закону бо нічого не варт. За фактом завершення періоду дії документ не може використовуватися і переоформляти на третіх осіб. Зв'яжіться з нами, щоб задати питання!

Вартість оформлення довіреності у нотаріуса

Ціни на посвідчення довіреностей нотаріусом є чітко встановленими щодо кожного різновиду таких документів. Крім того включається вартість правової та технічної роботи. Важливо також відзначити, що нотаріальний тариф відрізняється в тих випадках, коли довіреність видається від фізичної або юридичної особи.

В результаті, за стандартною ціною, ви можете зробити нотаріальну довіреність , Оформлену за всіма юридичним вимогам. Зазвичай в такому документі обов'язково включаються дані про сторони, об'єкт, місце і час укладення, термін дії, а також інші актуальні для встановлюваних відносин відомості.

НАЗВА
НОТАРІАЛЬНОГО
ДІЇ

РОЗМІР
НОТАРІАЛЬНОГО
ТАРИФА

ВАРТІСТЬ
ПРАВОВИЙ І ТЕХНІЧНОЇ
РОБОТИ

ПРИМІТКА

ДОРУЧЕННЯ

а) від імені фізичних осіб 1) за посвідчення довіреностей на укладення угод, що потребують нотаріальної форми - 200 рублів;
2) за посвідчення інших довіреностей, що потребують нотаріальної форми - 200 рублів;
3) за посвідчення довіреностей, нотаріальна форма яких не обов'язкова - 200 рублів;
за посвідчення довіреностей на право користування і (або) розпорядження майном,
дітям, в тому числі усиновленим, дружину, батькам, повнорідних братів і сестер - 100 рублів;
іншим фізичним особам - 500 рублів;
4) за посвідчення доручень на право користування і (або) розпорядження автотранспортними засобами:
дітям, в тому числі усиновленим, дружину, батькам, повнорідних братів і сестер - 250 рублів;
іншим фізичним особам - 400 рублів
1 200,00 При посвідченні довіреності на кількох представників, вартість УПТХ збільшується на 100 руб. за кожного представника починаючи з 3-го, але а) не більше 1 500,00 б) від імені юридичних осіб 1 800,00 б) не більше 2 200,00 В порядку передоручення
в) від імені фізичних осіб 200,00р. 1 300,00 в) не більше 1 700,00 г) від імені юридичних осіб 200,00р. 2 000,00 г) не більше 2 400,00 Розпорядження про скасування довіреності 500,00р. 500,00

Як зробити нотаріальну довіреність?
Як зробити нотаріальну довіреність?