Строительство »

Генеральна довіреність на автомобіль для позики під заставу авто або ПТС

  1. Позика під заставу автомобіля в автоломбард за генеральним дорученням
  2. За допомогою генеральної довіреності можна
  3. Позика під ПТС автомобіля за генеральним дорученням

Які повноваження є у власника генеральної довіреності на автомобіль? Чи можна взяти позику в автоломбарді за генеральним дорученням під заставу авто або ПТС? На ці та інші питання відповідають фахівці порталу Виберу.ру

Кредит під заставу автомобіля стає однією з найпопулярніших форм кредитування. Пояснюється це швидкістю отримання позики і простотою його оформлення. При цьому, на відміну від МФО , Заклавши авто, ви можете отримати набагато більші суми. Цією послугою користуються як приватні особи, так і підприємці, яким терміново необхідно отримати досить велику суму для їх бізнесу. Крім того, для того, щоб отримати гроші в борг, потрібно всього кілька документів - паспорт, ПТС і СТС автомобіля. Але що робити, якщо у вас є необхідність отримати гроші під заставу ПТС за генеральним дорученням, але машина - не ваша? Або якщо ви самі не можете звернутися в ломбард? Отримати АВТОЗАЙМ в цьому випадку ви зможете тільки маючи на руках генеральну довіреність на ТЗ.

Позика під заставу автомобіля в автоломбард за генеральним дорученням

Генеральна довіреність - це завіряється у нотаріуса документ, який надає сторонній особі, яка не є прямим власником машини, розпоряджатися транспортним засобом на свій розсуд. По суті будь-який такий документ - це одностороння угода, волевиявлення довірителя, власника автомобіля. Оформлення довіреності платне, так як нотаріуси беруть за свої послуги плату. Діє вона, за замовчуванням, один рік, однак ви можете самі вказати необхідний при складанні довіреності, що не перевищує при цьому трьох років.

Керувати автомобілем особа, яка не є її власником, може і без цього документа, досить мати інші папери на машину - ПТС, СТС, водійські права і т.д. Інша справа - проводити різні юридичні операції з транспортному засобом.

За допомогою генеральної довіреності можна

  • Продавати, обмінювати або здавати автомобіль в оренду;
  • отримувати АВТОЗАЙМ під заставу ПТС або автомобіля за генеральним дорученням;
  • Виробляти ремонт автомобіля, його тюнінг, заміну деталей, стежити за станом ТЗ;
  • Представляти довірителя в державних інстанціях - в ГИБДД або суді;
  • Оформляти страховку і автоцивілку;
  • Проводити оплату штрафів, податків, зборів.

Крім того, людина, яка отримала доручення, може передоручати автомобіль третій особі. Список повноважень, як правило, уточнюється при заповненні, тому, якщо вам необхідно закласти транспортний засіб в ломбарді, уточніть, наявність цього пункту в документі.

Як правило, Автозалог за генеральним дорученням здійснюється у всіх діючих ломбардах, однак варто уточнити це у співробітників перед зверненням. В цілому, такий займ майже нічим не відрізняється від оформлення звичайного кредиту під заставу авто в будь-якому ломбарді. Єдина відмінність - кількість документів, що надаються клієнтом. Розповімо докладніше.

Позика під ПТС автомобіля за генеральним дорученням

Для того, щоб отримати позику під заставу автомобіля або ПТС за генеральним дорученням, необхідно зібрати зовсім невеликий пакет документів. У нього входять паспорт позичальника, ПТС і СТС, а також завірена у нотаріуса генеральне доручення. З ними ви на закладається транспортному засобі добираєтеся до ломбарду. Як правило, попередньо дізнатися суму і повну вартість кредиту ви можете, зателефонувавши в фірму заздалегідь або скориставшись онлайн-калькулятором на сайті. Для уточнення розмірів позики необхідно провести оцінку вашого майна . Зробити це можна вже в офісі, скориставшись послугами професійного оцінювача, який, провівши огляд авто, визначить його ринкову вартість з урахуванням наявних дефектів і тюнінгу. Після цього співробітники автоломбарду назвуть вам можливу суму позики (як правило, до 70-80% від ринкової вартості). Якщо вона вас влаштовує, починається процес оформлення договору і його підписання. Автозалог під ПТС по генеральній довіреності не вимагає багато часу, а гроші ви отримаєте в день звернення.

У багатьох можуть виникнути сумніви - безпечна така угода ? Адже мало кому хочеться назавжди розпрощатися зі своїм автомобілем, та ще й викладати за кредит, взятий під заставу, гроші з великими відсотками. До того ж, не факт, що автомобілем, що знаходиться на стоянці ломбарду, не користуватимуться. Здати ПТС під заставу за генеральним дорученням набагато безпечніше, ніж сам транспортний засіб, адже тоді ви можете продовжити користуватися машиною або залишити її в гаражі - неважливо, що ви оберете, тому що ваше майно залишиться у вас на очах.

Одна з популярних шахрайських схем недобросовісних фірм, яку застосовують як до власників автомобілів, так і до тих, у кого є довіреність на автомобіль - оформлення довіреності на закладається ломбарду. При оформленні договору вам можуть запропонувати оформити у юриста компанії документ - нібито для повної законності угоди, яку підкріплюють «тимчасовим» договором купівлі-продажу. На ділі ж ви навряд чи зможете повернути свій автомобіль, пішовши у автоломбарду на поводу. Швидше за все, ви будете і далі виплачувати кредит, а автомобіль буде проданий вже на наступний день після того, як ви підпишіть необхідні папери. Тому перед тим, як здійснювати операцію, переконайтеся, що ломбард дозволяє клієнтам відвідувати транспортний засіб на стоянці. Крім того, прослідкуйте, щоб в договорі було вказано пробіг на момент застави - тоді ви зможете залучити організацію до відповідальності в разі, якщо вашим майном скористалися у період його перебування на стоянці. Так ви зможете отримати гроші і бути впевнені в тому, що автомобіль, на який оформлена довіреність, залишиться у вас.

Чи можна взяти позику в автоломбарді за генеральним дорученням під заставу авто або ПТС?
Або якщо ви самі не можете звернутися в ломбард?