Строительство »

Зеленоград | Відкриття ділянки дублера Ленінградського шосе - Новини - Транспорт - Зеленоград24

Відкриття ділянки траси М-11 в Тверській області. Фото: tverigrad.ru

23 грудня відкриється рух по головній ділянці платної автодороги Москва-Санкт-Петербург.

За повідомленням прес-служби губернатора і уряду Московської області, 23 грудня губернатор Підмосков'я Андрій Воробйов візьме участь у відкритті руху на головному ділянці швидкісної траси Москва-Санкт-Петербург (М-11). «Захід відбудеться за участю керівника адміністрації Президента Російської Федерації Сергія Іванова, міністра транспорту Російської Федерації Максима Соколова, мера міста Москви Сергія Собяніна, голови правління державної компанії« Російські автомобільні дороги »Сергія Кельбаха», - наголошується в повідомленні.

Сьогодні буде відкрито для робітничого руху головний ділянку - 5-58 кілометр, що забезпечить зручний і швидкий під'їзд до міжнародного аеропорту Шереметьєво і підмосковним Хімкам, Долгопрудном і Сходні, а також до Зеленограду. ІТАР-ТАСС з посиланням на авторів проекту, зазначає, що час руху від Москви до аеропорту складе приблизно 15-20 хвилин. При цьому до літа 2015 роки ділянку дороги буде безкоштовним, а потім вартість проїзду очікується в районі 4 рублів за кілометр.

Крім того, за інформацією ТАСС, в цей же день, 23 грудня, буде запущено в експлуатацію перша черга Бусіновской транспортної розв'язки , Яка з'єднає МКАД і Північно-Східну хорду з відкритим ділянкою М-11. Також буде відкрито для проїзду ділянку автодороги від Бусіновской розв'язки до Фестивальній вулиці, що включають транспортну розв'язку на перетині з Фестивальній вулицею, повідомляє ТАСС з посиланням на компанію «Мосгортрест».

Відзначимо, що траса М-11 з'єднає МКАД з Кільцевою дорогою навколо Санкт-Петербурга, при цьому загальна протяжність магістралі - 668 кілометрів. Автодорога пройде по території Московської, Тверської, Новгородської і Ленінградської областей. Передбачувана розрахункова швидкість на магістралі - 150 км / год, а кількість смуг буде варіюватися від чотирьох до десяти в залежності від етапів будівництва.

Завершення будівництва планується в 2018 році.

Нагадаємо, що Зеленоград і нову автодорогу з'єднає транспортна розв'язка на 37 кілометрі Ленінградського шосе. як повідомив член комісій Зеленограда і СЗАО Москви по організації та безпеки дорожнього руху Костянтин Антонович, вже завтра, 24 грудня, з 10:00 планується запустити повноцінний рух по всій ділянці від МКАД до Солнечногорска. При цьому смичка між Ленінградським шосе і трасою М-11 в районі Зеленограда відкриється, за словами Антоновича, 24 грудня в районі 13: 00-14: 00. Однак, як зазначив Антонович, в подальшому на даному ділянці можуть бути обмеження на рух в нічний час. Також за даними Костянтина, деякі недоробки (пункти пропуску, де-не-де бар'єри) будуть усуватися вже в робочому режимі.

За словами Антоновича, новій трасі від МКАД до Шереметьєво-1 автомобілі зможуть рухатися в п'ять рядів в кожному напрямку, при цьому ділянка освітлений. А ось від аеропорту до Зеленограда дорого звузиться до чотирьох смуг в кожному напрямку і, що не дивно, не буде висвітлена. «Від Ш-1 до Зеленограда - 4 смуги руху в кожну сторону БЕЗ ОСВІТЛЕННЯ (це взагалі особисто для мене так і залишилося загадкою - обхід Вишнього Волочку, 80 км по болотах - освітлений повністю, а в межах МО з шаленою інтенсивністю руху - освітлення немає на видовженому ділянці) », - підкреслює Антонович. Від Зеленоград до Солнечногорска траса звузиться до двох смуг в кожну сторону і не буде висвітлена.

При цьому Костянтин зазначає: «Дорога - супер. Трансбарьер розділяє зустрічні потоки - найвищий нью-джерсі (фари фур і так далі не видно за ним) ».

Репортаж першого каналу 1tv.ru