Строительство »

Оплата за закордонний паспорт старого зразка: держмито в 2019 році

 1. розміри держмита
 2. Загальна інформація по держмито
 3. Як внести оплату за отримання закордонного паспорта в 2019 році
 4. Як оплатити квитанцію на отримання закордонного паспорта
 5. уже платили
 6. Безкоштовно за закордонним паспортом

Згідно із законодавством Російської Федерації, за оформлення будь-якого документа, що посвідчує особу, належить оплачувати держмито. Держмито за закордонний паспорт старого зразка входить до переліку обов'язкових податкових платежів у разі оформлення цього документа. При цьому за подачу документів і за видачу готового закордонного паспорта ми не платимо, оплачується тільки робота з документацією і вартість самого паспорта, включаючи роботу з оформлення і ламінування основної сторінки.

розміри держмита

розміри держмита

З 1 січня 2019 року діють такі ж розцінки на мито за закордонний паспорт, як і в 2017 році.

 1. Для дорослої людини розмір держмита становить 2000 рублів;
 2. Для заявника у віці до 12 років еквівалент сплачується мито - 1000 рублів;
 3. Внести дані дитини в паспорт (не дає право виїзду дитини за кордон) - 500 рублів.

Якщо ви отримали закордонний паспорт на п'ять років і в цей час у вас народилася дитина, ви можете надати документи на те, щоб в ваш паспорт вписали дитини . Заява подається зразка 2019 року. В цьому випадку не потрібно оплачувати держмито за закордонний паспорт в повному обсязі, її розмір складе всього 500 рублів. Але дана дія не дає права дитині виїжджати закордон без особистого паспорта (навіть для новонародженого). Оформлення закордонного паспорта старого зразка для маленьких дітей доведеться виробляти частіше - зовнішність швидко змінюється, потрібно щоб фото відповідало дійсності. Оплата держмита в цьому випадку буде в тому ж розмірі, як при первинному оформленні.

Загальна інформація по держмито

Про те, скільки коштує держмито на закордонний паспорт, можна дізнатися на офіційному порталі УФМС, безпосередньо в самій Федеральній міграційній службі, на сайті Державних послуг або просто набравши в браузері запит «оплата на закордонний паспорт старого зразка». Інформація поп оформлення закордонного паспорта старого зразка в 2019 році є загальнодоступною.

Як внести оплату за отримання закордонного паспорта в 2019 році

З розмірами державного мита визначилися, залишилося зрозуміти, як же її правильно внести. На сайті потрібно буде завантажити саму квитанцію на сплату держмита. Завантажувати краще в форматі Word, щоб можна було легко її заповнити. Зразок заповненої квитанції легко можна відшукати на просторах інтернету або безпосередньо у відділенні УФМС.

Квитанція на оплату держмита є документ, в якому вказані реквізити приймаючого органу, а також дані про платника. У разі внесення даних про дитину, вказуються дані неповнолітнього, оплачувати квитанцію за нього мають право батьки або офіційні опікуни. Реквізити для оплати держмита значаться в квитанції і на спеціалізованих сайтах.

Як оплатити квитанцію на отримання закордонного паспорта

Після того, як ви заповнили бланк квитанції про сплату, його необхідно роздрукувати оплатити будь-яким зручним для вас способом:

 1. У відділенні довколишнього банку (найзручніше Сбербанк Росії);
 2. Шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок контролюючого органу (за допомогою Пошти Росії);
 3. Електронним способом за допомогою Сбербанк Онлайн.

Квитанції на оплату залишаються у оператора, а вам видається маленький підтверджує чек про проведену платіжної операції. Вартість держмита в будь-якому випадку не обкладається додатковими комісіями і платежами, вона остаточна. У багатьох відділеннях банку, замість звернення до оператора, пропонують скористатися терміналом оплати. У ньому вже знаходиться спеціальний розділ Державної міграційної служби, необхідно тільки вказати напрямок платежу. Якщо самостійно розібратися з системою складно, завжди на допомогу прийде співробітник банку.

Якщо не хочеться замислюватися де сплатити держмито для отримання закордонного паспорта, можна зі свого мобільного пристрою зайти в додаток Сбербанк Онлайн та здійснити платіж за тим же принципом, як і через термінал. У розділі «платежі» вже вбита УФМС, досить її там знайти, внести суму оплати і зберегти, роздрукувати чек про оплату. Ціна через додаток так само незмінна. Статус платежу можна відстежити в історії операцій. Надавати паперовий варіант квитанції, підтверджуючи, що держмито на закордонний паспорт старого зразка оплачена, більше не потрібно. УФМС самостійно отримує дані про оплати.

уже платили

Багато обурюються, що за обмін паспорта замість втратив термін дії документа, необхідно платити стільки ж, скільки за перший паспорт. Це пояснюється все тими ж юридичними етапами оформлення. Адже це не просто передрукувати дані, а заново перевірити всі документи і зміни, що відбулися у заявника за минулий період часу. В випадку втрати закордонного , Вартість нового закордонного паспорта не змінюється.

Сплата держмита вважається одним з нескладних дій при оформленні закордонного паспорта. Але що робити, якщо все-таки допустили помилку, вказали не ті дані, які значаться в прикладі заповнення квитанцій, і гроші пішли не туди або платіж здійснений в перевищенні розмірі?

Але що робити, якщо все-таки допустили помилку, вказали не ті дані, які значаться в прикладі заповнення квитанцій, і гроші пішли не туди або платіж здійснений в перевищенні розмірі

В цьому випадку варіанти дій залежать від того, фізична ви особа або юридична. Фізособам необхідно надати оригінал платіжки (для повернення в повній мірі) або копію (для часткового повернення), паспорт і копію, заяву з особистим рахунком для повернення коштів назад. У разі якщо була відправлена ​​держмито за дитину - оригінал його свідоцтва про народження. Повернення коштів відбувається протягом місяця з дня прийняття заяви.

Нагадуємо! Квитанція про оплату держмита на отримання закордонного паспорта будь-якого зразка дійсна протягом трьох років при наявності відповідного штампа банку.

Безкоштовно за закордонним паспортом

Знаючи, скільки коштує зробити закордонний паспорт, росіяни часто потрапляють в пастку шахраїв, які обіцяють абсолютно безкоштовно оформити будь-який закордонний паспорт і скоротити термін очікування. Тільки в 2016 році в РФ від підставних фірм - шахраїв постраждало більше 1000 співгромадян. Незалежно від того, новий потрібен заграннік або старий, абсолютно безкоштовно оформити його неможливо. Немає умов в законодавстві та податковому кодексі, які зменшують або скасовують обов'язкову держмито. Не передбачені в цьому питанні і пільгової категорії громадян - вартість одна, як для молоді, так і для пенсіонерів.

Але що робити, якщо все-таки допустили помилку, вказали не ті дані, які значаться в прикладі заповнення квитанцій, і гроші пішли не туди або платіж здійснений в перевищенні розмірі?