Строительство »

Оплата держмита за закордонний паспорт через порталу держпослуг в 2019 році

 1. Модернізована оплата через інтернет
 2. Як проводиться інтернет оплата через сайт держпослуг
 3. Скільки грошей потрібно?
 4. Чи потрібні квитанції?
 5. Як знайти необхідні реквізити?
 6. повернення держмита

Отримання закордонного паспорта - процедура, що забирає багато часу. Прискорити процес допоможе оплата держмита за закордонний паспорт в режимі онлайн через держпослуги - портал, популярність якого тільки почала набирати обертів.

Користуючись ним, можна не тільки проводити оплату величезного спектру послуг, що надаються в Російській Федерації, а й замовляти ці послуги. Наприклад, за допомогою сайту можна замовити закордонний паспорт через інтернет. Це в рази прискорить процес і дасть вам можливість займатися іншими справами і вільно планувати свій час. У разі опредёленних обставин можна замовити термінове оформлення закордонного паспорта .

Модернізована оплата через інтернет

Причина того, що порталу держпослуг розкручується не так інтенсивно, як слід було очікувати, в тому, що багато людей ще не звикли здійснювати грошові операції через інтернет. Користувачі бояться, що щось піде не так, і вони втратять свої гроші.

Тим часом, сайт - державний і відноситься до найбільш надійним інтернет-ресурсів Росії. Він створений для того, щоб мінімізувати витрати часу на всілякі платіжні та інші операції. Система влаштована так, що помилитися дуже складно. Зручний інтерфейс дозволяє навчитися використанню різних функцій в лічені хвилини.

Отримання закордонного паспорта - процедура, що забирає багато часу

Реєстрація на Порталі держпослуг

Порталу держпослуг був створений кілька років тому російським урядом. З того дня початковий набір функцій значно виріс. На сьогоднішній день багато хто встиг оцінити перевагу оплачувати послуги в режимі онлайн. Ті, хто одного разу спробував, ні за що не повернеться до традиційного методу.

Як проводиться інтернет оплата через сайт держпослуг

Повна назва сайту - Єдиний порталу держпослуг. Якщо ви вирішили скористатися ним вперше, вам потрібно спочатку зареєструватися і відкрити свій особистий кабінет. Створення власного облікового запису має сенс. Це відкриє перед вами широкі можливості.

Будьте уважні при занесенні своїх особистих даних, якщо ви захочете подавати онлайн-заявку на оформлення закордонного паспорта через сайт: багато з того, що ви впишете про себе, автоматично перейде в составляемую анкету, що скоротить ваш час на її заповнення.

Звертаючись до Єдиного Порталу з приводу отримання проїзного документа для виїзду за кордон, обов'язково вкажіть, як ви звернетеся в ФМС - за місцем прописки або за місцем вашого фактичного проживання. У першому випадку паспорт буде робитися близько місяця, у другому - близько чотирьох. Вказівка ​​неправильних даних може ще більше затягнути процес.

Здійснюючи оплату за закордонний паспорт дитини , Не слід забувати, що в графі «платник» потрібно вказати не свої, а його дані.

Як сплатити держмито за закордонний паспорт, ви зрозумієте відразу, як тільки уважно вивчіть контент. Насамперед потрібно увійти в особистий кабінет. Виберіть вкладку «платежі». Далі вам потрібно вказати, кому ви будете проводити оплату. В даному випадку, це Федеральна Міграційна Служба.

В даному випадку, це Федеральна Міграційна Служба

Вкладка «Федеральна міграційна служба» на сайті держпослуг

Тепер потрібно уважно вписати реквізити потрібного вам відділення. Ви можете дізнатися їх на сайті установи. Після того як перевірите правильність набору даних, можете натиснути «оплатити».

Наступна дія: введення даних вашої банківської карти. Вписуєте цифри і натискаєте «підтвердити». Після цього операція буде здійснена, з вашого рахунку зніметься потрібна сума і буде направлена ​​на адресу ФМС.

Скільки грошей потрібно?

Сума оплати залежить від того, який саме вид паспорта ви вирішили заказат ь і для кого ви його робите. У росіян є привілей вибирати з двох варіантів:

Для ФМС всі громадяни поділяються на три категорії:

 • повнолітні;
 • які не досягли 14 років;
 • від 14 до 18.

Для дорослих і дітей від 14 до 18 років такса за старий закордонний паспорт складе 2 тисячі рублів, за документ з чіпом - 3500. За дітей до 14 років буде потрібно заплатити 1 тис. І 1500 рублів відповідно.

Чи потрібні квитанції?

За допомогою сайту держпослуг можна сплатити держмито і роздрукувати квитанції для пред'явлення. Але ФМС в квитанціях не потребує.

Інформація про те, що замовник зробив оплату, приходить до них через інтернет.

Однак про всяк випадок варто витратити зайву хвилину і клаптик паперу. У деяких ситуаціях роздруківки платіжних квитанцій можуть послужити хорошу службу. Тому, коли справите оплату, натисніть «розпечатати» і обов'язково збережіть квитанцію.

Як знайти необхідні реквізити?

Подивитися реквізити найкраще на сайті обраного вами управління ФМС. Зверніть увагу, для різних видів паспортів і різного віку передбачені свої цифри.

Зверніть увагу, для різних видів паспортів і різного віку передбачені свої цифри

Порядок оформлення закордонного паспорта на Порталі держпослуг

Якщо ви знайшли реквізити, але сумніваєтеся в їх правильності, обов'язково зателефонуйте в офіс ФМС і уточніть цифри. У будь-якому випадку, якщо помилитеся, це можна виправити.

повернення держмита

Якщо ви неправильно ввели дані, можна зробити зворотний хід і повернути гроші. Правда, робиться це не онлайн, а в офісі. Для здійснення цієї дії вам потрібно прийти в управління ФМС, написати заяву і пред'явити квитанцію.

Повернення здійснюється в силу наступних причин:

 • відмова робити паспорт (причина не має значення);
 • якщо ФМС відмовляє заявнику в наданні послуги, так як він входить в розряд невиїзних громадян та з інших причин;
 • якщо була внесена сума понад покладений. Різниця повертається.

Заява пишеться на ім'я керівника управління, в яке ви збиралися або збираєтеся звернутися. Форму заяви можна побачити на сайті установи.

Форму заяви можна побачити на сайті установи

Бланк заяви про повернення держмита

Чи потрібні квитанції?
Як знайти необхідні реквізити?
Скільки грошей потрібно?
Чи потрібні квитанції?
Як знайти необхідні реквізити?