Строительство »

Коротко про зміст лемура лорі в домашніх умовах

У наш час стало дуже популярно заводити в якості домашніх вихованців екзотичних тварин У наш час стало дуже популярно заводити в якості домашніх вихованців екзотичних тварин. Не стали винятком і лемури. Це невелике пухнасте тварина з великими вічками і жалісливим поглядом.

Лемури відносно прості в догляді звірята, але все ж якщо ви зважилися на покупку цього милого пухнастиків, то і підготуватися до цього потрібно дуже серйозно. В першу чергу, потрібно розуміти, що лемур досить активне тварина, тому ідеальним варіантом для утримання буде великий і просторий вольєр. Краще брати відразу зі знімним і легкомоющимся піддоном. Сам вольєр всередині потрібно обладнати канатними ліанами і гілками дерев, які змінюються в міру їх забруднення. І ще обов'язковим атрибутом декору повинен бути дерев'яний будиночок з наповнювачем з вати або сухого сіна, в якому звір може ховатися і відпочивати. Дно вольєра наповнюється гранульованими тирсою. Легку прибирання піддону потрібно проводити щодня. І раз на місяць обов'язково проводиться генеральне прибирання з миттям і дезінфекцією (або заміною) всіх елементів декору. Вольєр повинен бути встановлений в такому місці, де немає протягу, ці тварини вкрай схильні до різних респіраторних захворювань. Але також не можна ставити поряд з батареями і обігрівачами.

Лемури ведуть нічний спосіб життя, тому годувати краще вночі. Ці тварини в їжі досить вибагливі. Як корм можна пропонувати свіжі фрукти і овочі, цвіркуни, зоофобуси, перепелині яйця, горіхи. Чистий свіжа вода повинна бути завжди, за цим потрібно обов'язково стежити. Раціон харчування лемура повинен бути завжди різноманітний і багатий на вітаміни.

Купати вихованця не потрібно, тільки в крайніх випадках і в разі потреби.

Тримати лемура тільки в вольєрі можна. Треба обов'язково давати можливість вашому вихованцеві вільно гуляти по квартирі. Але випускати можна тільки під вашим наглядом!

Лемури можуть переносити небезпечні для людей інфекції! Після покупки звірка, навіть без симптомів і ознак захворювання, потрібно обов'язково звернутися до спеціаліста ветеринарної медицини.

лікар ветеринарної
клініки «Умка»
Широков
Михайло Михайлович

З будь-яких питань щодо здоров'я своїх вихованців
ви можете звернутися в нашу клініку за адресою:
вул. Новомостицька, 2, тел: 353-35-34 з 9.00 до 21.00
просп. Мінський, 10, тел: 353-35-33 з 9.00 до 21.00
з 14.00 до 15.00 санітарний годину
Ветеринарна клініка «УМКА»
www.umka-vet.com.ua