Строительство »

Як познайомитися c дівчиною в інтернеті? Корисні поради

  1. Так в чому ж чарівна формула?
  2. Які фотографії розміщувати, щоб познайомитися з дівчиною в інтернеті?

Отже Отже ... Ти знаходишся на своєму улюбленому сайті знайомств або, наприклад, ВКонтакте, і мрієш познайомитися з дівчиною в інтернеті.

І ось вона.

Дівчина, яка тобі сподобалася.

Ти її знайшов, що тепер робити, як познайомитися з нею?

Зараз я розповім, що будуть робити 99% хлопців у цій ситуації.

Вони просто напишуть приватне повідомлення дівчині, в якому будуть намагатися познайомитися загальними фразами типу ...

"Привіт як справи? Ти дуже красива дівчина, якщо буде інтерес - пиши, поспілкуємося! Чекаю твоєї відповіді!"

Або ...

"Ух ти, ти прекрасна. Напевно, в тебе вже багато чоловіків закохалися, але, сподіваюся, це моє повідомлення ти прочитаєш і подивишся мою анкету! Можливо, зустрінемось?"

Або ...

"Я тут найкращий хлопець з усіх, подивися мою анкету! Буду чекати на твою відповідь!"

Не важливо, чи повірив ти мені, - але це правда. Я гарантую тобі, що ефективність таких загальних і однотипних повідомлень - близько 1%, і то, якщо пощастить. Тобто тобі потрібно відіслати таке повідомлення більше ніж 100 дівчатам, щоб познайомитися з дівчиною в інтернеті.

І при цьому твоя сторінка на сайті знайомств повинна бути правильно заповнена.

Так в чому ж чарівна формула?

Насамперед, тобі потрібен ідеально заповнений профіль. Даже не думай писати дівчатам повідомлення, поки твоя сторінка на сайті знайомств залишається порожньою. У тебе повинні бути завантажені кілька фотографій, і повинні бути заповнені багато графи в профілі.

Присягаюся - приваблива дівчина ніколи не відповість тобі, якщо ти не маєш аватарки, а профіль не заповнений. Деякі навіть пишуть в своїй анкеті - без фото не відповім. Теж саме стосується заповненого профілю. Постав себе на місце дівчини на хвилину. Ти заходиш в поштову скриньку, а там серед багатьох повідомлень від інших хлопців, ти бачиш своє, і у нього немає аватарки! Чи захочеться тобі взагалі читати це повідомлення?

Які фотографії розміщувати, щоб познайомитися з дівчиною в інтернеті?

В цілому це повинні бути якісно добірні фотографії, які демонструють дівчатам твою ЦІННІСТЬ. Але не так, як ти це зараз представив. Цінність - це твоя значимість для оточення. Наприклад, якщо ти розкинувся в шкіряному офісному кріслі у себе на роботі, то відразу зрозуміло, що ти не просто бідний студент. Або ти катаєшся на дошці для серфінгу - ясно, що ти не домосід, і з тобою можна цікаво проводити час.

Друге, що тобі потрібно зробити, предет тим, як написати (або додати дівчину в контакті в друзі ), Це прочитати її ПРОФІЛЬ.

Більшість хлопців поняття не мають, що якщо прив'язатися перше повідомлення до анкети співрозмовниці, то познайомитися з сподобалася дівчиною в інтернеті буде набагато простіше. Знаєш, що всі невдахи роблять? Вони копіюють одні і ті ж повідомлення всім підряд дівчатам. За 50 раз в день. І приваблива дівчина вже давно вивчила всі шаблони і заготовки. І вона просто не захоче витрачати свій час, щоб прочитати все шаблонні повідомлення. Потрібно щось, що реально приверне її увагу. Тому перша фраза, прив'язана за змістом до змісту її сторінки - кращий варіант. Прояви фантазію, адже знайомства в інтернеті - це творчий процес.

Вислови свою думку або задай їй цікаве питання, щодо всього, що ти побачив в її фотоальбомі або прочитав на її сторінці. Вивчи докладно сторінку, зроби упор на її інтереси, цінності.

наприклад,

sunny 08.02.11 - 21:18 На прохання трудящих пишу. Оля, ти любиш робити людям боляче?

Оля 08.02.11 - 21:28 Ні, а що потрібно зробити комусь боляче?

sunny12.02.11 - 7:39 Оля, так як ти займаєшся єдиноборствами, пропоную створити спільний бізнес. Я буду своєю чарівністю заманювати нічого не підозрюють перехожих в темний провулок, де ти будеш застосовуючи свої бойові навички віджимати матеріальні цінності. Але так як ти будеш це робити приємно для жертви, ніхто не піде в міліцію, і наші бізнес буде рости день від дня, ми зможемо виплатити іпотеку за двокімнатну квартиру і жити довго і щасливо. Що скажеш?

Оля 08.02.11 - 21:28 =))), добре, я згодна) А чим ти насправді займаєшся ??

Нарешті, по-третє, більшість хлопців допускають наступну помилку - пишуть занадто довгі тексти!

Не пиши занадто довгі повідомлення, особливо, якщо тільки починаєш знайомитися з дівчиною в інтернеті! Це просто втомлює. Знову ж, постав себе на місце дівчини, яка знайомиться на сайті знайомств. Чи станеш ти читати цілий том, присланий тобі від невідомого хлопця. Це виглядає, як ніби хлопець дуже сильно потребує сексі. Дівчина нічого не зробила, щоб ти витратив стільки часу на такий довгий текст. Вона його не заслужила (поки що)). Детальніше про те, як почати переписку в інтернеті з дівчиною , Читайте тут. Успіхів!

Це мій перший пост в рубриці «Як познайомитися на сайті знайомств», стежте за рубрикою, буду писати нові статті. А поки що, якщо вам сподобалося, оцініть сердечком ВКонтакте. Дякуємо!

Що ще можна почитати

Так в чому ж чарівна формула?
Які фотографії розміщувати, щоб познайомитися з дівчиною в інтернеті?
Ти її знайшов, що тепер робити, як познайомитися з нею?
Привіт як справи?
Можливо, зустрінемось?
Так в чому ж чарівна формула?
Чи захочеться тобі взагалі читати це повідомлення?
Які фотографії розміщувати, щоб познайомитися з дівчиною в інтернеті?
Знаєш, що всі невдахи роблять?
Оля, ти любиш робити людям боляче?