Строительство »

8 місць, де дають кредити з 18 років в Казахстані в 2019

АТ «BANK HOME CREDIT»: КРЕДИТИ ГОТІВКОЮ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ЗА ВІКОМ   АТ «НАРОДНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК КАЗАХСТАНУ»: «ОСВІТНІ КРЕДИТИ» ПІД 15% РІЧНИХ   АТ «TENGRI BANK»: ГРОШІ НА ОСВІТУ ПІД 22% РІЧНИХ   АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ»: КРЕДИТИ НА ОСВІТУ ДО 120 МІСЯЦІВ   Мікрофінансових організацій: ВИДАЧА мікрокредитів ШВИДКО БЕЗ ДОВІДОК   Деякі кредитні установи встановлюють певні обмеження до віку клієнтів, вважаючи за краще мати справу з дорослими, працездатними і платоспроможними людьми

  1. АТ «BANK HOME CREDIT»: КРЕДИТИ ГОТІВКОЮ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ЗА ВІКОМ
  2. АТ «НАРОДНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК КАЗАХСТАНУ»: «ОСВІТНІ КРЕДИТИ» ПІД 15% РІЧНИХ
  3. АТ «TENGRI BANK»: ГРОШІ НА ОСВІТУ ПІД 22% РІЧНИХ
  4. АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ»: КРЕДИТИ НА ОСВІТУ ДО 120 МІСЯЦІВ
  5. Мікрофінансових організацій: ВИДАЧА мікрокредитів ШВИДКО БЕЗ ДОВІДОК

Деякі кредитні установи встановлюють певні обмеження до віку клієнтів, вважаючи за краще мати справу з дорослими, працездатними і платоспроможними людьми. Багато з них не видають кредит з 18 років (повноліття), а збільшують планку до 21-25 років.

АТ «Bank Home Credit»: кредити готівкою без обмежень за вікомАТ «Bank Home Credit»: кредити готівкою без обмежень за віком.

Це один з небагатьох банків, що видають кредит з 18 років в Казахстані, який не встановлює обмежень за віком. Але позичальники повинні відповідати деяким іншим вимогам: громадяни Республіки Казахстан або особи, що мають посвідку на проживання, мінімальний дохід на рівні 40 тисяч тенге. Документ про доходи банк не вимагає, достатньо вказати певну суму при оформленні заявки. У «Каспі Банку» можна взяти кредит з 18 років на суму від 20 тисяч до 1 мільйона тенге під 18% річних терміном до 4-х років. При повторному зверненні на розсуд банку сума може бути збільшена, а процентна ставка знижена. Кредит можна погашати ануїтетними платежами або диференційованими частинами, можна достроково погасити всю суму без штрафу і мораторію. За оформлення кредиту передбачена комісія в розмірі 1,57%.
Це один з небагатьох банків, що видають кредит з 18 років в Казахстані, який не встановлює обмежень за віком АТ «Народний ощадний банк Казахстану»: «Освітні кредити» під 15% річних. Ще один банк, що дає кредит з 18 років (і навіть з 16) на освітні цілі. Договір можна оформити на суму від 150 тисяч до 300 мільйонів тенге строком на 3-120 місяців. У проекті можуть брати участь не більше двох позичальників. Якщо є поручитель, підтвердження доходів клієнта не потрібно. В якості забезпечення може бути запропонована житлова і комерційна нерухомість, придатна до експлуатації. Також необхідна страховка заставної нерухомості і страхування позичальника від нещасного випадку. Майте на увазі, що банк буде відстежувати цільове використання кредиту в обов'язковому порядку, за порушення умов договору передбачені штрафні санкції.
АТ «Tengri Bank»: гроші на освіту під 22% річних. Кредит в банку з 18 років можна взяти за програмою «Освітні кредити» з виплатою протягом 6-120 місяців. Річна ставка складає 22,3%, погашати кредит дозволено ануїтетними платежами або диференційованими частинами в міру зменшення тіла кредиту. Допускається дострокове погашення без плати штрафу. Банк надає кредити в розмірі від 500 тисяч до 6 мільйонів тенге клієнтам у віці від 16 років, гроші повинні бути використані на оплату навчання у ВНЗ або професійно-технічних навчальних закладах. За оформлення кредиту стягується комісія в розмірі 1%. У цьому банку зручніші умови, менше вимог і документів, але вище процентна ставка, ніж в попередньому кредитній установі, а тому вибір тільки за вами.
АТ «Сбербанк России»: кредити на освіту до 120 місяців. З 18 років дають кредит і в «Ощадбанку Росії», але взяти його можна тільки на оплату навчання. Максимальна сума 150 тисяч тенге терміном від 6 до 120 місяців під 16% річних. За видачу кредиту передбачена комісія в розмірі 2,5% від загальної суми. Погашати борг перед банком можна ануїтетними платежами або диференційованими частинами. Передбачено відстрочення по оплаті основного боргу згідно пільговим періодом, але відсотки необхідно оплачувати строго у встановлений термін. Страховка позичальника не потрібно, але у вас зажадають надати заставу, в якості такого може виступати будь-яке майно, що відповідає вимогам банку, або гарантія третьої особи. Також при зверненні в банк, кредит з 18 років видається при наявності повного пакету документів.
Мікрофінансові організації: видача онлайн позик швидко без довідок Якщо вас цікавить невелика сума на короткий термін, найлегше буде взяти кредит з 18 років в МФО. З 18-річними клієнтами працюють різні сервіси, наприклад, «TurboMoney», «Kaz Credit Line», «Ccloan.kz», «MoneyMan» та інші. Можна оформити відразу кілька заявок і вибрати найбільш зручні і вигідні умови. До речі, багато МФО не беруть відсоток за користування кредитом вперше (сума до 100 тисяч тенге). Понад цієї суми процентна ставка варіюється від 0,75 до 1%.

МФО не вимагають довідок про доходи, не дивляться на кредитну історію, їм не потрібні поручителі. Щоб оформити кредит з 18 років в Казахстані, необхідний тільки документ, що засвідчує особу і громадянство країни. На сайтах МФО є калькулятори, за допомогою яких можна розрахувати суму з відсотками, що підлягає погашенню.

При написанні статті, використовувалися матеріали наступного експерта:

Переглядів: 13856