Строительство »

Потрібно продати акції ВАТ "Газпром" дорого? - Продати акції. Продаж акцій Газпром, Сбербанк, Норільський Нікель, Ростелеком, Лукойл, Транснефть, Роснефть, Алроса, СургутнефтегазПродать акції. Продаж акцій Газпром, Сбербанк, Норільський Нікель, Ростелеком, Лукойл, Транснефть, Роснефть, Алроса, Сургутнефтегаз

 1. Ви отримуєте всі гроші «вперед», тобто до передачі акцій
 2. Гроші «вперед» Ринкові ціни Представники в 297 містах
 3. 2. Ми відразу називаємо Вам суму, яку Ви отримаєте після продажу акцій.
 4. 3. Ви зустрічаєтеся з нашим представником у Вашому населеному пункті.
 5. 4. Ви отримуєте гроші за акції.
 6. 5. Ви задоволені результатом і рекомендуєте нас Вашим знайомим.
 7. Впишіть Ваше ім'я і E-mail і отримаєте абсолютно безкоштовно «Вичерпна керівництво для акціонера»,...
 8. Задайте Ваше питання і ми відповімо Вам на нього найближчим часом

Ви отримуєте всі гроші «вперед», тобто до передачі акцій

Вам не треба нікуди їздити. Продасте в Вашому місті

Гарантовано отримаєте гроші вже через 24 год

Ми не стягуємо з Вас податок 13%

Ми не стягуємо з Вас податок 13%

Гроші «вперед» Ринкові ціни Представники в 297 містах

Ліцензія ЦБ РФ Угода через 24 години Чи не стягуємо 13% податок

Ліцензія ЦБ РФ Угода через 24 години Чи не стягуємо 13% податок

1. Ви телефонуєте нам за безкоштовним телефоном 8 (800) 775-21-28 або залишаєте заявку на сайті за допомогою форми зворотного зв'язку.

Номер телефону, вказаний на сайті для Вас безкоштовний. Ви можете сміливо телефонувати в будь-який час доби. Ми працюємо з усіма часовими поясами Росії.

2. Ми відразу називаємо Вам суму, яку Ви отримаєте після продажу акцій.

Під час першого дзвінка ми відразу ж називаємо точну суму, яку Ви отримуєте при продажу Ваших акцій. Надалі, більш точна сума прописується в договорі на момент підписання (зустрічі з нашим представником). Ця ціна залежить від поточної ціни на біржі. Якщо вона підніметься, то Ви отримаєте більше.

3. Ви зустрічаєтеся з нашим представником у Вашому населеному пункті.

Щоб продати акції, Вам не буде потрібно їхати в Москву або в обласний центр. Вся операція купівлі-продажу акцій пройде в Вашому місті чи селищі. Угода проводиться в спеціальній організації, яка займається перереєстрацією акцій «Газпром» (реєстратора) за місцем Вашого проживання. Реєстратором акцій ВАТ «Газпром» є «Драга» або «Газпромбанк». При відсутності даного реєстратора в Вашому населеному пункті нам знадобиться лише нотаріус. Всі витрати по перереєстрації акцій ми беремо на себе.

4. Ви отримуєте гроші за акції.

Виплата грошей здійснюється до передачі Вами акцій, тобто Ви отримуєте всю суму «вперед». Можливі 2 варіанти виплати: готівкою і в безготівковій формі (на карту або ощадкнижку). У випадку з налічнимі- Ви отримуєте гроші в день угоди. При оплаті на карту-гроші приходять на протязі 24 год.

5. Ви задоволені результатом і рекомендуєте нас Вашим знайомим.

Ми дорожимо своєю репутацією і хочемо, щоб люди, що продали нам акції, були задоволені результатом і рекомендували нас своїм колегам і знайомим. Добрі відгуки вдячних клієнтів і рекомендаціі- наші найголовніші нагороди.

Переваги Брокер Приватний Покупець МИ
Комісія при продажу 2% + 13% податок 15% 7-10% Наявність брокерської ліцензії Так Ні Так Можливість продажу через біржу під мінімальну комісію Так Ні Так Угода у Вашому місті Тільки великі міста Залежить від регіону Та Угода в селищі Ні Залежить від регіону Та оплата приїзду покупця Ні Так Ні Терміни отримання грошей 3-5 днів від 2 днів 1 день Підготовка документів (близько 15 документів) Чи готуєте всі документи самі Частково Ми самі підготуємо всі документи безкоштовно Ризик при продажу Відсутня Максимальний Відсутня Індивідуальний підхід Ні Так Так Г арантія законності угоди Так Ні Так Наявність свіжої виписки з реєстру Обов'язково По ситуації Не потрібно

Переваги Брокер Приватний Покупець МИ  Комісія при продажу 2% + 13% податок 15% 7-10% Наявність брокерської ліцензії Так Ні Так Можливість продажу через біржу під мінімальну комісію Так Ні Так Угода у Вашому місті Тільки великі міста Залежить від регіону Та Угода в селищі Ні Залежить від регіону Та оплата приїзду покупця Ні Так Ні Терміни отримання грошей 3-5 днів від 2 днів 1 день Підготовка документів (близько 15 документів) Чи готуєте всі документи самі Частково Ми самі підготуємо всі документи безкоштовно Ризик при продажу Відсутня Максимальний Відсутня Індивідуальний підхід Ні Так Так Г арантія законності угоди Так Ні Так Наявність свіжої виписки з реєстру Обов'язково По ситуації Не потрібно

Впишіть Ваше ім'я і E-mail і отримаєте абсолютно безкоштовно «Вичерпна керівництво для акціонера», яке має знати кожен, щоб не втратити гроші при продажу акцій.

Впишіть Ваше ім'я і E-mail і отримаєте абсолютно безкоштовно «Вичерпна керівництво для акціонера», яке має знати кожен, щоб не втратити гроші при продажу акцій

Питання: На скільки надійна ваша компанія? Чому я повинен Вам довіряти?

Відповідь: Ми працюємо вже 21 рік, маємо брокерську ліцензію, видану ЦБ РФ і піклуємося про свою репутацію. У разі ж продажу акцій Ви нічим не ризикуєте, тому що Ви отримуєте всі гроші за ваші акції «вперед», тобто ДО підписання вами документів.

Питання: У вас на сайті телефон 8-800- ...? Це московський номер? Мені дзвонити безкоштовно?

Відповідь: Вам дзвонити на номер 8-800 ... АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО з будь-якого телефону (домашнього або мобільного) по всій Росії. Це спеціальний номер. Всі розмови оплачуємо ми. Більш того, Вам не доведеться чекати відповіді оператора і слухати дурні мелодії. Ми відповідаємо відразу, або телефонуємо.

Питання: Я живу в невеликому місті (селищі). Як я можу вам продати акції?

Відповідь: Ви можете легко продати нам Ваші акції, незалежно від місця проживання. У нас є представники в усіх містах Росії. Ми можемо з вами зустрітися абсолютно в будь-якому місті або селищі і не будемо володіти з вас ніякої додаткової плати за це!

Питання: Як швидко ви зможете організувати угоду в моєму місті і коли я отримаю свої гроші за акції?

Відповідь: Після узгодження ціни по телефону, ви зможете зустрітися з нашим представником у Вашому місті на наступний день (в окремих випадках зустріч можлива в день звернення). Залежно, від обраного вами способу отримання грошей, ви отримаєте гроші відразу ж (готівкові) або на наступний день (при перекладі на банківський рахунок).

Питання: У мене немає багато вільного часу. Скільки часу займає вся процедура оформлення акцій?

Відповідь: В середньому 20-30 хвилин

Питання: Скажіть, може варто трохи почекати і акції «Газпром» виростуть в ціні? Які прогнози?

Відповідь: Нормальне бажання будь-якого акціонера- продати акції за максимально вигідною ціною. Однак, ринок акцій непередбачуваний. Ніхто точно не знає виростуть акції в ціні або впадуть. Завжди хочеться отримати більше. Якщо Вам знадобилися гроші-продавайте не роздумуйте! Ви вирішите ваш фінансове питання і позбудетеся від головного болю, а ризикованою торгівлею нехай займаються трейдери на біржах!

Питання: Я щось чув про біржу: "вивести на біржу", "продаж через біржу". Ви можете продати мої акції на біржі? Адже це вигідніше?

Відповідь: Так, дійсно, ви можете продати Ваші акції на біржі. При продажу через біржу, в більшості випадків, Ви отримаєте трохи більше грошей за Ваші акції.

Суть полягає в наступному:

 1. Компанія, що має брокерську ліцензію, може вивести Ваші акції на біржу для подальшого продажу. Для цього Ви укладаєте спеціальний договір, Вам відкривають рахунок і переводять Ваші акції з депозитарію реєстратора на Ваш рахунок. На першому етапі Ваші акції просто змінюють місце зберігання, але продовжує належати Вам.
 2. Після надходження Ваших акцій на рахунок, Ви можете дати розпорядження Вашому брокеру на продаж акцій за біржовою ціною. Продаж відбувається на протязі 1-2 хвилин.
 3. Ви отримуєте гроші за вирахуванням комісії на Вашу карту після продажу акцій.

У даного способу продажу акцій є свої особливості:

З плюсів: Комісія нижче, ви можете "спіймати" максимальну ціну.

З мінусів: Заклад акцій на біржу може зайняти до 2-х тижнів, даний спосіб актуальний для пакета акцій від 1 млн. Рублів.

Питання: Які документи потрібні для продажу акцій? У мене немає свіжої виписки з реєстру акціонерів, а їхати в інше місто за випискою немає можливості.

Відповідь: Для продажу акцій необхідно мати 2 документа: Паспорт з відміткою на 19 сторінка "Про раніше виданих паспортах" і виписку з реєстру. Це стандартний варіант. Але буває і так, що акціонер виявляє, що він не може знайти виписку, або вона була загублена, наприклад, при переїзді. Замовити нову не завжди представляється можливим. А буває, що акціонер і зовсім не пам'ятає точну кількість належних йому акцій.

Але ми завжди йдемо на зустріч акціонерам: По-перше, у Вас можуть бути листи від компанії, акціонером якої Ви є. Це листи-запрошення на голосування. Там вказано число Ваших голосів. Воно дорівнює числу належних Вам звичайних акцій. По-друге, ви щорічно отримуєте дивіденди від компанії. За розміром дивідендів ми також зможемо визначити кількість акцій. А якщо у Вас є навіть стара виписка 90-х років, то це максимально полегшить процес укладання угоди.

Питання: Чи можу я продати акції за іншу людину за дорученням?

Відповідь: Так, це можливо. Але процес продажу акцій за дорученням дещо складніше, ніж розпорядження за дорученням іншої власністю. Для того, щоб продати акції від імені акціонера (без його присутності), крім довіреності у нотаріуса необхідно також запевнити ксерокопію всього паспорта акціонера, а також анкету зареєстрованої особи від імені самого акціонера. Дана Анкета-це спеціальний документ для реєстратора, який обов'язковий при продажу акцій. Таким чином, акціонеру необхідно підготувати 3 документ (завірити їх у нотаріуса) і передати особі, яке продає від його імені акції.

Питання: Хочу передати акції у спадщину своєму синові (доньці, онукам і т.д.) або краще просто продати акції за життя?

Відповідь: Процес передачі акцій вельми клопіткий і потребує чимало зусиль і часу. Якщо ж акції дістаються спадкоємцям після смерті акціонера, то процедура прийняття спадщини ускладнюється очікуванням 6 місяців, а також, при наявності декількох спадкоємців, розподілом акцій на частки, які потім набагато складніше продати спадкоємцям. Хочете зробити подарунок своїм наследнікам- продавайте акції зараз. Краще поділити грошима.

Питання: Скоро "закриття" реєстру, відповідно, якщо я продам акції, чи отримаю я дивіденди? Як факт "закриття" реєстру вплине на поточну ціну на акції?

Відповідь: Якщо акції були продані до дати закриття реєстру акціонерів, то дивіденди Ви не одержуєте, якщо після, то Ви отримаєте дивіденди, навіть якщо продасте акції. Зазвичай після дати "закриття" реєстру ціна на акції падає. Іноді падіння зовсім незначне, а іноді може перевищувати розмір дивідендів дуже істотно.

Задайте Ваше питання і ми відповімо Вам на нього найближчим часом

Задайте Ваше питання і ми відповімо Вам на нього найближчим часом

Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Іркутськ, Володимир, Нижній Новгород, Воронеж, Бєлгород, Краснодар, Красноярськ, Владикавказ, Саратов, Самара, Єкатеринбург і багато інших.

Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Іркутськ, Володимир, Нижній Новгород, Воронеж, Бєлгород, Краснодар, Красноярськ, Владикавказ, Саратов, Самара, Єкатеринбург і багато інших

Якщо Ви ще не вирішили продавати Ваші акції, натисніть на кнопки соціальних мереж і додайте до себе в закладки цей сайт. Тепер Ви завжди зможете перейти на сайт прямо з вашої сторінки соціальної мережі і деякі сторінки сайту було загубиться!

.

.

Чому я повинен Вам довіряти?
Це московський номер?
Мені дзвонити безкоштовно?
Як я можу вам продати акції?
Скільки часу займає вся процедура оформлення акцій?
Які прогнози?
Ви можете продати мої акції на біржі?
Адже це вигідніше?
Як факт "закриття" реєстру вплине на поточну ціну на акції?