Строительство »

Зарайськ: автономна газифікація приватного будинку

  1. План газифікації Московської області
  2. Установка, обслуговування і заправка газгольдера в м Зарайськ
  3. Де купити газгольдер в м Зарайськ

Зарайський район знаходиться у південно-східного кордону Московської області. У нього входять місто Зарайськ і сільські поселення Гололобовское, Каринська, Машоновское і Струпненское.

План газифікації Московської області

якщо вірити планом газифікації Московської області , До 2017 року передбачається газифікувати д. Новосілки і д. Великі Белинічи.

відкрити таблицю

Установка, обслуговування і заправка газгольдера в м Зарайськ

Природний газ - найвигідніший джерело енергії для опалення заміського будинку, котеджу або дачі. Проблема полягає в тому, що він є далеко не скрізь, а очікування підключення до магістрального газопроводу може затягнутися на кілька років навіть в тому випадку, якщо населений пункт уже потрапив в план газифікації Московської області.

У природного газу є прекрасна альтернатива, яка не вимагає багаторічного очікування і істотних витрат. Мова йде про автономну газифікації, тобто установці на ділянці підземного резервуару для зберігання зрідженого пропану-бутану - газгольдера. Це простий і швидкий вихід з ситуації, що склалася.

Детальніше: що таке автономна газифікація, і чому не варто чекати підключення газу .

Установка газгольдера АвтономГаз.

Де купити газгольдер в м Зарайськ

Тільки газгольдери АвтономГаз сконструйовані з урахуванням всіх особливостей експлуатації в Росії . Вони розраховані на десятиліття і тому рідше вимагають обслуговування і ремонту, ніж газгольдери інших компаній. Наша компанія більше десяти років встановлює, обслуговує і заправляє такі газгольдери в Зарайському районі Московської області.

Ми швидко і якісно встановимо газгольдер в місті Зарайськ, в сільських поселеннях Гололобовское, Каринська, Машоновское і Струпненское, а також в інших населених пунктах Московської області.

Зателефонуйте і отримаєте кваліфіковану консультацію

[email protected]