Строительство »

Новобудови Самари зима 2016

На початок 2016 року в Самарі на ринку нерухомості пропонується вкрай невелике число варіантів продаються новобудов, і все досить дорогі.

Щодо дешеві варіанти можна знайти тільки в давно забудовуються районах ( «Південне місто», «Кошелев-проект») Щодо дешеві варіанти можна знайти тільки в давно забудовуються районах ( «Південне місто», «Кошелев-проект»). Забудовники не поспішають оголошувати про нові проекти, а ті, що здаються і у високому ступені готовності, розпродаються за досить високими цінами. Дешевше можна придбати готові квартири в новобудовах, які можна вже швидше віднести до вторинного ринку житла.

І це - з огляду на, що середня ціна пропозиції за Самарі за 2015 рік падала. Наталя Ладова, заступник виконавчого директора-керівник департаменту забезпечення житлом та іпотечного кредитування: «У 2015 році ринок новобудов Самари характеризувався падінням середньої питомої ціни пропозиції.

Динаміка зміни середньої питомої ціни пропозиції близька до динаміки вторинного ринку. «Стрибок» вгору в січні змінилося падінням середньої питомої ціною пропозиції в березні-липні 2015 і незначною різноспрямованою волатильністю в другому півріччі 2015 року. По відношенню до листопада 2015 року середня питома ціна пропозиції одного квадратного метра в новобудовах впала на 578 руб. або 1,05%. По відношенню до грудня 2014 року вона знизилася на 2 808 рублів, або 4,92% ».

Найбільша кількість пропозицій до продажу готових новобудов припадає на Жовтневий район - 35,8%, при цьому в структурі пропозиції на однокімнатні квартири доводиться 17,5%. Вибір в цьому районі досить великий, непогані варіанти є в ЖК «Держуніверситет» (вул. Ново-Садова / Парковий провулок) - однокімнатні за ціною 2-2,3 млн рублів. ЖК «Сімейний» (в межах вулиць Дибенко і Революційна, Печерська і третього проїзду) - в ньому зараз даються знижки до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, вартість квартир також починається від 2 2,3 млн рублів за однокімнатне житло. Будується на П'ятій просіці ЖК «Ізумрудний»: однокімнатні квартири йдуть за ціною від 1,7-1,9 млн рублів.

Середня ціна за квадратний метр в новобудовах Жовтневого району становить 47,5-49 тисяч рублів (ЖК «Панорама» неподалік від Постникова Яру, ЖК «Гастелло» -вулиці Гастелло, будинок по Потапова, 78).

Актуальні оголошення - квартири з пайовою участю в Самарі і передмісті.

Економ-клас у Волзькому і Красноглінском районах. Середня ціна в новобудовах за квадратний метр - 36,5-40 тисяч рублів. Мікрорайон «Південне місто» - однокімнатні квартири з чистової обробкою забудовник продає за ціною від 1,176 тисяч рублів. Найдешевший варіант в Волзькому районі - ЖК «Сонячна долина» - квартири від 828 000 рублей. Житловий комплекс розташований між СМТ Петра Діброва і Стройкерамика.

Що стосується Красноглінского району, то там як і раніше найбільш популярний в Самарі проект - «Кошелев» (мікрорайон «Круті ключі»). На сьогодні повністю готову з чистової обробкою однокімнатну квартиру у забудовника можна придбати за ціною від 1,2-1,3 млн рублів. З рук - навіть дешевше.

У новобудовах Кіровського району квартири торгуються за ціною від 40 до 50 тисяч рублів за квадратний метр. Найбільш вдалі варіанти можна знайти в тільки що зданих одиночних «висотках» на Заводському шосе і Ташкентської (1,5-1,7 млн ​​рублів за однокімнатну квартиру). Це житло можна придбати вже готовим, зі свідоцтвом, з чистової обробкою. Квартири в інших ЖК в цьому районі або заморожені, або продаються за досить дорогим цінами. Так, ЖК «Травневий» (вул. Ставропольська / Травнева) коштує 55-59 тисячі рублів за «квадрат», стільки ж - квартири в ЖК «Олімпія парк» (вул. Ташкентська - Бронная).

Промисловий район: варіантів не надто багато, все досить дорогі, від 48-52 тисяч рублів за квадратний метр. Найдешевші варіанти в ЖК «Олімп» - однокімнатні квартири за ціною від 2,65 млн рублів. Однак вже готові квартири можна перекупити у власника в ЖК «Веселка» (від 1,4 млн рублів). Взагалі в цьому районі, мабуть, через те, що новобудов тут небагато - менше десятка - і всі вони бізнес або преміум-класу, середня ціна квадратного метра однокімнатної квартири досить висока (57 501 рубль), навіть у порівнянні з загальноміський (54 791 рубль).

У Ленінському та Самарському районах, як зазвичай, житло досить дорого. Тут найдорожчі квадратні метри загальної площі в новобудовах високого ступеня готовності в цілому по Самарі - у трикімнатних квартир в Ленінському районі. Та й взагалі на сьогодні в Самарському районі готові продавати житло тільки в ЖК «Чемпіон» - однокімнатне житло в ньому можна придбати за ціною від 2,5 млн рублів. Трохи краща ситуація в Ленінському районі, де на продаж виставлені квартири в дев'яти ЖК, і все досить дорогі, в районі 70-80 тисяч рублів за квадратний метр. Так, наприклад, однокімнатна квартира в ЖК «Іллінська Плаза» йде від 2 764 800 рублів.

У Залізничному районі також невелике число новобудов. Мабуть, інтерес представляють готові квартири в ЖК «Альбатрос», та й ті йдуть від 2,1 млн рублів (однокімнатні). В ту ж ціну йдуть і квартири в новобудові «Будинок на Тухачевського».

У Радянському районі розкид цін в новобудовах дуже великий - від 35 тисяч рублів за квадратний метр в ЖК «Перемога» до 60 з гаком тисяч рублів в ЖК «На Блюхера». Щодо дешеві (від 2 млн рублів однокімнатна) квартири можна купити тільки в зводяться одиночних «висотках».