Строительство »

Новини України: в карпатському таборі тренер по дзюдо бив і обзивав дітей, Фанат, Оглядач

У Західній Україні в дитячому таборі тренер по дзюдо влаштував фізичну і моральну розправу над дітьми. Чоловік регулярно бив їх і матюкав. Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла мати одного з потерпілих хлопчиків Олександра Костюк.

За словами жінки, інцидент стався в Карпатах. Тренер Дмитро Самойлов зіпсував дітям відпочинок, за який довелося ще й заплатити.

"З'їздив мій син в табір в Карпати з клубом дзюдо" Фанат ". Перші чотири дні були нормальними, тому що тренера Дмитра Самойлова не було. Приїхав він і знайшов у мого сина в номері телефон, і тут-то все і почалося! Він вдарив всіх трьох, які були в номері. обматюкав їх, а саме - гниди, дебіли і т.д. " - написала мати дитини.

На цьому приниження не закінчилися. Тренер вирішив покарати всю команду і змусив інших знущатися над "винуватцями".

"А коли команда на них розізлилася, він їм сказав:" Не бити, а загнобити ". І вони гнобили. Називали їх долбо ****, дебілами, лохами решту часу. Ах так, ще" тренер "дав моїй дитині кропиву і сказав побити їй своїх товаришів з номера, а вони побили його. Він не пускав мого сина за загальний стіл, а дозволяв поїсти, коли все вже наїдяться. вони сиділи весь табір у себе в номері. і за все за це задоволення я ще й заплатила ", - додала жінка.

Відзначимо, що деякі користувачі в коментарях заступилися за тренера. Так, ще одна мати, Оксана Іванова, подякувала наставника за те, що допоміг виховати двох синів і прищепив їм чоловічі принципи.

"Я не знаю, як було насправді, там нікого з нас не було. Але хочу сказати, що Дмитро Іванович виховав двох моїх синів, яким зараз 22 і 18, і є чоловічі принципи, які прищепив їм саме він, і вони його дуже люблять, хоча вже працюють і навчаються в інших містах. Я йому особисто як мама дуже вдячна ", - захистила тренера Оксана.

У Західній Україні в дитячому таборі тренер по дзюдо влаштував фізичну і моральну розправу над дітьми

Скріншот коментаря під постом Олександри Костюк

Як писав раніше OBOZREVATEL, на Волині директор притулку бив і домагався дітей . Постраждалі скаржилися виховательці, але вона сказала, що ті все вигадують.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram