Строительство »

ЩОРІЧНА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ПРЕМІЇ РАДІО JAZZ 89.1 FM "ВСЕ КОЛЬОРУ ДЖАЗУ-2017"

31 жовтня 2017 року найбільшому і найкрасивішому залі готельно-розважального комплексу Корстон Place de Paris відбудеться щорічна премія «Всі кольори джазу», яка обіцяє стати одним з найпомітніших джазових подій осені 2017 року.

«Всі кольори джазу» - знаковий захід для учасників і шанувальників джазової сцени, справжній концерт з авторської музичною програмою і гучна подія для всіх, хто слухає джаз.

Центральною подією заходу Радіо JAZZ 89.1 FM стане вручення премій за внесок в розвиток джазової музики в 2017 році - найяскравіші виступи, самі довгоочікувані альбоми та наймодніші майданчики - будуть відзначені Радіо JAZZ 89.1 FM. Шість нагород знайдуть найдостойніших в наступних номінаціях:

  • «За внесок в розвиток джазової культури в Росії»
  • «Музикант року»
  • «Реліз року»
  • «Захід року»
  • «Майданчик року»
  • «Відкриття року»

Ведучими церемонії вручення премії вперше стануть обаятельнейший Валерій Сюткін і зірка шоу «Голос» Маріам Мерабова , Які ні на хвилину не дадуть нудьгувати вимогливій публіці.

У перервах між врученням премій гостей чекає виступ популярних виконавців: Варвара Візбор , Валерій Сюткін , Байгал Серкебаев і проект «The Jigits», Stand-Up комік Артур Чапарян, шоу-оркестр BIG CITY JAZZ SHOW і багато інших. Головною зіркою вечора стане грузинська джазова співачка, незвичайна Ніно Катамадзе .

Всіх гостей чекають подарунки від Радіо JAZZ 89.1 FM і розкішний банкет.

Премія була заснована радіостанцією Радіо JAZZ 89.1 FM в 2014 році, щоб відзначати важливі події в світі російського джазу. З тих пір премія «Всі кольори джазу» щоосені збирає в одному місці дуже різну публіку - професійних музикантів, молоді таланти, метрів джазу, зірок шоу-бізнесу, журналістів - людей, яких об'єднує любов до розумної музики і справжнім джазовому звуку.

Подробиці на сайті www.radiojazzfm.ru і в соціальних мережах станції