Строительство »

- Купити квартиру Нові Будинки Харків

  1. 3. Житловий фонд Нових Будинків
  2. 4. Ціни на квартири на Нових Будинках
  3. 4.1 Графік цін на квартири на Нових Будинках

Так називають великий житловий спальний район в Харкові. А що являє собою цей район в загальному, і які квартири можна купити - далі докладніше.

Нові Будинки в Харкові - простягається від Московського проспекту і до вулиці Ньютона та ін. Ювілейний (раніше 50 років ВЛКСМ). Сам район дуже зелений (парки і сквери), з розвиненою інфраструктурою. На Нових Будинках десятки магазинів, великі торгові центри, супермаркети, шкільні та дошкільні установи. Транспортна розв'язка тут відмінна.

Детальніше

В районі 2 станції метро - м. Палац Спорту (колишня станція м. Пр. Маршала Жукова) і м. Армійська (колишня м. Радянської Армії). Автобуси, тролейбуси і маршрутки курсують в усі куточки міста в достатній кількості.

3. Житловий фонд Нових Будинків

Яку краще купити квартиру на Нових Будинках? Якщо хочете жити біля метро - то основна частина багатоквартирних будинків тут - п'ятиповерхівки, так звані "хрущовки" (тому сам район досить старий). Будували їх в 70-80-х роках минулого століття. Будинки як панельні, так і цегляні.

Але якщо вибирати в парі зупинок метро в глиб району, то можна вибрати квартиру у висотці. Тут планування в основному, так звані "чешки" та "польки" в панельних будинках масової забудови 80-х років.

За останні 5 років, в районі Палацу Спорту побудували, і продовжують будувати цілий мікрорайон новобудов. Тому купити квартиру на Нових Будинках різного планування і площі - не проблема, вибір є.

4. Ціни на квартири на Нових Будинках

До речі, оголошення типу "Продам квартиру Нові Будинки Харків" досить часто зустрічаються в інтернеті на сайтах з рекламою нерухомості. Ціни тут різні і середні по місту, скажімо на ХТЗ, ціни дешевше, а на пр. Гагаріна, Спортивній, Павловому Полі - дорожче, ніж тут.

4.1 Графік цін на квартири на Нових Будинках

1 Графік цін на квартири на Нових Будинках

Дані взяті з нашої аналітики станом на кінець січня 2019 року. Ціна середня по всьому району. У кожному конкретному випадку вона буде залежати від місця розташування, близькості до метро, ​​якості ремонту, планування та ін.

Варто сказати, що велика кількість виставлених в продаж пропозицій і стабільний високий попит покупців - це те, що відрізняє ринок нерухомості в цьому районі. Все тому, що якщо потрібно відносно недороге житло в зеленому і затишному районі, з гарною транспортною розв'язкою, то вам підійдуть квартири на Нових Будинках в Харкові.